Kredito24 Logowanie

UWAGA! Firma została przejęta przez Monedo Now.

Aby zalogować się na swoje konto w Kredito24, należy wejść na stronę główną firmy i kliknąć “Moje konto”. Następnie zostaniemy przeniesieni do panelu, gdzie podajemy wymagane dane.

kredito24 logowanie


Pożyczka w Kredito24

kredito24 login

Warunki pożyczki w Kredito24

Kwota 300 zł – 3000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Kredito24

Pochodząca z Niemiec firma Kredito24, specjalizuje się w udzielaniu pożyczek w zakresie krótkoterminowym. Od 2012 roku wspiera finansowo polskich konsumentów, którzy są w nagłej potrzebie uzyskania niewielkiej sumy pieniędzy. Chwilówek udziela również pod nazwą Panda Money, a dla klientów bardziej wymagających posiada ofertę pożyczek ratalnych długoterminowych pod nazwą firmy Zaimo.

Firma dba o swój wizerunek, dba o swoich klientów i o to, aby grono tych zadowolonych ciągle się powiększało. Szczegóły oferowanych usług przedstawia w spotach reklamowych emitowanych w telewizji i internecie.

Oferty pożyczek w Kredito24

Pomimo że Kredito24 nie posiada w swojej ofercie darmowych pożyczek, natomiast nie stosuje limitów. Każdy nowy wnioskodawca może otrzymać pożyczkę w maksymalnej kwocie, jaką oferuje firma, czyli 3000 zł. Firma zaleca pożyczkobiorcom, aby pierwszy raz składali wniosek o mniejszą kwotę (1300 zł), ale nie jest to kwota wymagana. Kwota minimalna to 300 zł, a czas spłaty zobowiązania to przedział między 7-30 dni.

Firma Kredito24 dopuszcza wcześniejsze uregulowanie długu jak i przedłużenie terminu spłaty. W pierwszym przypadku wszystkie naliczone opłaty i prowizje klient będzie musiał spłacić według umowy, w drugim – możliwe jest przedłużenie spłaty kredytu o 7,15 lub 30 dni, ale doliczone zostaną odsetki według schematu:

  • 12% przy 7 dniach przedłużenia
  • 16% przy 15 dniach przedłużenia
  • 32% przy 30 dniach przedłużenia

Wnioskowanie pożyczki w Kredito24

Firma zapewnia, że, proces wnioskowania o pożyczkę w Kredito24 jest łatwy i szybki. Wystarczą 3 kroki, aby otrzymać decyzję: złożenie wniosku, weryfikacja danych i przelew gotówki. W pierwszym pożyczkobiorca wybiera kwotę i okres spłaty kredytu i uzupełnia prosty wniosek swoimi danymi (imię i nazwisko, numer i seria dowodu osobistego, numer konta bankowego, charakter zatrudnienia i numer telefonu).

Pożyczkodawca nie domaga się żadnych zaświadczeń a jedynie tego, aby wpisywane dane były zgodne z prawdą. Następnie na podane konto przez firmę, klient powinien przelać 1 grosz w celu weryfikacji jego tożsamości. Może to zrobić również za pomocą usługi Konto Connect. W ostatnim kroku wniosek zostaje rozpatrzony i wydana decyzja pożyczkowa. Jeśli będzie negatywna, jest możliwość złożenia wniosku po upływie 30 dni w przypadku nowych klientów i następnego dnia w przypadku stałych.

Czas oczekiwania na decyzję to 15 minut. W przypadku pozytywnej decyzji firma przekazuje gotówkę za pomocą przelewów „Przelewy 24” i w zależności od godzin pracy banku pożyczkobiorcy pożyczone pieniądze mogą pojawić się na koncie już w ciągu 15 minut.

Jeśli pożyczkobiorca nie wykupi usługi przedłużenia terminu spłaty zobowiązania, a nie odda pieniędzy w odpowiednim czasie, firma wyśle 5 wezwań do zapłaty, a ich koszt i odsetki karne (10%) zostaną doliczone do niespłaconej pożyczki. Jeżeli te działania nie przyniosą rezultatu, firma odda sprawę zewnętrznej firmie windykacyjnej a ta do sądu i komornika.

Wymagania uzyskania pożyczki w Kredito24

Aby uzyskać chwilówkę w Kredito24 trzeba mieć ukończone 18 lat, być obywatelem i posiadać miejsce stałego pobytu na terenie Polski. Ponadto, aby uzupełnić wniosek, należy posiadać ważny dowód osobisty, numer telefonu i konto osobiste w banku. W przypadku gdy dane pożyczkobiorcy będą widnieć w bazach rejestrów dłużników, firma będzie miała prawo żądać potwierdzenia aktualnych dochodów.

Kredito24 sprawdza bazy rejestrów: BIG InfoMonitor, BIG ERIF i KRD, wpisy danych klientów w tych bazach nie powodują całkowitego odrzucenia wniosku. Firma ocenia indywidualnie zdolność kredytową każdego wnioskującego.

Zalety Kredito24

  • Możliwość otrzymania pożyczki przez osoby zadłużone
  • Minimum formalności
  • Od 18 lat

Wady Kredito24

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Kredito24

Oficjalna strona kredito24.pl
 Adres ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
 Telefon +48 71 881 10 77
 Adres e- mail info@kredito24.pl

Opinie o firmie Kredito24

300,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *