Fines Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Fines, należy kliknąć niebieski przycisk na stronie głównej “Logowanie”. Następnie zostaniemy poproszeni o podanie identyfikatora użytkownika.

fines logowanie


Pożyczka w Fines

fines login

Warunki pożyczki w Fines

Kwota 100 zł – 40000 zł
 Termin Od 1 dnia do 60 mies.
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku Do 3 dni roboczych
 Szybkość nadania kredytu Do 3 dni roboczych
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie Fines

Fines to instytucja pozabankowa, która od 2012 roku zajmuje się pośrednictwem w branży pożyczkowej, wspiera konsumentów szukających odpowiedniej oferty. Ogromna ilość firm w branży powoduje, że pożyczkobiorcy, szukając szybkiej gotówki, mają problem ze znalezieniem pożyczki odpowiadającej ich wymaganiom. Instytucja współpracuje z 22 firmami pożyczkowymi, pośredniczy w formalnościach, negocjuje warunki umowy, ale ostatecznie wnioskodawca podpisuje umowę z konkretnym podmiotem.

Dzięki konsultacji telefonicznej zainteresowany pożyczką klient, może liczyć na to, że zostanie mu przedstawiona oferta pożyczki z warunkami, które będą w najwyższym stopniu korzystne dla niego, a spłata zobowiązania nie będzie stanowiła komplikacji. Brak wywiązania się z obowiązku spłacenia zaciągniętego zobowiązania będzie prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych.

Oferty pożyczek w Fines

Firma współpracuje z 22 instytucjami pożyczkowymi. Do dyspozycji posiada zróżnicowaną ilość ofert pod względem oferowanych kwot i czasu spłaty zobowiązania.  Ale to od zdolności kredytowej i sytuacji finansowej klienta zależało będzie czy dana oferta jest do niego dopasowana. Każda firma pożyczkowa, z którą Fines współdziała, posiada indywidualne parametry finansowe. Przedstawiają się one w następujący sposób.

Wnioskowanie pożyczki w Fines

Jeżeli pożyczkobiorca decyduje się uzyskać pomoc Fines, powinien poprzez stronę internetową pośrednika wejść w  zakładkę „Pożyczki pozabankowe” i wybrać podpunkt „Zapytaj o kredyt”. Klient  zostanie automatycznie przeniesiony do formularza zgłoszeniowego, który  musi wypełnić swoimi danymi osobowymi łącznie z numerem telefonu i adresem e-mail. Wybrać należy również godziny, w których to konsultant będzie mógł skontaktować się z wnioskodawcą.

Niezbędne będą zgody o przetwarzaniu danych osobowych. Podczas rozmowy z konsultantem pożyczkobiorca otrzyma ofertę dopasowaną do jego potrzeb, a wszystkie formalności i cała procedura zostanie wykonana telefonicznie.

Wymagania uzyskania pożyczki w Fines

Ponieważ firma oferuje usługi pośrednictwa finansowego, nie określa dokładnych warunków, jakie powinien spełniać pożyczkobiorca. Każda instytucja pożyczkowa posiada standardowe wymagania, które obowiązują w całej branży. Są to: pełnoletniość, polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty, polski adres zamieszkania, regularne dochody uzyskiwane w Polsce oraz konto w polskim banku.

Również inne procesy są schematyczne, weryfikacja tożsamości i sprawdzanie zdolności kredytowej pożyczkobiorcy są dla firm pozabankowych podstawowym działaniem.

Dla wielu instytucji skontrolowanie baz danych rejestrów dłużników jest również czynnością obowiązkową, negatywna historia spłat poprzednich zobowiązań może znacząco wpłynąć na decyzje pożyczkodawców.

Mogą to być bazy danych:

  • Biura Informacji Kredytowej (BIK).
  • Biura Informacji Gospodarczej (BIG).
  • Krajowego Rejestru Długów (KRD).
  • BIG InfoMonitoru.
  • Krajowego Biura Informacji Gospodarczej (KBIG)

Zalety Fines

  • Wiele ofert w jednym miejscu
  • Firma dobierze za nas najlepszą ofertę
  • Oferta dla klienta indywidualnego jak i przedsiębiorcy

Wady Fines

  • Pośrednik

Kontakt Fines

Oficjalna strona fines.pl
 Adres ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot
 Telefon (58) 345 85 45
 Adres e- mail info@fines.pl

Opinie o firmie Fines

100,00 zł - 40 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *