IroTradex Logowanie

Rejestracja w IroTradex

Aby utworzyć konto w serwisie firmy giełdowej IroTradex, należy kliknąć Rejestracja, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny swoimi prawdziwi danymi osobowymi. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, kraj zamieszania oraz utworzyć hasło do nowego konta i kliknąć Zarejestruj się.

Wymagana jest akceptacja zasad regulaminu i polityki prywatności firmy oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Regulamin działalności firmy należy uważnie przeczytać, gdyż handel w internecie nieodłącznie wiąże się z ryzykiem. Jest to rekomendowanie szczególnie nowicjuszom w branży handlu online. Proces rejestracji nowego konta wolny jest od wszelkich opłat. Firma przewiduje okresowe bonusy powitalne dla nowych inwestorów.

Logowanie w IroTradex

Gdy chcemy zalogować się do swojego konta, musimy wybrać zakładkę Logowanie i uzupełnić pola swoim adresem e-mail oraz hasłem. W celu zakończenia procesu tworzenia nowego konta użytkownika należy wpłacić kwotę depozytową, która jest wymagana dla finalizowania pierwszych transakcji.

IroTradex oferuje swoim klientom aż sześć typów kont, które różnią się kwotą minimalną depozytu i co za tym idzie, udogodnieniami i dodatkowymi funkcjami handlowymi dla klientów:

 • Konto Start
 • Konto brązowe
 • Konto srebrne
 • Konto złote
 • Konto platynowe
 • Konto VIP

IroTradex logowanie


Warunki w IroTradex

IroTradex logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o IroTradex

Firma giełdowa IroTradex jest jedną z największych i najlepiej prosperujących giełd inwestycyjnych na świecie, aczkolwiek w Polsce jest mało znana. Przedmiot em jej zainteresowania stanowią przede wszystkim kryptowaluty. Głównym celem działania platformy jest umożliwienie klientom dostępu do globalnego, rynku finansowego zrzeszającego klientów z całego świata. Witryna firmy IroTradex opiera się na najlepszej światowej technologii, która stanowi najistotniejszy element procesu inwestowania i finansów. Bazuje na skomplikowanych algorytmach, które w znacznej mierze ułatwiają proces transakcyjny. Do tego, firma stawia na nieustanny rozwój, co sprzyja nawet najbardziej wymagającym inwestorom.

Strona internetowa jest niezwykle przystępna i łatwa w obsłudze ze względu na przyjazny interfejs i estetyczną szatę graficzną. Zainteresowani użytkownicy mogą zapoznać się z podstawą prawną działania firmy na oficjalnej stronie internetowej, gdzie w stosownej zakładce znajdują się informacje o aktach prawnych.

Oferta IroTradex

Firma IroTradex oferuje swoim użytkownikom ponad szeroką gamę instrumentów giełdowych. Jeśli chodzi o terminale handlowe, to klienci skorzystać mogą z:

 • Terminal MetaTrader 4
 • Platforma handlowa xCritical
 • Platforma mobilna

Na szczególną uwagę zasługuje platforma mobilna, która dostosowana jest do urządzeń mobilnych z dostępem do internetu, co oznacza możliwość handlu z niemal każdego zakątku świata.

Jako jeden z największych na świecie serwisów z dostępem do giełdy, działa on zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz jest platformą całkiem legalną. Klienci mogą cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem podczas prowadzenia inwestycji na globalnym rynku finansowym. Pieniądze zarobione na giełdzie można przelać w dowolnej chwili na osobisty rachunek bankowy – jest to prosta i szybka procedura, a IroTradex oferuje co najmniej kilka sposobów wpłaty i wypłaty środków.

Co istotne, IroTradex oferuje działający przez całą dobę przez 5 dni w tygodniu Dział Obsługi Klienta, który gotowy jest rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania użytkowników, a przy tym funkcjonuje całodobowy czat online w witrynie. Dodatkowo na stronie internetowej IroTradex początkujący inwestorzy mogą skorzystać z bezpłatnej bazy edukacyjnej, która zawiera webinaria szkoleniowe w zakresie obsługi i funkcjonowania giełdy internetowej. Warto zwrócić uwagę na pokaźną ilość pozytywnych opinii i komentarzy zadowolonych użytkowników giełdy IroTradex, co wskazuje na wysoki stopień bezpieczeństwa i zaufania firmie.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety IroTradex

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady IroTradex

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt IroTradex

Oficjalna strona irotradex.com
 Adres Unit 1503, 15/F, No. 69, Jervois Street, Sheung Wan, Hong Kong
 Telefon +48 122 518 051
 Adres e- mail support.pl@irotradex.com

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy IroTradex to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w IroTradex?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o IroTradex

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *