Finzmo Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Finzmo, należy wejść na stronę główną firmy i kliknąć napis “Zaloguj się”. Następnie zostanie wyświetlony panel logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło.

finzmo kredyt


Pożyczka w Finzmo

finzmo logowanie

Warunki pożyczki w Finzmo

Kwota 2000 zł – 25000 zł
 Termin Od 3 do 48 mies.
 RRSO 9.72 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie Finzmo

Finzmo to portal, który zajmuje się pośrednictwem między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Firma dysponuje rozległą siecią dostępnych ofert. W zasięgu tej instytucji znajdują się propozycje z banków, firm pożyczkowych, a także innych możliwych przedsiębiorstw zajmujących się finansami. Wypełniając formularz na stronie firmy, klient wysyła swój wniosek do instytucji pozabankowych, z którymi współpracuje Finzmo. Instytucje te udzielają chwilówek oraz pożyczek ratalnych. Przedsiębiorstwo sięga korzeni w Estonii, a jego filia w Polsce znajduje się w Warszawie.

Dla zainteresowanych instytucja rozpatruje wnioski przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że jest dostępna cały czas. To znacząco odróżnia Finzmo od innych pośredników. Z firmą znacząco uszczuplimy czas przeznaczony na poszukiwanie pożyczki.

Z informacji dotyczących statystyk można się dowiedzieć, iż platformie zaufały tysiące klientów.  Na podstawie danych podanych przez konsumenta, pośrednik wskazuje najbardziej dopasowaną ofertę. Cały proces przebiega za zgodą klienta i jego wytycznych.

Oferty pożyczek w Finzmo

Finzmo jako pośrednik kredytowy oferuje bardzo wysokie pożyczki. Minimalnie można wnioskować o 1000 zł a maksymalnie aż do 25.000 zł. Dane zobowiązanie można rozłożyć na 4 lata. Szacuje się, iż platforma posiada 96% skuteczności. Niestety w ofercie nie przewiduje pierwszej pożyczki za darmo. Obojętnie, za którym razem aplikujemy na potrzebną kwotę, limit zobowiązania pozostaje bez zmian.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem potrzebnej gotówki, wystarczy wejść na stronę firmy, a przedsiębiorstwo odpowiednio pokieruje każdego konsumenta tak, aby uzyskał to, czego oczekuje. Oczywiście wszystko zależy również od zdolności kredytowej klienta. Firma jednak deklaruje, iż do każdego przypadku podchodzi indywidualnie.

Wnioskowanie pożyczki w Finzmo

Wnioskowanie o pożyczkę można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest wybranie odpowiedniej sumy oraz okresu kredytowania w witrynie firmy. Zaś kolejny to zarejestrowanie się na stronie pośrednika, jakim jest Finzmo, gdyż przypomnijmy, portal sam w sobie nie udziela finansowania. Zostaniemy poproszeni o udostępnienie takich danych jak: pesel, imię, nazwisko, seria i numer dowodu osobistego.

Następnie konieczna jest weryfikacja danych osobowych. Potrzebny będzie numer telefonu, gdyż pracownik firmy poprosi o krótką rozmowę. Gdy otrzymamy pozytywną decyzję, to w bardzo krótkim czasie pieniądze zostaną przelane na nasze konto.

Wymagania uzyskania pożyczki w Finzmo

Konsumenci aplikujący o pożyczkę, powinni mieć nie mniej niż 21 lat. Legitymować się ważnym niezniszczonym dowodem osobistym oraz mieć polskie obywatelstwo. Wymagane jest także, aby klient posiadał konto bankowe, z którego sam korzysta bez osób trzecich. Kolejnym warunkiem jest stałe miejsce zamieszkania oraz telefon komórkowy lub stacjonarny.

Firma wymaga udokumentowania dochodów lub aktu własności nieruchomości. Jednak nie w każdym przypadku. Wymóg ten jest stosowany zależnie od sytuacji finansowej klienta lub oczekiwań danej instytucji finansowej, z którą zdecydujemy się nawiązać współpracę. Pośrednik nie sprawdza konsumenta w Bazie BIK. Weryfikuje jednak rejestry dłużników. Takie jak:

  1. INFO BIG MONITOR
  2. KRD
  3. ERIF

Teoretycznie Finzmo dopuszcza przypadki z drobnym opóźnieniami w spłatach innych zobowiązań – to jednak jest uzależnione indywidualnie i ustalane przy podejmowaniu decyzji.

Zalety Finzmo

  • Szeroka gama ofert
  • Długi okres spłaty
  • Wysokie kwoty pożyczki
  • Minimum formalności

Wady Finzmo

  • Pośrednik

Kontakt Finzmo

Oficjalna strona finzmo.pl
 Adres ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail support-pl@fiizy.com

Opinie o firmie Finzmo

2000,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *