Gold Kredyt Logowanie

Firma nie posiada na swojej stronie opcji zakładania konta oraz logowania.

gold kredyt logowanie


Pożyczka w Gold Kredyt

gold kredyt login

Warunki pożyczki w Gold Kredyt

Kwota 1000 zł – 20000 zł
 Termin Od 1 do 36 mies.
 RRSO Od 68.76 % do 8408.07 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 godzina
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie
 Wiek od 18 lat

wniosek o kredyt


O firmie Gold Kredyt

Goldkredyt.pl to instytucja pozabankowa działająca na polskim rynku od 2017 roku. Pożyczkodawcą w firmie jest Aasa dla Biznesu należąca do Aasa Polska będącą częścią grupy Aasa Global. Goldkredyt.pl to firma z dużym doświadczeniem oferująca pożyczki na start dla początkujących przedsiębiorców. Ceniona wśród klientów, dzięki dobrym warunkom i przejrzystym zasadom przyznawania pożyczek.

Klienci chcący rozwijać swoją działalność, dzięki Goldkredyt.pl korzystają z tego typu wsparcia, aby zachować płynność finansową.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Hrubieszowskiej 2.

Oferty pożyczek w Gold Kredyt

Goldkredyt.pl swoje oferty kieruje do małych i średnich firm, a początkujący przedsiębiorcy mogą ubiegać się o pożyczkę już od pierwszego dnia założenia firmy. Kwotę, jaką mogą uzyskać to przedział między 1000 a 20000 zł, z terminem spłaty od 1 do 36 miesięcy. Po podpisaniu umowy pożyczkobiorca zobligowany jest do spłaty zobowiązania według harmonogramu, a po 4 spłaconych w terminie ratach może starać się o kolejny zastrzyk gotówki.

Firma przewiduje możliwość spłaty długu przed czasem, klient nie poniesie z tego powodu dodatkowych opłat. W związku z tym, że  pożyczkobiorcy od początku mogą wnioskować o wysokie kwoty, a czas spłaty jest mocno wydłużony – firma nie posiada w swojej ofercie darmowych pożyczek.

Wnioskowanie pożyczki w Gold Kredyt

Aby otrzymać pożyczkę w Goldkredyt.pl, wystarczy wykonać 3 proste kroki. W pierwszej kolejności pożyczkobiorca wybiera kwotę i okres spłaty kredytu. Jednocześnie otrzymuje dokładny kosztorys opłat związanych z pożyczką. Następnie wypełnia wniosek odpowiednimi danymi. Wnioskowanie odbywa się wyłącznie online, więc potrzebne są podstawowe informacje: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, seria i numer dowodu osobistego, aktualny numer telefonu i adres e – mail.

Firma weryfikuje tożsamość wnioskodawcy, aby na jej podstawie wydać decyzję pożyczkową. W ciągu godziny klient otrzymuje decyzję, a umowę dostarcza kurier. Po podpisaniu przez pożyczkobiorcę umowy ostatecznie otrzymuje pożyczone pieniądze. Goldkredyt.pl udostępnił dwie możliwości otrzymania gotówki. Pierwsza to przelew tradycyjny, druga to gotówka do ręki. Pożyczkobiorcy, którzy wybrali drugi sposób, wraz z umową o pożyczkę otrzymują czek GIRO. Czek upoważnia do odbioru gotówki w każdym oddziale Poczty Polskiej.

W przypadku problemów ze zwrotem pożyczonych pieniędzy klient ma obowiązek, poinformować o tym firmę dzwoniąc do biura obsługi klienta, a doradcy Goldkredyt.pl ustalą nowe warunki spłaty zobowiązania. Nieterminowe spłaty zobowiązania prowadzić będą do takich konsekwencji jak doliczenie karnych odsetek i prowizji, wezwań do natychmiastowej spłaty długu, spotkania z windykatorem, sprawy w sądzie i egzekucji komorniczej.

Biuro Obsługi Klienta czynne jest:

 • Poniedziałek-Piątek: 9.00-22.00.
 • Sobota: 12.00-16.00.
 • Niedziela: Nieczynne.

Wymagania uzyskania pożyczki w Gold Kredyt

Pożyczki dla firm w Goldkredyt.pl są dla klientów potrzebujących pomocy finansowej podczas zakładania i rozwijania swojej działalności. Bez zaświadczeń, wyciągów z konta, zabezpieczeń i poręczycieli młody przedsiębiorca może otrzymać gotówkę na swoją inwestycję. Pożyczkodawca jednak przed wnioskującymi stawia jasne wymagania. Osoba, która chciałaby złożyć wniosek o pożyczkę dla firm, w Goldkredyt.pl powinna:

 • Mieć w Polsce zarejestrowaną działalność.
 • Posiadać stały adres zamieszkania.
 • Mieć ważny dowód osobisty.
 • Aktualny numer telefonu.
 • Pozytywną historię kredytową, żadnych długów i niespłaconych zobowiązań.

Obowiązkowo firma sprawdza, czy dane osobowe pożyczkobiorcy widnieją w bazach rejestrów dłużników (BIG InfoMonitor, Biuro Informacji Gospodarczej ERIF, Krajowy Rejestr Długów). W przypadku takiego zapisu klient otrzyma negatywną decyzję pożyczkową.

Zalety Gold Kredyt

 • Minimum formalności
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi termin spłaty zobowiązania
 • Możliwość pobrania pieniędzy w dowolnej placówce Poczty Polskiej za pomocą czeku GIRO

 

Wady Gold Kredyt

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Gold Kredyt

Oficjalna strona goldkredyt.pl
 Adres ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
 Telefon 22 100 84 80
 Adres e- mail kontakt@goldkredyt.pl

Opinie o firmie Gold Kredyt

1000,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *