Funeda Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Funeda, należy kliknąć czerwony przycisk z napisem “Zaloguj się”, który znajduje się na stronie główne firmy. Następnie zostaniemy poproszeni o podanie naszego loginu i hasła, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

funeda logowanie


Pożyczka w Funeda

funeda login

Warunki pożyczki w Funeda

Kwota 2500 zł – 12000 zł
 Termin od 12 do 42 miesięcy
 RRSO Od 66.17 % do 152.71 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 20 do 70 lat

wniosek o kredyt


O firmie Funeda

Funeda to polska firma pożyczkowa, która działa od 2017 roku a jej siedziba znajduje się w Łodzi. Funeda udostępnia infolinię funkcjonującą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 19:00 pod numerem  71 756 77 56 oraz adres e-mail: info@funeda.pl. Mimo niedługiego bytu na rynku posiada już stałe grono klientów. Zarówno tych starszych jak i młodszych. Jednak jak wynika ze statystyk to z przewagą jednak tych drugich.

Funeda oferuje dość wysokie kwoty, które rozkłada na wiele miesięcy. Przedsiębiorstwo stawia na pożyczki całkowicie online, mając na uwadze szczególnie dobro klienta. Strona internetowa pożyczkodawcy została stworzona w taki sposób, aby konsument mógł się swobodnie w niej poruszać i w bardzo prosty sposób aplikować o pieniądze.

Firma szczyci się takimi zaletami jak: szybka decyzja w sprawie złożonego wniosku, ekspresowa wypłata wnioskowanej kwoty, prosty formularz i ograniczenie do minimum formalności oraz największego udogodnienia w postaci przedłużenia spłaty zobowiązania. Największym minusem Funedy są spore koszty doliczane do pożyczanej kwoty.

Oferty pożyczek w Funeda

Funeda sama siebie opisuje jako instytucję pożyczkową  i w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne. Klient może wnioskować o kwoty od 2500 do 12000 zł. Do tego ma możliwość rozłożyć spłatę od 12 do 48 lekkich rat.

Firma nie wymaga żadnych zaświadczeń, a sama decyzja dotycząca wnioskowanego zobowiązania zostaje wydana wręcz natychmiastowo. Przedsiębiorstwo proponuje, także podłączenie do profilu karty debetowej lub kredytowej tak, aby comiesięczne raty automatycznie były pobierane z naszego konta bankowego.

Wnioskowanie pożyczki w Funeda

Otrzymanie pożyczki w Funeda to nic trudnego. Pod tym względem Funeda postępuje podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa. Aby otrzymać wsparcie finansowe od firmy, wystarczy wejść na jej stronę internetową i postępować zgodnie z instrukcjami. Wykonywać czynności po kolei starając się na wpisywanie rzetelnych i uczciwych informacji.

Pierwszym krokiem na przejrzystej witrynie firmy jest wybranie suwakiem interesującej nas kwoty, a następnie terminu płatności. Następnie pożyczkodawca poprosi o nasze dane osobowe, które musimy z dużą dokładnością umieścić w wymaganych polach. Instytucja poprosi nas, także o informację na temat otrzymywanych dochodów.

Ostatnim etapem w procesie wnioskowania o pożyczkę jest weryfikacja czy jesteśmy tą osobą, za którą się podajemy. Tutaj zostało wprowadzone ułatwienie, gdyż sprawę załatwia za nas aplikacja Instantor, która pobiera z konta bankowego wszelkie potrzebne dane. Nie trzeba jak w przypadku wielu innych firm martwić się o wykonanie przelewu weryfikacyjnego, który z uwagi na różne godziny pracy banków czasami nie dociera na czas.

Wymagania uzyskania pożyczki w Funeda

Wiek osoby, która stara się o uzyskanie pożyczki w Funeda, został narzucony w granicach od 20 do 70 lat.  Standardowo, wymagany jest ważny, niezniszczony dowód osobisty, a także polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania. To ostatnie pożyczkodawca potrzebuje w razie problemów z nieterminowym płaceniem konsumenta lub trudności z kontaktem.

Niezbędnym elementem wnioskowania o pieniądze jest posiadanie osobistego konta bankowego, z którego także zostanie wykonany wcześniej wspomniany przelew weryfikacyjny. Powinniśmy posiadać telefon komórkowy, aby ułatwić kontaktowanie się z pożyczkodawcą. Firma Funeda sprawdza naszą historię kredytową i na jej podstawie oraz podanych informacji oblicza zdolność kredytową. Konsument zostanie sprawdzony w takich bazach jak:

 1. BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 2. BIG InfoMonitor.
 3. KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 4. Rejestr Dłużników ERIF.
 5. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.
 6. Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej (PWIP).

Osoby z negatywnymi wpisami, zaległościami w płatnościach czy słabą historią kredytową mają nikłe szanse na otrzymanie pożyczki, co nie znaczy, że wnioskowanie jest bezcelowe. Instytucja podchodzi do każdego klienta indywidualnie.

Zalety Funeda

 • Minimum formalności
 • Wysoka kwota pożyczki (do 12000 zł)
 • Długi termin spłaty zobowiązania (do 42 miesięcy)
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady Funeda

 • Wysokie koszty

Kontakt Funeda

Oficjalna strona funeda.pl
 Adres ul. Henryka Sienkiewicza 85, 90-057 Łódź
 Telefon 22 598 79 29
 Adres e- mail info@funeda.pl

Opinie o firmie Funeda

2500,00 zł - 12 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *