IC Markets Logowanie

Rejestracja w IC Markets

Dołączenie do grona klientów inwestujących na platformie IC Markets jest możliwe, poprzez zarejestrowanie swojego konta na oficjalnej stronie. Po kliknięciu Start Trading pojawi się formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić swoimi prawdziwymi danymi:

 • Kraj zamieszkania
 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Użytkownicy posiadający konto w serwisie PayPal, mogą zarejestrować się przy użyciu tej platformy. Kolejnym krokiem jest podanie wymaganych informacji o sobie, następnie skonfigurowanie konta i wypełnienie deklaracji nowego klienta. Należy uważnie przeczytać wszystkie informacje na temat polityki firmy i jej regulamin, gdyż handel online wiąże się zawsze z pewnym ryzykiem. Zalecane jest to przede wszystkim nowym osobom w branży brokerskiej.

IC Markets zapewniło możliwość utworzenia konta demo. Klienci chcący przetestować oprogramowanie IC Markets, muszą wypełnić formularz rejestracyjny danymi:

 • Kraj zamieszkania
 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Rejestracja konta jest darmowa.

Logowanie w IC Markets

Po pomyślnej weryfikacji nowego konta klient może zalogować się do platformy IC Markets. W sekcji Log in uzupełnić należy puste pola, używając loginu i hasła. Kolejnym krokiem jest wpłata depozytu o wartości co najmniej 200 dolarów. Jest to kwota na start dla inwestora – baza dla pierwszych transakcji. Po pełnej aktywacji konta można zacząć inwestować online na platformie.

Oprócz konta standardowego i konta cTrader dostępne jest konto specjalistyczne o nazwie Raw Spread o prowizji wysokości 3.5 dolara. Jest to najczęściej wybierany typ konta w serwisie. Szczegółowa analiza porównawcza poszczególnych typów kont dostępna jest na stronie internetowej firmy.

ic markets logowanie


Warunki w IC Markets

ic markets logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 200 USD
Język polski Nie
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o IC Markets

Firma IC Markets jest bardzo popularną platformą brokerską australijskiego pochodzenia. Działa na rynku międzynarodowym od 2007 roku i posiada swoje biura w Sydney i na Seszelach. Ze względu na korzystne regulacje prawne (ASIC), które nie obejmują finansowego prawa europejskiego, oprogramowanie jest chętnie wybierane przez użytkowników z Europy.

Firma działa zgodnie z prawem i jest licencjonowana. Istotne jest to, iż IC Markets działa na bazie modelu ECN. Oznacza to, że platforma pobiera zlecenia od swoich klientów detalicznych i następnie przekierowuje je automatycznie na rynek Forex, gdzie możliwe jest zawieranie transakcji.

Oferta IC Markets

Przez kilkanaście lat działalności na rynku, firma pokaźnie rozwinęła skrzydła, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających traperów. Mogą oni wybierać spośród czterech typów rachunków:

 • Standard
 • True ECN
 • cTrader
 • oraz oczywiście rachunek demo

Klienci mają dostęp do różnorodnych rynków, między innymi walutowego, kontraktów terminowych, kryptowalut czy surowców naturalnych. Oferta instrumentów handlowych jest niezwykle szeroka i dostępna do wglądu bezpośrednio na stronie internetowej. Jeśli chodzi o dostępne platformy tradingowe, to do dyspozycji pozostają:

 • Meta Trader 4
 • Meta Trader 5
 • cTrader

Niedoświadczeni lub nowi klienci mogą liczyć na wsparcie edukacyjne. Firma zapewniła darmowe e-booki, tutoriale video i fachowe przewodniki dotyczące handlu online i działania oprogramowania. Dzięki temu użytkownicy będą mogli lepiej zrozumieć mechanizm działania rynku i jego specyfikę. Oferta dydaktyczna dostępna jest jedynie w języku angielskim. Wszelkie problemy, pytania czy wątpliwości można skierować do biura obsługi, które składa się z traderów z dużym doświadczeniem. Zapytania kierować można przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety IC Markets

 • Kilka platform inwestycyjnych
 • Regulowany podmiot
 • Szybkie założenie konta

Wady IC Markets

 • Brak polskojęzycznej wersji strony

Kontakt IC Markets

Oficjalna strona icmarkets.com/sc/en
 Adres 141 Omonoias Avenue,The Maritime Centre,Block B, 1st floor,3045 Limassol
 Telefon +48 800 112 5138
 Adres e- mail enquiries@icmarkets.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *