Fortissio Logowanie

Rejestracja w Fortissio

Aby utworzyć konto w serwisie firmy giełdowej Fortissio, należy wejść na oficjalną stronę giełdy i kliknąć Otwórz konto, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi osobowymi. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonuoraz utworzyć hasło do nowego konta i kliknąć Zarejestruj się. Rejestracja dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich. Wymagana jest akceptacja zasad regulaminu i polityki prywatności firmy oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Regulamin działalności firmy należy uważnie przeczytać, gdyż handel w internecie nieodłącznie wiąże się z ryzykiem. Jest to rekomendowanie szczególnie nowym, niedoświadczonym klientom w branży handlu online.

Proces rejestracji nowego konta wolny jest od wszelkich opłat. Dla ukończenia tego procesu należy wprowadzić kod weryfikacyjny. Dodatkowo, twórcy Fortissio przewidzieli opcję rejestracji z użyciem kont społecznościowych Google i Facebook. Oznacza to, że klienci posiadający konta w tych serwisach mogą z nich skorzystać, co będzie równoznaczne z utworzeniem konta na giełdzie.

Logowanie w Fortissio

Aby zalogować się do swojego konta w Fortissio, należy wybrać zakładkę Zaloguj się i uzupełnić pola swoją nazwą użytkownika oraz hasłem. Jeżeli podczas rejestracji mowy użytkownik skorzystał z konta Google czy Facebook, wówczas wysączy ponowne zalogowanie się do odpowiedniego serwisu.

W celu zakończenia procesu tworzenia nowego konta użytkownika należy wpłacić kwotę depozytową, która jest wymagana dla finalizowania pierwszych transakcji. Fortissio oferuje swoim klientom aż dziewięć typów rachunków handlowych, które różnią się kwotą minimalną depozytu i co za tym idzie, udogodnieniami i dodatkowymi funkcjami handlowymi dla klientów:

 • Konto basic
 • Konto discovery
 • Konto silver
 • Konto gold
 • Konto diamond
 • Konto VIP
 • Konto prestige
 • Konto superior
 • Konto infinity

fortissio logowanie


Warunki w Fortissio

fortissio logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Fortissio

Firma giełdowa Fortissio jest jedną z lepiej prosperujących giełd inwestycyjnych na świecie. Głównym celem działania platformy jest umożliwienie klientom dostępu do globalnego, rynku finansowego zrzeszającego klientów z całego świata. Witryna firmy Fortissio opiera się na najnowszej światowej technologii, która stanowi najistotniejszy element procesu inwestowania i finansów. Bazuje na skomplikowanych, nowoczesnych algorytmach, które w znacznej mierze ułatwiają proces transakcyjny. Do tego, firma stawia na rozwój i postęp technologiczny, co sprzyja wymagającym inwestorom. Strona internetowa jest niezwykle przystępna i łatwa w obsłudze ze względu na prosty interfejs i estetyczną szatę graficzną.

Zainteresowani użytkownicy mogą zapoznać się z podstawą prawną działania Fortissio na oficjalnej stronie internetowej, gdzie w stosownej zakładce znajdują się informacje o aktach prawnych. Fortissio jest marką podlegającą regulacjom UE, działającą pod nadzorem Greckiej Komisji Rynku Kapitałowego.

Oferta Fortissio

Firma Fortissio oferuje swoim użytkownikom ponad szeroką gamę, bo aż ponad 230 instrumentów handlowych. Narzędzia marketingowe są dostępne w dużej ilości zawierającej aktualności rynkowe, kalendarze ekonomiczne, alerty SMS i wiele innych. Inwestorzy, którzy nie są pewni, jak używać narzędzi rynkowych, mogą skorzystać z bezpłatnej sesji szkoleniowej, prowadzonej przez obsługę klienta Fortissio.

Dodatkowo, aby wzbogacić swoją wiedzę i poczuć się jeszcze bardziej komfortowo w handlu kontraktami CFD, można skorzystać z naszych narzędzi pomocniczych, bezpłatnych e-książek, bezpłatnych szkoleń z obsługi platformy i wielu innych. Zaletą Fortissio bez wątpienia jest to, że klienci mogą cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem podczas prowadzenia inwestycji na globalnym rynku finansowym. Pieniądze zarobione na giełdzie można przelać w dowolnej chwili na osobisty rachunek bankowy – jest to prosta i szybka procedura, a Fortissio oferuje co najmniej kilka sposobów wpłaty i wypłaty środków.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Fortissio

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Fortissio

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Fortissio

Oficjalna strona pl.fortissio.com
 Adres 4, 28th October Street, Marousi, Grecja
 Telefon +48 732 489 019
 Adres e- mail customer.support@fortissio.com

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Fortissio to oszustwo?

Dobrym sposobem na sprawdzenie potencjalnej inwestycji jest zapoznanie się z opiniami innych osób.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💰 Jak zacząć?

Zarabianie na platformie jest banalnie proste. Wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt.

Opinie o Fortissio

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *