KasaTak Logowanie

 

Logowanie w serwisie kasatak.pl jest bardzo proste. Wystarczy wpisać swój adres PESEL i hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji w prawym górnym rogu oraz kliknąć fioletowy przycisk z napisem “Zaloguj się”.

kasatak logowanie


Pożyczka w KasaTak

kasatak kontakt

Warunki pożyczki w KasaTak

Kwota 1000 zł – 15000 zł
 Termin Od 6 do 48 mies.
 RRSO Od 47.00 % do 262.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie KasaTak

Firma należy do instytucji finansowej działającej w ponad 25 krajach pod nazwą Ferratum Group. Jest to jedna z najpopularniejszych firm udzielających usług pożyczkowych na całym świecie.

KasaTak to marka produktu finansowego, który na pierwszym miejscu stawia wykorzystanie nowych technologii, kontakt z klientem oraz profesjonalną obsługę. Firma deklaruje, że udziela pożyczek online, w szybkim tempie, przy minimalnej dawce koniecznych formalności. Dlatego też KasaTak jest doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich osób, które chcą wziąć pożyczkę bez konieczności udania się do fizycznej siedziby instytucji.

Oferty pożyczek w KasaTak

Firma oferuje pożyczki dla nowych pożyczkobiorców w kwocie do 10 000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy. Natomiast dla osób, które już kiedyś korzystały z usług firmy pożyczkowej, przygotowano ofertę pożyczki krótkoterminowej od 300 zł do 5000 zł. Okres spłaty takiej pożyczki można ustalić na 15,30 lub 45 dni.

Jak już wyżej wspomniano, KasaTak należy do grupy Ferratum. W skład tej spółki należą również takie firmy jak: Ofin, Ekspres Kasa i Ferratum. To oznacza, że jeśli potencjalny pożyczkobiorca skorzysta z oferty pierwszej pożyczki w którejś z tych firm, automatycznie nie będzie już nowym pożyczkobiorcą, w żadnej z nich. Nie będzie mógł więc skorzystać z oferty pierwszej pożyczki w żadnej z  firm pożyczkowych należących do grupy Ferratum.

Wnioskowanie pożyczki w KasaTak

Osoba zainteresowana uzyskaniem pożyczki w firmie, powinna wejść na stronę internetową www.kasatak.pl, a następnie za pomocą specjalnego suwaka wybrać potrzebną kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. W tym celu można przygotować  wcześniej numer konta bankowego oraz dowód osobisty. Ważne jest również, aby mieć swój telefon komórkowy w zasięgu ręki.

Po dokonaniu tych czynności rachunek  pożyczkobiorcy zostanie poddany weryfikacji w celu potwierdzenia tożsamości. Odbywa się to za pośrednictwem nowoczesnego systemu Instantor. Dzięki temu pożyczkobiorca nie musi już przesyłać 1 grosza na konto pożyczkodawcy. Jest to duże ułatwienie, a także oszczędność czasu.

W momencie, gdy wniosek pożyczkowy osoby zainteresowanej, otrzyma pozytywną decyzję, na jego konto zostaje przelana gotówka. Po otrzymaniu kwoty pożyczki, klient otrzyma również specjalny harmonogram spłat. Taki harmonogram ułatwia sprawne i terminowe spłacanie zadłużenia. Pożyczkobiorca powinien dbać o to, by jego raty były spłacane sumiennie i rzetelnie. W ten sposób można zaoszczędzić dużo czasu, spokoju i pieniędzy, bowiem nieterminowe spłacanie zadłużenia lub też całkowite go ignorowanie nigdy nie wychodzi pożyczkobiorcy na dobre. Za każde opóźnienie w spłacie zadłużenia, firma pożyczkowa KasaTak, może naliczyć spore odsetki karne.

Niestety wielu pożyczkobiorców nie zdaje sobie z tego sprawy, przez co w sposób nierozsądny wpadają w długi przekraczające ich możliwości finansowe. W momencie gdy pożyczkobiorca przekona się, że z jakiegoś powodu nie jest w stanie spłacić swojego zadłużenia, powinien jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy, aby wspólnie ustalić najdogodniejszy sposób działania w takiej sytuacji.

Na stronie internetowej www.kasatak.pl znajduje się informacja, że niektórzy potencjalni pożyczkobiorcy mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dowodu osobistego. Jednocześnie firma zastrzega, że dba o bezpieczne przechowywanie danych osobowych osób, które zdecydowały się skorzystać z pomocy finansowej firmy KasaTak.

Wymagania uzyskania pożyczki w KasaTak

Osoby zainteresowane wzięciem pożyczki w firmie oferującej usługi finansowe pod nazwą KasaTak, muszą spełnić właściwie tylko dwa warunki:

  • Mieć pomiędzy 21 a 70 lat
  • Nie figurować w Krajowym Rejestrze Dłużników

Zalety KasaTak

  • Minimum formalności
  • Długi okres spłaty pożyczki
  • Wysokie kwoty dostępnej pożyczki
  • Stabilna, międzynarodowa firma

Wady KasaTak

  • Weryfikacja danych klienta w bazie dłużników
  • Wysokie koszty przedłużenia terminu spłaty

Kontakt KasaTak

Oficjalna strona kasatak.pl
 Adres 120, The Strand, Gzira GZR 1027, Malta
 Telefon (71) 716 22 22
 Adres e- mail info@ferratum.pl

Opinie o firmie KasaTak

1000,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *