Komfort Pożyczka Logowanie

Założenie konta oraz logowanie do niego, na stronie pożyczkodawcy nie jest aktywne.

komfort pozyczka logowanie


Pożyczka w Komfort Pożyczka

komfort pozyczka zaloguj

Warunki pożyczki w Komfort Pożyczka

Kwota 100 zł – 25000 zł
 Termin od 5 do 365 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 godzina
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Komfort Pożyczka

Komfort Pożyczka to usługa finansowa, którą znajdziemy na stronie komfortpozyczka.pl. Właścicielem serwisu jest Dfex Investments Limited z siedzibą na Cyprze. Świadczy on usługi dla kilkunastu firm pożyczkowych. Zajmuje się także promocją programów partnerskich za pośrednictwem instytucji LeadMansion.

Komfort Pożyczka analizuje najkorzystniejsze pożyczki gotówkowe. Portal nie podejmuje decyzji o udzielaniu wsparcia finansowego, lecz udostępnia dane wnioskodawcy członkom sieci pożyczkowych. Umożliwia tym samym przedstawienie przez pożyczkodawcę odpowiednio dobranej oferty, dopasowanej do potrzeb klienta. Warto nadmienić, że Komfort Pożycza zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, wraz z szyfrowaniem SSL (Secure Socket Layer). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania poufnych danych znajdują się w regulaminie komfortpozyczka.pl oraz w polityce prywatności.

Oferty pożyczek w Komfort Pożyczka

Komfort Pożyczka to najszybszy sposób na pozyskanie środków pieniężnych. Klient może pożyczyć od 100 zł do 25000 zł – kwota zależy od pożyczkodawcy –  na okres od 5 do 365 dni. Czas transferu określonej przez wnioskodawcę sumy jest zróżnicowany. Najczęściej jednak środki pieniężne pojawiają się na koncie w przeciągu godziny od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Niewątpliwymi zaletami Komfort Pożyczki jest szeroki wachlarz pożyczkodawców zaoferowany przez pośrednika oraz szybka i prosta procedura weryfikacyjna wniosku. Firma oferuje kilka rozwiązań autoryzacyjnych, między innymi: przelew symbolicznej kwoty z rachunku bankowego (od 1 gr do 1 zł).

Ponadto – w razie nieprzewidzianych wypadków – łatwo ubiegać się o przedłużenie okresu spłaty.

Wnioskowanie pożyczki w Komfort Pożyczka

Przejrzystość oraz prostota serwisu komfortpozyczka.pl znacznie ułatwiają wnioskowanie pożyczki. Dzięki gotowemu kalkulatorowi na stronie firmy klient może szybko ustalić jaka kwota i termin spłaty go interesują. Następnie pożyczkobiorca musi podać swoje dane, takie jak:

 1. Imię
 2. Nazwisko
 3. Telefon
 4. E-mail

Po wpisaniu potrzebnych informacji i zaakceptowaniu regulaminu oraz polityki prywatności można złożyć wniosek.

Osoba zainteresowana powinna pamiętać, że niektóre instytucje pozabankowe sprawdzają informacje o wnioskodawcach w bazach dłużników BIK, KRD, BIG oraz ERIF. Ułatwia to weryfikację potencjalnych kontrahentów i klientów, a także pozwala zadbać o ochronę danych osobowych poszczególnych jednostek.

Wymagania uzyskania pożyczki w Komfort Pożyczka

Osoba zainteresowana musi wypełnić formularz na stronie instytucji pozabankowej: komfortpozyczka.pl. Konkretne dane, wymagania oraz dokumenty klient podaje już właściwemu pożyczkodawcy. Niezbędne jest wpisanie prawidłowego adresu e – mail i telefonu – w ten sposób firma skontaktuje się z wnioskodawcą, powiadamiając o potwierdzeniu bądź odrzuceniu wniosku o pożyczkę.

Wnioskować może każdy, kto skończył 18 lat, ma polskie obywatelstwo i stałe miejsce zameldowania, dysponuje dokumentem tożsamości, rachunkiem bankowym, a także czynnym numerem telefonu. Oprócz spełnienia wspomnianych wymagań należy również pamiętać, że nie wolno posiadać aktualnie otwartej pożyczki gotówkowej w firmie (na osobę przypada tylko jedna aktywna pożyczka).

Jeśli po uzyskaniu pożyczki klient uzna, że pieniądze jednak nie są mu potrzebne, ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Wystarczy wypełnić i przesłać oświadczenie według wzoru (wzór zależy od pożyczkodawcy) na adres wskazany przez instytucję pozabankową. Następnie wnioskodawca musi zwrócić pożyczoną kwotę zgodnie z regulaminem firmy.

W razie braku spłaty zobowiązań wynikających z zawarcia umowy o pożyczkę instytucje pozabankowe mogą prowadzić czynności windykacyjne, upominawcze bądź dochodzić należności drogą sądową, podczas których klient zostaje obciążony kosztami.

Zalety Komfort Pożyczka

 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • Długi okres spłaty
 • Wysoka kwota pożyczki

Wady Komfort Pożyczka

 • Pośrednik

Kontakt Komfort Pożyczka

Oficjalna strona komfortpozyczka.pl
 Adres 1 Avlonos, 1075, Maria House, Nikozja
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Komfort Pożyczka

100,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  2.5

  Przejrzystość warunków

  2.5

  Jakość obsługi

  2.5

  Moim zdaniem, jeżeli się już zaciąga pożyczkę pozabankową, to lepiej skorzystać ze sprawdzonej firmy, która na pewno będzie bezpieczna. Polecam Szybką Gotówkę.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *