Kokos Logowanie

UWAGA! Od 11 grudnia 2019 roku firma Kokos nie świadczy już swoich usług.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

Aby zalogować się na konto w Kokos, należy kliknąć przycisk “Moje konto” a następnie zostaniemy poproszeni o podanie naszych danych.

kokos logowanie


Pożyczka w Kokos

kokos login

Warunki pożyczki w Kokos

Kwota 200 zł – 5000 zł
 Termin Od 3 do 6 mies.
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat

O firmie Kokos

Kokos.pl to instytucja pozabankowa oddająca w ręce konsumentów pożyczki ratalne długoterminowe. Należąca do firmy Blue Media S.A. od ponad 10 lat zdobywa zaufanie klientów, którzy cenią proste oferty, bez względu na jaki cel pożyczka jest przeznaczana, procedura wnioskowania przebiega szybko i sprawnie a gotówka błyskawicznie przesłana na konto pożyczkobiorcy.

Firma również zadbała o swoją stronę internetową, która w sposób czytelny prowadzi pożyczkobiorcę przez procedurę wnioskowania o pożyczkę. Hasło, jakim reklamuje swoje usługi, brzmi „Myślisz, że szybka pożyczka to twardy orzech do zgryzienia? Z Kokos to łatwe” a wiele pozytywnych opinii potwierdza słuszność tego hasła.

Oferty pożyczek w Kokos

Oferty w Kokos.pl stworzone są w sposób jednolity, czyli kwota minimalna i maksymalna jest wartością niezmienną. Minimalna kwota to 200 zł, maksymalna 5000 zł. Jedynie kwoty pomiędzy nimi mogą się różnić o 50 zł (200 zł, 250 zł, 300 zł). Termin spłaty to minimalnie 3 miesiące. Możliwa jest również spłata w ciągu 4 lub 5 miesięcy, ale nie więcej niż w ciągu 6 miesięcy. Koszty związane z pożyczką to standardowe opłaty i prowizje.

Wnioskowanie pożyczki w Kokos

Firma Kokos.pl to typowa instytucja pożyczkowa działająca wyłącznie online. Na swojej stronie internetowej jasno i przejrzyście opisuje jakie kroki wnioskodawca powinien poczynić, aby uzyskać wsparcie finansowe.

W pierwszej kolejności klient ustawia suwaki w kalkulatorze pożyczkowym na interesujących go parametrach. Jednocześnie na kalkulatorze kosztów przedstawiony będzie zarys opłat, jakie dodatkowo pożyczkobiorca będzie musiał spłacić wraz z comiesięczną ratą pożyczki.

W następnym kroku klient zakłada konto użytkownika, podając imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Po zaznaczeniu wymaganych zgód zostaje przekierowany na stronę z formularzem, w którym wpisuje dane dotyczące adresu, konta i dochodów.

Aby sprawdzić wiarygodność, firma weryfikuje  tożsamość pożyczkobiorcy przy pomocy przelewu w kwocie 1 grosza, który to klient ma w obowiązku wykonać na podane wcześniej przez firmę konto.

Ostatecznie firma przechodzi do weryfikacji  wprowadzonych danych i wydaje decyzję o przyznaniu pożyczki. Jeśli jest pozytywna, pieniądze zostają przekazane wnioskodawcy w ciągu kilku minut.

W przypadku, gdy pożyczkobiorca spóźniać się będzie ze spłatą zobowiązania więcej niż 60 dni, firma rozpocznie procedurę odzyskiwania swoich pieniędzy. Pierwszym krokiem będzie naliczenie odsetek karnych i wezwanie do zapłaty w trybie natychmiastowym. W następnym sprawę przejmuje zewnętrzna firma windykacyjna. W przypadku zerowej reakcji pożyczkobiorcy na działania firmy ostatecznie sprawa zadłużenia ma swój finał w sądzie, a po wyroku u komornika.

Wymagania uzyskania pożyczki w Kokos

Aby otrzymać pożyczkę, należy spełnić konkretne warunki. Na stronie internetowej, firma jasno o nich pisze w zakładce „Pomoc”. Są to standardowe wymagania dla tego typu usług. Aby zostać klientem Kokos.pl, trzeba być osobą pełnoletnią, mieć status konsumenta i nie widnieć w żadnym z rejestrów dłużników. Jest to ważny czynnik przy składaniu wniosku, ponieważ nieposiadanie zdolności kredytowej może oznaczać negatywną decyzję pożyczkową.

Kokos.pl wymaga od wnioskodawcy zgody na przeszukanie baz danych rejestrów dłużników. I są to:

  • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
  • ZBP – Związek Banków Polskich.
  • BIG – Biuro Informacji Gospodarczej.
  • BIG InfoMonitor.
  • KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Zalety Kokos

  • Szeroka gama ofert
  • Od 18 lat
  • Minimum formalności

Wady Kokos

  • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników

Kontakt Kokos

Oficjalna strona kokos.pl
 Adres ul. Powstańców Warszawy 19, 81-718 Sopot
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@kokos.pl

Opinie o firmie Kokos

200,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *