Karta Trzynastka Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Karta Trzynastka, należy kliknąć przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony głównej firmy, a następnie zostanie wyświetlona górna tabela z opcjami.

Wyszukujemy “Logowanie” po czym zostanie wyświetlony panel logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło.

karta trzynastka logowanie


Pożyczka w Karta Trzynastka

karta trzynastka login

Warunki pożyczki w Karta Trzynastka

Kwota 200 zł – 1000 zł
 Termin od 1 do 120 dni
 RRSO 198.23%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 22 do 70 lat


O firmie Karta Trzynastka

Pomysłodawcą Karty Trzynastka jest spółka YOLO SA i mBank. To nowatorskie połączenie pożyczki z kartą kredytową, pozwala na kontrolowanie wydatków i oddzielenie budżetu domowego od awaryjnych środków z pożyczki. Za pomocą karty, pożyczona gotówka udostępniona za pomocą limitu jest dostępna w każdej chwili.

Wykorzystanie środków nie musi być jednorazowe a koszty, jakie ponosimy, uzależnione są wyłącznie od kwoty, jaka została zużyta.

Oferty pożyczek w Karta Trzynastka

Z powodu konstrukcji, w jaki sposób oferta firmy została przedstawiona, darmowa pożyczka nie jest dostępna. Głównym i najważniejszym punktem jest limit pożyczkowy, który jest jednorazowo wpłacany na kartę. Pożyczkobiorca może skorzystać z karty w dowolnej chwili, wypłacając gotówkę w bankomacie lub płacąc za  zakupy.

Zasada działania karty jest podobna jak w przypadku karty kredytowej. Kwotę, jaką firma udostępnia pożyczkobiorcy, wynosi nie mniej niż 200 zł i nie więcej niż 1000 zł. Maksymalny okres spłaty limitu to 4 miesiące. Jeżeli nie zostanie wykorzystany cały dostępny limit, zostaną wyliczone koszty tylko za zużyte środki z karty. Klient w każdej chwili może zwiększyć limit gotówki.

Wnioskowanie pożyczki w Karta Trzynastka

Procedura ubiegania się o pożyczkę jest standardowa. Poprzez stronę internetową KartaTrzynastka.pl, za pomocą suwaka w kalkulatorze pożyczkowym, trzeba ustalić limit pieniędzy, jakimi pożyczkobiorca chce dysponować. Po otrzymaniu informacji o całkowitych kosztach, jakie będą doliczone do kwoty limitu i po zapoznaniu się z nimi, wnioskodawca przechodzi do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

W formularzu, po wybraniu wzoru karta VISA, klient wprowadza swoje dane: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz datę jego wydania, numer telefonu, adres e – mail, adres do korespondencji oraz hasło do osobistego profilu w serwisie KartaTrzynastka.pl. Po uzupełnieniu danych w profilu pożyczkobiorca wypełnia wniosek pożyczkowy, wpisując wysokość dochodów i rodzaj zatrudnienia oraz kwotę comiesięcznych wydatków i ogólnych finansowych zobowiązań.

W kolejnym etapie wnioskowania następuje weryfikacja tożsamości. Odbywa się ona poprzez aplikację Instantor, za pomocą której wnioskodawca loguje się do konta osobistego, aby pożyczkobiorca mógł zweryfikować możliwości i działania finansowe klienta. Jeśli proces przebiegnie pozytywnie, decyzja wydana będzie w ciągu 15 minut. Karta Trzynastka zostaje wysłana do pożyczkobiorcy na adres korespondencyjny.

W przypadku braku spłacania, wykorzystanego limitu z karty i braku zainteresowania pozytywnym rozwiązaniem problemu, przedstawiciel obsługujący Kartę Trzynastka będzie miał prawo, aby poczynić pewne kroki w celu odzyskania długu. W pierwszej kolejności zostaną naliczone odsetki karne w wysokości 14 % w skali roku. Następnie zostanie wypowiedziana umowa pożyczki i pożyczkodawca zażąda natychmiastowego jej zwrotu. W przypadku braku reakcji ze strony klienta firma przekaże dług firmie windykacyjnej. Firma złoży wniosek do sądu i na podstawie wyroku zostanie wszczęte postępowanie komornicze i zajęcie majątku.

Zadłużony konsument będzie miał w przyszłości problemy z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia przez firmę pozabankową, ponieważ z tytułu niespłaconego zobowiązania, dane jego zostaną wpisane do baz rejestrów dłużników.

Wymagania uzyskania pożyczki w Karta Trzynastka

Dostęp do korzystania z oferty Karta Trzynastka będą miały osoby, które:

  1. Są w przedziale wiekowym między 22 a 70 lat,
  2. Są obywatelami Polski,
  3. Mają ważny dowód osobisty,
  4. Posiadają meldunek na terenie naszego kraju,
  5. Nie posiadają żadnych zadłużeń,
  6. Obowiązkowo posiadają aktualny numer telefonu i adres e-mail.

Podstawowym czynnikiem otrzymania pożyczki i karty będzie nienaganna historia kredytowa. Firma sprawdza wnioskodawcę pod tym kontem w bazach rejestrów takich jak: Krajowy Rejestr Długów, BIG InfoMonitor, Rejestr Dłużników ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej i Biuro Informacji Kredytowej BIK.

Zalety Karta Trzynastka

  • Innowacyjne rozwiązanie
  • Współpraca z mBankiem
  • Możliwość potwierdzenia danych poprzez aplikację  Instantor

Wady Karta Trzynastka

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Karta Trzynastka

Oficjalna strona kartatrzynastka.pl
 Adres ul. Dr. Franciszka Witaszka 6, 64-920 Piła
 Telefon 222 28 28 28
 Adres e- mail kontakt@kartatrzynastka.pl

Opinie o firmie Karta Trzynastka

200,00 zł - 1000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *