Finiata Logowanie

 

Logowanie w serwisie Finiata jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę główną i znaleźć napis “Zaloguj”, który znajduje się na górnym pasku strony. Następnie zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

Gotowe!

finiata logowanie


Pożyczka w Finiata

finiata login

Warunki pożyczki w Finiata

Kwota 500 zł – 50000 zł
 Termin 6 miesięcy
 RRSO 1.70 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie
 Wiek Od 18 lat

wniosek o kredyt


O firmie Finiata

Finiata zajmuje się udzielaniem pożyczek, z których mogą skorzystać jedynie firmy. Instytucja ma swoją siedzibę w Warszawie, a kontaktować można się z nią poprzez infolinię dostępną pod numerem telefonu  +48 22 307 90 76 lub adresem e – mail: service@finiata.com Oferuje dwa sposoby, w których udziela wsparcia finansowego przedsiębiorstwom. Pierwszy z nich to faktoring, zaś drugi “Flex kapitał” czyli otwarta linia dla przedsiębiorcy. Obie oferty są bardzo korzystne i opiewają na takie warunki, aby dany konsument był z nich w pełni zadowolony.

Opinie o firmie są podzielone jednak przewagę pełnią te pozytywne. Klienci chwalą instytucję za profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Jako plusy wymieniają także szybką rejestrację oraz bezproblemową weryfikację.

Sam portal jest bardzo przejrzysty i prosty. Jednak zanim zdecydujemy się na współpracę z tym przedsiębiorstwem, należy zapoznać się z kosztami. Przed podjęciem decyzji należy przemyśleć czy będziemy w stanie spłacić uzyskane zobowiązanie.

Oferty pożyczek w Finiata

Finiata oferuje dwa sposoby wsparcia firm. Pierwszy z nich to wyżej wspomniany faktoring, który polega na niezwłocznym wypłaceniu pieniędzy za wystawione klientom faktury tzn., że przedsiębiorca, który nie otrzymał zapłaty za wystawione faktury, może zwrócić się do Finiaty o ich zapłacenie. Oczywiście teoretycznie, gdyż działa to na zasadzie pożyczki i to niedarmowej.

Drugie wsparcie to kompletna rewolucja na rynku pożyczek firmowych. Flex Kapitał, czyli odnawialna linia finansowa. Należy przyjrzeć się temu bliżej i wielką dokładnością przeanalizować, na czym owa oferta polega. Finiata proponuje limit od 500 do 100000 zł, z którego można skorzystać w ciągu pół roku. Polega to na wybraniu potrzebnej kwoty oraz wypłaceniu jej wtedy gdy akurat jest nam niezbędna.

Swoje zobowiązanie można spłacać w ratach lub o wiele korzystniej, czyli na raz. Im szybsza spłata pożyczki, tym mniejsze koszty. Linia odnawialna daje tą możliwość, w której można ponownie skorzystać z wnioskowanej kwoty. Dzieje się tak, gdy spłacimy bynajmniej część ciążącego nad nami zobowiązania. Wszystko odbywa się całkowicie online i z pełną dostępnością oferty.

Wnioskowanie pożyczki w Finiata

Wnioskowanie o pożyczkę w firmie Finiata odbywa się następująco:

  1. Rejestracja klienta na stronie pożyczkodawcy, założenie profilu oraz podanie danych firmy
  2. Sprawdzenie i kontrola tożsamości czy klient jest tą osobą, za którą się podaje, wymagany skan dowodu osobistego lub paszportu
  3. Weryfikacja konta bankowego. Umożliwiona na dwa sposoby. Tradycyjnie poprzez przelew na 1 gr lub dużo szybsza wersja z pomocą systemu Kontomatik.
  4. Wgląd do chociaż jednej zrealizowanej faktury oraz jej szczegółów
  5. Zgoda na weryfikację w bazach i rejestrach dłużników
  6. Uzyskanie wnioskowanych środków z koniecznością połączenia karty kredytowej lub debetowej co pozwoli na automatyczne ściąganie należności z konta

Wymagania uzyskania pożyczki w Finiata

Aby skorzystać z oferty Finiata, należy posiadać firmę. Klienci indywidualni nie są obsługiwani. Instytucje mogące liczyć na uzyskanie pożyczek to: spółka akcyjna, spółka z o.o., spółka komandytowa, spółka komandytowo – akcyjna, spółka partnerska, spółka jawna, spółka cywilna, działalność gospodarcza, fundacja, stowarzyszenie, gospodarstwo rolne.

Dana firma musi być zarejestrowana i działać na terenie Polski. Kolejny wymóg to działalność bynajmniej przez pół roku z wystarczającą płynnością finansową. Aby uzyskać pozytywną decyzję, należy też posiadać dobrą historię kredytową oraz brak zaległości w rejestrach dłużników.

Zalety Finiata

  • Długi okres spłaty
  • Wysoka kwota pożyczki
  • Formalności online

Wady Finiata

  • Oferta wyłącznie dla przedsiębiorców

Kontakt Finiata

Oficjalna strona finiata.pl
 Adres ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa
 Telefon 22 307 90 76
 Adres e- mail service@finiata.com

Opinie o firmie Finiata

500,00 zł - 50 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *