Immediate Edge Logowanie

Rejestracja w Immediate Edge

Otrzymanie dostępu do platformy Immediate Edge możliwe jest po uprzednim stworzeniu konta użytkownika. W tym celu należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny następującymi prawdziwymi danymi osobowymi:

  • Nazwa użytkownika
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu

Powyższe dane są odpowiednio szyfrowane i zabezpieczone. Nie są wymagane żadne inne dane takie jak dokumenty tożsamości czy dane bankowe. Proces rejestracji zajmuje zaledwie kilka minut oraz jest darmowy i wolny od wszelkich prowizji. Na podaną skrzynkę mailową zastanie przesłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny.

Wszelkiego rodzaju informacje i regulaminy należy szczegółowo przeczytać przed ich potwierdzeniem – jest to wskazane w szczególności nowym inwestorom na rynku wirtualnych walut.

Logowanie w Immediate Edge

Po poprawnej rejestracji i weryfikacji danych przez system użytkownik może zalogować się do platformy przy pomocy loginu i ustanowionego wcześniej hasła. W celu rozpoczęcia inwestowania należy uiścić depozyt w wysokości co najmniej 250 dolarów, korzystając z jednej z wybranych metod płatności.

Oczywiście istnieje możliwość wpłaty znacznie większej sumy, lecz zwykle sugeruje się powyższą kwotę, szczególnie nowym inwestorom.

immediate edge logowanie


Warunki w Immediate Edge

immediate edge logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Immediate Edge

Immediate Edge to w pełni legalna, zarejestrowana i zatwierdzona do handlu platforma. Jest ona w pełni zautomatyzowana  i znajduje zastosowanie w handlu walutami wirtualnymi, a ponadto posiada opcje binarne. Złożone algorytmy stanowią podstawę całego oprogramowania – pozwalają one dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty handlowej w imieniu użytkownika, na podstawie szczegółowych analiz rynku.

Oprogramowanie jest niezwykłe łatwe w obsłudze, co czyni je odpowiednim wyborem dla inwestorów niedoświadczonych w handlu kryptowalutami. Immediate Edge służy pomnażaniu kapitału w prosty i przystępny sposób.

Aktualnie platforma funkcjonuje w 120 krajach i wśród recenzentów słynie ze swojej wydajności na tle innych firm istniejących na rynku. Warto dodać, iż jest to firma działająca całkowicie niezależnie na rynku międzynarodowym.

Oferta Immediate Edge

Platforma posługuje się sztuczną inteligencją o zaawansowanej technologii, która ogranicza margines błędu do minimum oraz praktycznie wyklucza aktywność użytkownika, który jedynie monitoruje zysk, a także może obserwować kursy, historię wpłat i wypłat oraz pozycje dostępne na rynku. Inwestor musi jedynie aktywować robota, który wykona określone zadania, po czym wyłączyć go w odpowiednim czasie. W związku z tym nie są wymagane żadne umiejętności handlowe od użytkowników serwisu, co oznacza minimalny wkład ze strony inwestora. Podstawą funkcjonowania programu jest handel w czasie rzeczywistym.

Poprzez ciągłe aktualizacje oraz kompleksową i rzetelną analizę ofert rynkowych, szanse utraty środków są bardzo niskie. Istotą oprogramowania Immediate Edge jest wypracowanie w jak najkrótszym czasie jak największego zysku, który to zostaje natychmiast przelewany na konto użytkownika w serwisie. Sfinalizowanie transakcji zajmuje zaledwie kilka sekund. Niedługo później można dokonać przelewu pieniędzy na konto bankowe, które zaksięgowane będą już po 24 godzinach.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie firmy, użytkownicy mogą zarobić 2200 $ w ciągu jednego dnia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości obsługa klienta oferuje pomoc swoim użytkownikom przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu poprzez czat wideo lub e-mail. Strona internetowa firmy jest bardzo przystępna i przejrzysta dla odbiorcy, brak jest na ten moment aplikacji mobilnej.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Immediate Edge

  • Ciekawa oferta inwestycji
  • Całodobowa pomoc
  • Sprawny support

Wady Immediate Edge

  • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Immediate Edge

Oficjalna strona immediate-edge.io
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Immediate Edge to oszustwo?

Należy pamiętać, że inwestycja na giełdzie wiąże się z ryzykiem, ale wielu osobom udaje się zarobić ogromne pieniądze.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Immediate Edge?

Jedynym sposobem na usunięcie konta jest kontakt z pracownikiem firmy drogą mailową.

💰 Jak zacząć?

Handlowanie na giełdzie jest proste. Wystarczy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Immediate Edge

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *