HaloPożyczka Logowanie

Logowanie do swojego konta na stronie halopozyczka.pl jest bardzo proste i intuicyjne. Aby to uczynić, należy kliknąć prawym górnym rogu niebieski przycisk z napisem “Zaloguj”.

Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie wpisujemy adres e-mail i hasło, które podaliśmy podczas rejestracji i zatwierdzamy przyciskiem “Zaloguj”.

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani na stronie halopozyczka.pl

halopozyczka logowanie


Pożyczka w HaloPożyczka

halopozyczka login

Warunki pożyczki

Kwota 500 zł – 5000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie HaloPożyczka

Halopożyczka należy do spółki Primus Finance. Firma proponuje pożyczkobiorcom krótkoterminowe pożyczki na korzystnych warunkach. Gwarantuje profesjonalną i sprawną obsługę  oraz szybką ocenę wniosku pożyczkowego.

Oprócz usług pożyczkowych Halopożyczka jest firmą oferującą również porady związane z zarządzaniem domowym budżetem. Konsultanci telefoniczni są dostępni przez 5 dni w tygodniu. Taka porada finansowa wbrew pozorom może być bardzo cenna. Informacje, których jest w stanie udzielić konsultant Halopożyczki, mogą pomóc zarówno w podjęciu decyzji o wzięciu pożyczki, jak również o tym, by jej nie brać.

Należy pamiętać, ze nie zawsze pożyczka jest najlepszym rozwiązaniem. Lekkomyślne obciążenie się pożyczką, której pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić , jest bardzo ryzykownym posunięciem.

Oferty pożyczek w HaloPożyczka

Firma oferuje pożyczkę w kwocie do 5000 zł na okres od 7 do maksymalnie 30 dni. Można również skorzystać z promocji pod hasłem: „Pierwsza pożyczka do 500 zł w promocji”. Promocja polega na tym, że jeżeli pożyczkobiorca weźmie pożyczkę do 500 zł, a następnie spłaci ją w wyznaczonym terminie, to nie będzie musiał ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Oferta jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają pożyczki z możliwością przedłużenia terminu spłaty.  Aby otrzymać opcję przedłużenia spłaty zobowiązania, należy skontaktować z konsultantem Halopożyczki i poinformować go o tym. Halopożyczka daje również pożyczkobiorcom możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, co nie jest wcale takie oczywiste wśród ofert  firm pożyczkowych.

Szybciej spłacona pożyczka to czysty zysk, bo daje większą gwarancję powrotu do stabilizacji finansowej.

Wnioskowanie pożyczki w HaloPożyczka

Osoba zainteresowana wzięciem pożyczki, powinna wejść na stronę internetową www.halopozyczka.pl. Następnie za pomocą suwaków należy wybrać odpowiednią kwotę oraz limit czasowy spłaty, który pożyczkobiorca zaakceptuje. Po wypełnieniu wniosku pożyczkowego oraz weryfikacji konta bankowego wystarczy już tylko czekać na gotówkę.

Firma zapewnia o szybkości swoich usług. Zarówno decyzja o przyznaniu pożyczki, jak i sam przelew na konto pożyczkobiorcy nie powinny zająć dłużej niż kilka minut. Warto zaznaczyć, że firma Halopożyczka kładzie duży nacisk na analizę każdego wniosku pożyczkowego pod kątem oceny zdolności kredytowej oraz wiarygodności danych osobowych, podanych przez pożyczkobiorcę.

Mając zobowiązania w innych instytucjach finansowych, również można liczyć na uzyskanie pożyczki jeśli tylko są spłacane terminowo.

Wymagania uzyskania pożyczki w HaloPożyczka

Potencjalny pożyczkobiorca powinien spełniać następujące warunki:

 • Mieć ukończone 18 lat (maksymalnie do 75 lat)
 • Mieszkać na terenie Polski i posiadać jej obywatelstwo.
 • Posiadać rachunek bankowy. Niestety serwis pożyczkowy Halopożyczka nie respektuje kont bankowych zawartych w bankach spółdzielczych, takich jak SKOK.
 • Wypełnić wniosek pożyczkowy w sposób poprawny, uczciwy i zgodny z prawdą.
 • Nie mieć zaległości odnotowanych w Biurze Informacji Kredytowej oraz w Biurach Informacji Gospodarczej.

Ponadto trzeba wspomnieć, że firma Halopożyczka ma również rozwiązanie dla tych, którzy nie kwalifikują się do otrzymania pożyczki we wnioskowanej kwocie. Jeśli analiza oceny zdolności kredytowej wykaże, że pożyczkobiorca nie może uzyskać danej sumy, firma Halopożyczka zaproponuje niższą, dogodną dla obu stron.

Dzięki temu pożyczkobiorca uzyska pieniądze, zaś firma będzie miała większą gwarancję spłaty tego zobowiązania. Po terminowej spłacie pożyczki,  istnieje możliwość zwiększenia limitu pożyczkowego. Jest to oczywiście propozycja jedynie dla tych osób, które wywiązują się z pozostałych zobowiązań, zgodnie z podpisaną umową z innym bankiem bądź firmą pożyczkową.

Zalety HaloPożyczka

 • Pierwsza pożyczka za darmo (do 500 zł)
 • Minimum formalności
 • Niska dolna granica wieku (od 18 lat)
 • Możliwość przesunięcia terminu

Wady HaloPożyczka

 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 500 zł)
 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników

Kontakt HaloPożyczka

Oficjalna strona halopozyczka.pl
 Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
 Telefon 22 205 06 61
 Adres e- mail kontakt@halopozyczka.pl

Opinie o firmie HaloPożyczka

500,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *