GoldFlame Logowanie

Rejestracja w GoldFlame

Rejestracja nowego konta w serwisie firmy GoldFlame jest bardzo prosta i nie trwa dłużej niż kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową brokera, i wypełnić formularz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi osobowymi:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu

Każdy z klientów musi obligatoryjnie zaakceptować zasady i warunki funkcjonowania oraz politykę prywatności firmy. Zaleca się dokładne przeczytanie wszystkich dostępnych informacji na oficjalnej stronie internetowej, w tym regulamin działalności brokera. Należy pamiętać, że handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem utraty zainwestowanych środków. Proces rejestracji jest wolny od opłat.

Dużym udogodnieniem dla inwestorów jest fakt, że platforma handlowa GoldFlame dostępna jest także w wersji mobilnej. Wystarczy jedynie pobrać aplikację o tej samej nazwie ze sklepu App Store lub Google Play na swoje urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Dzięki temu handel walutami online możliwy jest z każdego zakątka świata. Dzięki ciekawie zaprojektowanej oprawie graficznej broker z pewnością spełni wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających
inwestorów

Logowanie w GoldFlame

Po pomyślnej weryfikacji nowego konta w GoldFlame i poprawnym przetworzeniu przez system przesłanych danych nowy klient będzie mógł zalogować się do platformy brokera. W tym celu należy uzupełnić pola w sekcji Sign in swoimi danymi i wczesnej utworzonym hasłem. Pełna aktywacja konta następuje po wymaganym zdeponowaniu środków finansowych, stanowiących podstawową bazę pierwszych transakcji.

Metody płatności akceptowane na stronie to przelew bankowy, karta kredytowa czy portfele internetowe różnego typu, Większość z przedstawionych metod wpłat dostępna będzie także do realizacji wypłat. Wypłaty trwają zwykle od jednego do pięciu dni roboczych.

goldflame logowanie


Warunki w GoldFlame

goldflame logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o GoldFlame

GoldFlame jest stosunkowo nowym przedsięwzięciem zagranicznych traderów i dzięki temu uchodzi za jedną z bardziej innowacyjnych i nowoczesnych platform. Firma stworzyła niezwykle bezpieczne miejsce do prowadzenia transakcji online na wszystkich dostępnych światowych rynkach. GoldFlame działa zgodnie z obowiązującym prawem (między innymi unijnym) i jest licencjonowana zgodnie z aktualnymi regulacjami.

Oprogramowanie brokera zostało zaprojektowane na podstawie nowoczesnego, skomplikowanego algorytmu, który charakteryzuje się intuicyjnością i automatyzacją. Ogromną zaletą jest stosowanie przez firmę najnowszej technologii i innowacyjnych rozwiązań handlowych co uwidacznia rozbudowana oferta firmy.

Oferta GoldFlame

Oferta firmy GoldFlame została w kompleksowy sposób przedstawiona na jej stronie internetowej. Zapoznając się z nią, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jedną z najatrakcyjniejszych dźwigni na rynku. Przy tym, firma oferuje ogromną liczbę par walutowych do dyspozycji klientów. Bardzo szeroki jest katalog opcji i narzędzi handlowych, które sprawią, iż handel będzie komfortowy i bezpieczny. Dodatkowo broker zapewnia podstawowe i znane wszystkim inwestorom platformy transakcyjne takie jak MT4 czy MT5.

Co bardzo istotne, platforma GoldFlame jest dostosowana do użytkownika – jest bardzo intuicyjna, a oprawa graficzna niezwykle estetyczna i przyjemna dla oka. Wszyscy klienci mają dostęp do narzędzi pomocnych przy inwestycjach oraz darmowej konsultacji z fachowcami od handlu online.

Na platformie funkcjonuje czat na żywo online, stworzony z myślą o inwestorach, którzy za jego pomocą mogą kontaktować się i dzielić doświadczeniem handlowym. Obsługa klienta firmydostępna jest dla klientów w wielu, od poniedziałku do piątku przez całą dobę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników użytkownicy mogą liczyć na fachową pomoc w każdej dziedzinie – od rejestracji po finalizowanie transakcji na platformie. Dla nowych klientów firma oferuje ciekawą ofertę edukacyjną.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety GoldFlame

  • Ciekawa oferta inwestycji
  • Całodobowa pomoc
  • Sprawny support

Wady GoldFlame

  • Mało znana marka w Polsce

Kontakt GoldFlame

Oficjalna strona goldflame.com
 Adres 1 Connaught Road, 28/F, A|A Central, Hong Kong
 Telefon +48 814 503 006
 Adres e- mail support.pl@goldflame.com

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy GoldFlame to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w GoldFlame?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o GoldFlame

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *