Hapi Pożyczki Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w serwisie Hapi Pożyczki, należy kliknąć przycisk w prawym górnym rogu strony. Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie podajemy nasz adres e-mail oraz hasło. Potwierdzamy nasze dane przyciskiem “Logowanie”.

hapi pozyczki logowanie


Pożyczka w Hapi Pożyczki

hapipozyczki logowanie

Warunki pożyczki w Hapi Pożyczki

Kwota 800 zł – 25000 zł
 Termin Od 3 do 48 mies.
 RRSO Od 7.81 % do 9.72%
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek Giro
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat

hapi pożyczki login


O firmie Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki to kolejne wspaniałe osiągnięcie brytyjskiej firmy IPF, która na polskim rynku działa od 2014 roku. Firma IPF jest również twórcą znanej wszystkim marki Provident i jako starsza siostra nie może się powstydzić dotychczasowych sukcesów swojej młodszej siostry. Instytucja szybko okazała się strzałem w dziesiątkę na potrzeby pożyczkobiorców, dzięki dobrze skonstruowanej reklamie zwiększa się grono zadowolonych klientów.

Zainteresowanie ofertą jest bardzo duże, firma otrzymuje wiele pozytywnych opinii dotyczących warunków, jakie trzeba spełniać, aby otrzymać pożyczkę jak i całego procesu jej uzyskiwania.

Oferty pożyczek w Hapi Pożyczki

Domeną firmy są pożyczki długoterminowe, charakteryzujące się tym, że kwota może być naprawdę wysoka, a forma ratalnej spłaty dopasowana do potrzeb klienta. Pierwszy pożyczkobiorca podczas wypełniania wniosku w Hapi Pożyczki ma od razu możliwość wyboru i dostęp do pełnych kwot pożyczek i ich terminu spłaty. Minimalna kwota pożyczki zaczyna się już od kwoty 800 zł, a kończy się nawet na 25 000 zł. Trzeba zaznaczyć, iż bycie kolejnym klientem nie oznacza specjalnych warunków otrzymania kolejnej pożyczki. Firma nie dzieli ich pod żadnym względem.

Od razu przy pierwszej pożyczce mamy do dyspozycji różne kwoty od minimalnej do maksymalnej. Termin spłaty rat wyznaczany jest w formie miesięcznej.  Klient ma możliwość ustalenia czasu spłaty raty. Jest to przedział od 3 do 48 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Hapi Pożyczki

Złożyć wniosek o pożyczkę może każda osoba pełnoletnia, plusem jest to, że Hapi Pożyczki nie mają określonej maksymalnej granicy wieku, więc może udzielać pożyczek osobom w podeszłym wieku będącym na emeryturze. Aby pożyczkobiorca przeszedł pomyślnie proces weryfikacji, wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa, stałego adresu zamieszkania na terenie Polski oraz ważny dowód osobisty.

Oprócz ważnych dokumentów, podczas składania wniosku firma sprawdza pożyczkobiorcę i ocenia jego zdolność kredytową, sprawdza:

 1. Biuro informacji kredytowej (BIK)
 2. Biuro Informacji Gospodarczej (BIG)
 3. Krajowy Rejestr Dłużników (KRD)

Ważną informacją jest to, iż firma wymaga od swoich klientów dodatkowych dokumentów: posiadania zatrudnienia oraz zaświadczeń o dochodach pożyczkobiorcy. Po weryfikacji i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klient błyskawicznie otrzymuje gotówkę na podane we wniosku konto (bez względu na to, w jakim banku klient posiada konto).

Firma zapewnia, że już po  15 minutach wnioskodawca otrzyma pożyczkę na konto. Zwrócić uwagę trzeba również na godziny pracy pracowników. Jakąkolwiek informację można uzyskać 7 dni w tygodniu, w różnych porach dnia, inaczej w dni robocze i inaczej w weekendy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 wieczorem, w weekendy  od 9.00 do 17.00 po południu.

Instytucja oferuje również usługę przedłużenia terminu spłaty pożyczki jeśli zdarzy się, że klient ma problem ze spłatą raty w terminie, może uzyskać  dodatkowy czas na spłatę zobowiązania nawet do 2 miesięcy.  Usługa ta jest płatna i można ją wielokrotnie wykorzystać. Firma Hapi Pożyczki posiada stronę internetową, na której można sprawdzić szczegóły pożyczki i jej koszt. Rejestracja na stronie jest bardzo prosta, podstawą wniosku jest wypełnienie formularza i podanie w nim konkretnych danych, na które to pożyczkobiorca otrzymuje potwierdzenie telefoniczne.

Wymagania uzyskania pożyczki w Hapi Pożyczki

 • Wiek od 18 lat
 • Polskie obywatelstwo
 • Telefon komórkowy
 • Konto w banku
 • Dowód osobisty
 • Nie figurowanie w rejestrach dłużników

Zalety Hapi Pożyczki

 • Minimum formalności
 • Brak górnej granicy wieku
 • Niska dolna granica wieku
 • Doświadczona firma
 • Wysokie kwoty dostępnych pożyczek

Wady Hapi Pożyczki

 • Weryfikacja klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Hapi Pożyczki

Oficjalna strona hapipozyczki.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
 Telefon 80 00 12 601
 Adres e- mail bok@hapipozyczki.pl

Opinie o firmie Hapi Pożyczki

800,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  4

  Jakość obsługi

  3.5

  Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony firmą Hapi Pożyczki. Wydawało mi się, że będą robić problemy a okazuje się, że dostałem pożyczkę i to jeszcze w błyskawicznym tempie. Oby tak dalej

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *