InCredit Logowanie

 

Logowanie w serwisie InCredit jest bardzo proste. Należy kliknąć stronie głównej zielony przycisk “Logowanie”, po czym zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło.

incredit logowanie


Pożyczka w InCredit

incredit zaloguj

Warunki pożyczki w InCredit

Kwota 1000 zł – 4000 zł
 Termin 2 miesiące, 3 miesiące, 4 miesiące
 RRSO Od 812.00 % do 1095.2 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie InCredit

InCredit to spółka wywodząca się z Łotwy. Jest częścią koncernu NetCredit, który działa nie tylko w Polsce (siedziba w Warszawie), ale i w Czechach, Rosji, Łotwie oraz Gruzji. Firma udziela pożyczek przez internet na uproszczonych zasadach. Grupą docelową są ludzie znajdujący się w nagłej potrzebie finansowej.

InCredit dzięki szeroko zakrojonym działaniom marketingowym, a także indywidualnemu podejściu do klienta cieszy się niezwykłym zaufaniem. Instytucja pozabankowa w sposób przejrzysty prezentuje osobom zainteresowanym wszelkie koszty związane z zaciągnięciem pożyczki. Dodatkowo nowi konsumenci mogą skorzystać z propozycji promocyjnej InCredit – Pożyczka 4 za 3. Kwoty sięgają od 1000 do 4000 złotych. Spłata do 4 miesięcy, rozłożona na 4 raty. Pożyczkobiorca, płacąc w terminie trzy pierwsze raty, czwartą zapłaci bez kosztów, między innymi:

 • Opłaty przygotowawczej
 • Prowizji
 • Odsetek

Oferty pożyczek w InCredit

InCredit oferuje stałym i nowym klientom dwa typy pożyczki:

 • Pożyczka na dowód osobisty – udzielana przez internet od 2000 do 9500 złotych. Spłata możliwa w terminach od 9 do 24 miesięcy. RRSO wynosi 93,3%.
 • Pożyczka na większe wydatki – to oferta długoterminowa, maksymalny okres spłaty do 30 miesięcy. Konsument może pożyczyć od 9550 do 35 000 złotych z RRSO 65%.

W obu przypadkach stały pożyczkobiorca nie musi gromadzić dokumentów finansowych ze względu na uproszczoną formę aplikacji. Dane personalne weryfikowane są za pośrednictwem Kontomatik. Instytucja nie wymaga przelewu weryfikacyjnego.

Natomiast nowy klient, musi zarejestrować się w serwisie InCredit, po czym wykonać przelew autoryzacyjny na kwotę 1 grosz lub 1 złoty z konta bankowego innego niż SKOK (Kasa Stefczyka). Przelew potwierdza dane osobowe oraz umożliwia szybki dostęp do numeru konta bankowego.  Stałych konsumentów obowiązuje prosta forma zaciągania pożyczki, czyli za pośrednictwem SMS, rozmowy telefonicznej bądź wniosku online.

Osoba zainteresowana powinna pamiętać, że firma sprawdza informacje o wnioskodawcach w bazach dłużników BIK, KRD, BIG oraz ERIF.

Wnioskowanie pożyczki w InCredit

Należy pamiętać, że InCredit statutowo bada źródła i wysokość dochodów swoich klientów, na przykład kontaktując się z pracodawcą. Wnioski rozpatrywane są 6 dni w tygodniu od godziny 7.00 do 22.00. Natomiast przelewy realizuje się najczęściej w 15 minut po wpłynięciu pozytywnej decyzji.

Firma oferuje możliwość założenia konta, które w przyszłości ma ułatwić ubieganie się o pożyczkę. Rejestracja przebiega szybko i stanowi pierwszy krok do rozpoczęcia procesu wnioskowania. Należy podać podstawowe dane osobowe oraz numer telefonu, adres e – mail, utworzyć hasło oraz zaakceptować regulamin z polityką prywatności. Za pomocą dostępnego na stronie internetowej kalkulatora, konsument może określić interesującą go kwotę, a także termin spłaty. Następnie wystarczy wcisnąć przycisk Złóż wniosek, co rozpocznie omawiany powyżej proces rejestracji konta. Dane osobowe oraz numer konta bankowego weryfikowane są za pośrednictwem usługi Kontomatik. Weryfikacja kończy się wydaniem decyzji – jeśli będzie ona pozytywna, InCredit w ciągu kilkunastu minut przelewa określoną kwotę.

Wymagania uzyskania pożyczki w InCredit

O pożyczkę może starać się osoba, która:

 • Jest obywatelem Polski
 • Mieszka na terenie kraju
 • Jest w wieku od 21 do 70 lat
 • Posiada konto bankowe, aktywny numer telefonu oraz adres e-mail
 • Posiada stałe, najlepiej udokumentowane dochody
 • Nie znajduje się na liście dłużników BIK, BIG, KRD, ERIF

Zgodnie z zapisami umowy ramowej jakiekolwiek opóźnienie w spłacie skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat, bądź procesem windykacyjnym. Pożyczkodawca nie umożliwia przedłużenia okresu spłaty.

Zalety InCredit

 • Długi okres spłaty
 • Minimum formalności
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady InCredit

 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

Kontakt InCredit

Oficjalna strona incredit.pl
 Adres al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
 Telefon 22 598 71 00
 Adres e- mail info@incredit.pl

Opinie o firmie InCredit

1000,00 zł - 4000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *