InBank Logowanie

Logowanie w InBank

Klient, aby móc w pełni korzystać z usług oferowanych przez InBank, musi zalogować się do swojego konta. Wystarczy wejść na oficjalną stronę instytucji finansowej inbankpolska.pl, po czym kliknąć przycisk Zaloguj widoczny w prawym, górnym rogu witryny. Następnie wpisać w puste pola login ustalony podczas procesu rejestracji oraz wymyślone przez siebie hasło.

inbank logowanie


Usługi w InBank

inbank logo

Warunki w InBank

Możliwość rezygnacji z oferty Tak
Historia kredytowa Tak
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania pomocy Bardzo szybko
Obsługa klienta w domu Nie
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie
 Wiek od 18 lat


O InBank

InBank to bank z Estonii. Zajmuje pozycję wicelidera consumer finance z 20% udziałem w sprzedaży kredytu konsumenckiego. Bogata oferta dostępna jest dla klientów na 8 europejskich rynkach: Estonii, Łotwy, Polski, Litwy, Niemiec, Austrii, Francji i Holandii.

W Polsce specjalizuje się w finansowaniu zakupu dóbr oraz usług partnerów handlowych. Dostarcza rozwiązań ratalnych dla sektora ubezpieczeniowego, medycznego, marketplace i eCommerce.

Firma prowadzi bloga na swojej oficjalnej stronie internetowej. Tematy poruszane w artykułach dotyczą, między innymi:

 • Ubezpieczenie komunikacyjne na raty? Teraz to możliwe dzięki InBank i Rankomat
 • Czym jest promesa kredytowa?
 • Internetowi mają lepiej, czyli zalety usług świadczonych online
 • Klient 2.0 w bankowości na przykładzie InBank

Oferta InBank

Produkty InBanku kierowane są do konsumentów indywidualnych i biznesowych. W ramach oferty osoba zainteresowana może ubiegać się o pożyczki oraz kredyty gotówkowe, a także zakładać lokaty bankowe.

Z dostępnej oferty skorzysta każdy, kto:

 • Ukończył 21 lat
 • Posiada polskie obywatelstwo
 • Ma stały adres zamieszkania
 • Mieszka na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
 • Posiada stały, udokumentowany dochód wynoszący minimum 600 zł netto miesięcznie
 • Wypełni wniosek prawidłowymi danymi
 • Uiści kwotę o wartości 1 zł na konto InBanku – przelew weryfikacyjny potwierdzający dane osobowe
 • Posiada zdolność kredytową

Kredyt gotówkowy

Minimalna kwota dofinansowania to 2 000 zł, najwyższa 50 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 4 miesięcy do 60 miesięcy. Dzięki wbudowanemu, wirtualnemu kalkulatorowi konsument w łatwy sposób ustali interesującą go sumę oraz ilość rat. Przykład reprezentatywny:

Osoba zainteresowana, biorąc zobowiązanie na okres 60 miesięcy o wartości 8 000 zł, łącznie zapłaci 10 591,42 zł. Na całkowity koszt kredytu gotówkowego składa się Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 12,29%, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,85%, prowizja 712 zł oraz odsetki 1879,42 zł.

Kredyt samochodowy

Klient może starać się o kwotę od 4 000 zł do 50 000 zł na okres od 4 miesięcy do 72 miesięcy. Kredyt 100% online, bez wychodzenia z domu i bez zabezpieczenia (brak wpisów zabezpieczenia w dowodzie rejestracyjnym oraz brak cesji praw).

Konsument po otrzymaniu środków finansowych oraz po zakupie samochodu, motocyklu czy skutera, musi przesłać do InBanku kopię faktury VAT lub kopię umowy sprzedaży pojazdu i kopię dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych.

Kredyt ratalny

Finansowanie zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych od 100 zł do 16 000 zł do 60 rat. Bank nie wymaga zaświadczeń, poręczeń, ani zabezpieczeń. Produkt dedykowany dla kupujących oraz sprzedawców. Aby skorzystać z oferty, wystarczy jedynie dowód osobisty.

Lokaty

Minimalna kwota, jaką da się powierzyć instytucji, wynosi 5 000 zł, maksymalna to 50 000 zł. Okres lokaty: od 3 miesięcy do 48 miesięcy.

Konsument, który pragnie odnieść korzyść finansową za pośrednictwem dostępnej oferty, powinien zalogować się do swojego konta, wybrać dogodne parametry, podpisać umowę i zasilić ją przelewem.

Zalety InBank

 • Ciekawa oferta
 • Stabilny bank
 • Dobry kontakt

Wady InBank

 • Mało znany bank na polskim rynku

Kontakt InBank

Oficjalna strona inbankpolska.pl
 Adres Ul. Fabryczna 5A, 00-446 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@inbankpolska.pl

Opinie o InBank

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *