Jak i gdzie kupić kryptowalutę Game Credits?

Co to jest Game Credits?

game credits logo

Game Credits to kolejny projekt oparty na technologii blockchain. Rok powstania przypada na 2014 r., a jej twórcami są Sergey Sholom i Maxim Sholom, którzy do stworzenia Game zainspirowali się grą World of Warcraft, która w tamtym czasie biła rekordy popularności.

Ówczesnym problemem była sprzedaż przedmiotów oraz złota w grze za prawdziwe pieniądze na aukcjach internetowych, bowiem użytkownicy nie byli jakby właścicielami wspomnianych przedmiotów bądź złota a według prawa posiadali jedynie licencję na użytkowanie. Mówiono, że wszystkie dane na temat przedmiotów czy złota są na serwerach dostawcy gry.

Sergey Sholom i Maxim Sholom stwierdzili, że technologia blockchain może rozwiązać ten problem, dlatego stworzyli wirtualną walutę, dzięki której każdy użytkownik będzie mógł kupić bądź sprzedać przedmiot, który zapisany będzie w blockhcain

Można się domyśleć, że wirtualna waluta Game skierowana jest do graczy i deweloperów gier, bowiem rozwiązuje duży problem związany z płatnościami.

Informacje o Game

Data powstania 2014 r.
Twórca Sergey Sholom, Maxim Sholom
Bank Centralny
Kod ISO 4217 Game
Dostępność na giełdzie Tak

Zakup kryptowaluty Game Credits

bitbay zaloguj sie

Zakup kryptowaluty Game Credits jest bardzo prosta, ze względu na opcję, jaką daje nam polska giełda kryptowalut BitBay. Aby zakupić Game, należy założyć konto na wspomnianej już giełdzie, klikając w przycisk “Załóż konto”, znajdujące się poniżej tego zagadnienia. Zostaniemy przekierowani bezpośrednio do BitBay, gdzie klikamy “Zarejestruj się” i wypełniamy wszystkie pola naszymi, prawdziwymi danymi.

Po ukończeniu etapu zakładania konta należy zweryfikować nasze konto poprzez przesłanie odpowiednich dokumentów, potwierdzających autentyczność naszych danych.

załóż konto

Po założeniu i weryfikacji naszego konta możemy przejść do zakładki “Giełda” a następnie w lewym, górnym rogu wybrać kryptowalutę, jaka nas interesuje. W naszym przypadku będzie to Game Credits. Zaznaczamy go z listy, wybierając napis “Game”. Po wejściu w wybraną przez nas kryptowalutę możemy skorzystać z dwóch opcji zakupu:

  1. Złożenie swojej oferty cenowej na giełdzie. (Ustalamy swoją cenę, za jaką chcemy kupić lub sprzedać Game Credits i czekamy na akceptację naszej oferty przez któregoś z użytkowników)
  2. “Szybka transakcja” (Polega na szybkim zakupie kryptowaluty po cenie wystawionej na giełdzie przez użytkowników)

Po wykonaniu tych czynność, nasz portfel zostanie zasilony kryptowalutą.

game

Więcej informacji na temat rejestracji i logowania na BitBay znajdziesz tutaj: LINK

Prognozy Game Credits

Podczas startu kryptowaluty w świecie wirtualnych walut, można było odnieść wrażenie, że Game Credits to strzał w dziesiątkę, aczkolwiek po pewnym czasie, wysoki kurs zaczął spadać.

Obecnie można zauważyć sporą ilość pracy, w jaką wkładają autorzy projektu, dlatego możemy się spodziewać wyższego kursu. Dział marketingowy prężnie działa nad rozwojem kryptowaluty za pośrednictwem partnerskich platform. Ciekawy i spójny plan rozwoju, może być impulsem do zainwestowania w Game, ale podczas inwestycji, należy pamiętać, że na kurs wirtualnej waluty składa się kilka czynników.

Autorzy projektu sami sugerują, aby kupować Game w celu użytkowania w grach, a nie, w celu inwestycyjnym, aczkolwiek można spotkać się z opinią ekspertów, że zakup Game Credits może okazać się bardzo zyskowny. Podczas inwestycji w jakąkolwiek kryptowalutę, należy brać pod uwagę ryzyko z nią związane.

Zalety Game Credits

  • Anonimowość
  • Niskie opłaty
  • Bezpieczeństwo

Wady Game Credits

  • Mało znana kryptowaluta w Polsce

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Opinie o Game Credits

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *