Green Money Logowanie

Green Money na swojej stronie nie daje możliwości zakładania konta, dlatego opcja logowania tym bardziej nie jest dostępna.

greenmoney.pl logowanie


Pożyczka w Green Money

greenmoney login

Warunki pożyczki w Green Money

Kwota 600 zł – 5000 zł
 Termin 35, 44, 52 tygodnie
 RRSO Od 96.61%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 74 lat

green money login


O firmie Green Money

Firma mimo reklamy w instytucjach pozabankowych, samodzielnie nie zajmuje się udzielaniem pożyczek. Jest pośrednikiem, który wyszukuje dla klienta najlepsze oferty. Pełna nazwa przedsiębiorstwa to WebField Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku. Na stronie otrzymamy też informację o pożyczkodawcy, którym jest  Everest Finanse S.A. Firma działająca w Poznaniu.

Największym plusem i koronnym argumentem do skorzystania z  usług Green Money jest to, że pożyczkobiorcami mogą być też osoby z bardzo niską zdolnością kredytową. Jest to bardzo łakomy kąsek na finansowym rynku. Możliwa jest również pozytywna opinia dla osób widniejących w bazach BIG, BIK, KRD. Firma podkreśla, że do każdego przypadku podchodzi indywidualnie.

Witryna Greenmoney.pl jest przejrzysta oraz prosta w użytkowaniu. Opinie są dobre i zachęcające do skorzystania z oferty. Całość jest idealnym produktem dla poszukującego i wymagającego klienta. Zadowolenie i korzyść obopólna jest najważniejsze w całym procesie.

Oferty pożyczek w Green Money

Wysokość oferowanej pożyczki rozpoczyna się od 600 zł, płatnej w ratach 35, 44 i 52 tygodnie. Dla nowych klientów dostępna jest tylko opcja w okresie 35 tygodni. Instytucja proponuje, także wsparcie finansowe bez zaświadczenia o dochodach. W tym przypadku przedsiębiorstwo podchodzi do każdego konsumenta indywidualnie. Stara się znaleźć takie wyjście, aby zobowiązanie nie była dla pożyczkobiorcy zbyt obciążające.

RRSO jest zależne od kwoty pożyczki i terminu spłaty.

Wnioskowanie pożyczki w Green Money

Wnioskowanie o pożyczkę w serwisie Green Money jest bardzo proste. W witrynie pożyczkodawcy znajdziemy wniosek do wypełnienia. Do jego prawidłowego wykonania potrzebujemy nasze dane osobowe, numer telefonu oraz adres mailowy. Następnie musimy poczekać na telefon od konsultanta reprezentującego portal. Konsultanci są dostępni w godzinach od 8 do 19. Informacja podana na stronie co do czasu uzyskania połączenia to kilka minut.

Zależnie od klienta, jego pytań i aktualnej sytuacji rozmowa trwa od kilku do kilkunastu minut. Co ciekawe finalnie każde uzyskanie pożyczki kończy się u klienta w domu. Należy umówić się na spotkanie z doradcą w dogodnym terminie. Ma to na celu ustalenie szczegółów dotyczących potencjalnego zobowiązania.

Wymagania uzyskania pożyczki w Green Money

Pośrednik GreenMoney ma bardzo elastyczne i konkurencyjne wymagania. Sprawia wrażenie przyjaznej i otwartej firmy gotowej pójść na wiele ustępstw. O pożyczkę może się ubiegać osoba pełnoletnia, z ważnym niezniszczonym dowodem osobistym. Granicą wiekową ustaloną przez instytucję jest 74 lata. Nietuzinkowym wymaganiem firmy jest umowa najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres zamieszkania klienta, lub korespondencję tam kierowaną.

Składając wniosek, pożyczkobiorca powinien posiadać stałe źródło dochodu. Może być to pensja lub emerytura. Firma utrzymuje, że ubiegając się o pożyczkę, można posiadać zaległości w innych instytucjach pozabankowych. To samo dotyczy obecności w bazach BIG, BIK, KRD. Green Money każdy przypadek rozpatruje indywidualnie i stara się znaleźć racjonalne wyjście.

Zalety Green Money

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Możliwość przyznania pożyczki osobom z negatywną zdolnością kredytową
  • Od 18 lat

Wady Green Money

  • Długi proces wnioskowania

Kontakt Green Money

Oficjalna strona greenmoney.pl
 Adres ul. Stary Rynek 88, 61-773 Poznań
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@greenmoney.pl

Opinie o firmie Green Money

600,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *