Fundusz Korona Logowanie

Fundusz Korona nie posiada na swojej stronie opcji logowania.

fundusz korona logowanie


Pożyczka w Fundusz Korona

fundusz korona zaloguj sie

Warunki pożyczki w Fundusz Korona

Kwota 1000 zł – 10000 zł
 Termin od 12 do 30 miesięcy
 RRSO Od 110.03 % do 166.66 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 2 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Fundusz Korona

Branża instytucji pozabankowych to nie tylko chwilówki czy pożyczki ratalne krótkoterminowe. Znaleźć również można wiele ofert pożyczek długoterminowych. Do grupy takich firm zalicza się Fundusz Korona, która oprócz pożyczek hipotecznych posiada w ofercie klasyczne pożyczki z długim okresem spłaty i stanowi wartościową odmianę kredytów gotówkowych w bankach.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy, znaleźć tam można przejrzyście rozpisane najważniejsze informacje oraz prosty w użyciu kalkulator pożyczkowy. Firma zapewnia, że nie wymaga opłat wstępnych, decyzję otrzymamy już w ciągu doby a pożyczoną gotówkę do 48 godzin.

Oferty pożyczek w Fundusz Korona

Fundusz Korona w swojej ofercie posiada tylko jedną taryfę. Bez względu na to, czy klient po raz pierwszy korzysta z usług firmy, czy kolejny to wysokość pożyczki jest jednakowa. Minimalna kwota, jaką otrzymamy to 1000 zł, a każda kolejna pożyczka to kwota o 500 zł wyższa. Maksymalnie uzyskamy 10000 zł. Przy określeniu terminu spłaty mamy do wyboru spłatę zobowiązania w ciągu 12, 18, 24 lub 30 miesięcy.

Firma udziela pożyczek długoterminowych, każda obciążona jest kosztami bez względu na to czy jest pierwszą, czy kolejną zaciąganą przez klienta.

Wnioskowanie pożyczki w Fundusz Korona

Aby rozpocząć procedurę wnioskowania na stronie internetowej firmy, klikamy w przycisk „Wniosek on-line”. System przekieruje nas na następną stronę, na której wybieramy kwotę i czas spłaty, jaki nas interesuje. Automatycznie obliczona zostanie wysokość comiesięcznej raty oraz zostanie nam podana informacja, jakie całkowite koszty zostaną nam do pożyczki doliczone.

Następnie pojawi się formularz rejestracyjny, w którym zaznaczamy jaką pożyczkę wybieramy (hipoteczna czy gotówkowa) oraz wpisujemy dane: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, adres do korespondencji, pesel i numer dowodu osobistego, stan cywilny oraz informacje o  małżeńskim statusie majątkowym (rozdzielność lub wspólnota majątkowa). W dalszej części formularza wskazujemy źródło dochodu, wysokość zarobków netto oraz dane pracodawcy.

Na koniec opisujemy skład naszego majątku, jakie posiadamy nieruchomości oraz dane (numer księgi wieczystej, wartość nieruchomości). Firma wymaga podania informacji o innych zobowiązaniach finansowych (nazwa banku, kwota i comiesięczna rata). Po wypełnieniu całego wniosku zostaje on wysłany do pożyczkodawcy. Czas oczekiwania na decyzję to maksymalnie 48 godzin.

Wymagania uzyskania pożyczki w Fundusz Korona

Fundusz Korona wobec pożyczkobiorców stawia minimalne wymagania. Informacje o nich znajdziemy w zakładce „pożyczki gotówkowe”. Są to standardowe i regulaminowe wymogi takie jak:

 • Posiadanie stałego zameldowania na terenie naszego kraju.
 • Udokumentowane dochody, które regularnie wpływają na nasze konto bankowe.
 • Dochód musi wynikać z pracy o charakterze stałym lub z faktu posiadania emerytury albo renty.

Uniwersalną adnotacją jest informacja o wieku i obywatelstwie potencjalnego klienta, standardowo jest to osoba pełnoletnia posiadająca obywatelstwo polskie.

Na stronie internetowej firmy znajdziemy również informacje związane z weryfikacją tożsamości pożyczkobiorcy, Fundusz Korona sprawdza bazy najbardziej znanych rejestrów dłużników, czyli:

 1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 2. Biuro Informacji Gospodarczej (BIG)
 3. Krajowy Rejestr Długów (KRD)
 4. BIG InfoMonitor
 5. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG)

Pożyczkodawca sprawdza również, czy klient nie posiada zadłużenia w ZUS oraz w KRUS.

Jeśli okaże się, że pożyczkobiorca ma negatywną historię kredytową, firma dokładnie zweryfikuje podane we wniosku dane klienta i możliwe, że mimo to udzieli wsparcia finansowego.

Zalety Fundusz Korona

 • Długi okres spłaty
 • Oferta skierowana również do osób zadłużonych
 • Od 18 lat

Wady Fundusz Korona

 • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Fundusz Korona

Oficjalna strona funduszkorona.pl
 Adres ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin
 Telefon 730 306 806
 Adres e- mail info@funduszkorona.pl

Opinie o firmie Fundusz Korona

1000,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *