Get Paid Travel System Logowanie

Rejestracja w Get Paid Travel System

Założenie konta na platformie Get Paid To Travel System jest prostsze, niż się wydaje. Innowacyjna technologia oraz intuicyjny portal pozwalają w szybki sposób przejść przez cały proces rejestracyjny. Jedyne co powinien zrobić użytkownik, to wejść na oficjalną stronę i zapisać dane osobowe we wniosku online widocznym w prawym rogu witryny. Formularz wymaga podania informacji takich jak imię oraz adres e-mail. Następnie wystarczy zapoznać się z warunkami i zasadami korzystania z serwisu, po czym nacisnąć przycisk zatytułowany Uzyskaj Dostęp Teraz.

Na podany adres e-mail Get Paid To Travel System przesyła link aktywacyjny. Klient automatycznie zostaje przeniesiony do wniosku właściwego pozwalającego otworzyć konto handlowe i uzyskać zupełnie darmową licencję inwestycyjną. Konsument musi uzupełnić formularz o dodatkowe dane osobowe:

 • Nazwisko
 • Numer telefonu
 • Kod kierunkowy
 • Unikatowe hasło

Ważne, by hasło było trudne do odgadnięcia. Powinno zawierać małe i wielkie litery, cyfry oraz znaki specjalne.

Logowanie w Get Paid Travel System

Użytkownik po poprawnym przejściu przez proces rejestracyjny ma możliwość zalogowania się do swojego prywatnego panelu klienta. Aby uzyskać pełny dostęp do platformy Get Paid To Travel System, należy dokonać depozytu w wysokości 250 dolarów amerykańskich lub więcej. Na początek zaleca się zainwestować kwotę minimalną, by w przypadku niepowodzenia nie zrazić się do tradingu. Portal przewiduje szereg płatności, między innymi karty kredytowe i debetowe (MasterCard bądź Visa) czy też tradycyjne przelewy bankowe.

Ostatni krok to rozmowa z osobistym brokerem. Jego zadaniem jest czuwanie nad wszelkimi transakcjami i środkami finansowymi osoby zainteresowanej w celu powiększenia szansy na zysk. Początkowo jednak wyjaśni działanie serwisu, rozwieje wszelkie wątpliwości i wytłumaczy, co trzeba zrobić, by dokonać swojej pierwszej inwestycji. Specjalista zostaje przypisany w zależności od regionu, a także miejsca zamieszkania konsumenta. Dzięki temu nie istnieje tak zwana bariera językowa, natomiast usługi oraz oferty są indywidualnie dobierane względem potrzeb i możliwości użytkownika.

get paid travel system logowanie


Warunki w Get Paid Travel System

get paid travel system logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Get Paid Travel System

Get Paid To Travel System to oprogramowanie umożliwiające zarabianie przez internet. Celem platformy jest propagowanie idei wolności, która polega na osiągnięciu dochodu online za pomocą laptopa z dowolnego miejsca na świecie. Grupą docelową są ludzie pragnący odmienić dotychczasowe życie. Nie ma znaczenia doświadczenie czy brak żadnego zaplecza technicznego – osobisty broker, intuicyjna platforma oraz niezwykle pomocne Biuro Obsługi Klienta pomogą osiągnąć obrane cele. Serwis działa na podstawie zaawansowanych algorytmów. Kryptobot analizuje w ciągu sekundy przeszłe transakcje i obecne trendy, dzięki czemu podejmuje zyskowne decyzje.

Oferta Get Paid Travel System

Serwis umożliwia użytkownikowi handel walutami obcymi oraz CFD. Skrót oznacza kontrakt na różnicę kursową, z angielskiego contract for difference. To umowa między dwiema stronami, które zobowiązują się do rozliczenia równej wartości różnicy pomiędzy ceną otwarcia a zamknięcia określonej pozycji. Najważniejsze cechy CFD:

 • CFD to instrumenty pochodne – co oznacza, że celem użytkownika jest spekulowanie czy cena danego aktywa, tu waluty wzrośnie czy spadnie
 • Kontrakty są lewarowane – dzięki wykorzystaniu dźwigni konsument może odnieść większe zyski przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym. Trzeba mieć na uwadze, że działa to w obie strony
 • Umożliwiają osiągnięcie zysku zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Get Paid Travel System

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Get Paid Travel System

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Get Paid Travel System

Oficjalna strona getpaidtravelmethod.com/pl
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Get Paid Travel System to oszustwo?

Dobrym sposobem na sprawdzenie potencjalnej inwestycji jest zapoznanie się z opiniami innych osób.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, firma daje taką możliwość.

💣 Jak usunąć konto w Get Paid Travel System?

Jedynym sposobem na usunięcie konta, jest kontakt z pracownikiem firmy.

💰 Jak zacząć?

Zarabianie na platformie jest banalnie proste. Wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt.

Opinie o Get Paid Travel System

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *