Finbo Logowanie

 

Logowanie w Finbo jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę główną firmy i kliknąć żółty przycisk z napisem “Zaloguj”, który znajduje się w prawym, górnym rogu. Po czym zostaniemy przeniesieni do strony logowania, gdzie podajemy swój adres e – mail i hasło.

Zatwierdzamy swoje dane przyciskiem “Zaloguj się”.

Gotowe!

finbo logowanie


Pożyczka w Finbo

finbo login

Warunki pożyczki w Finbo

Kwota 200 zł – 12000 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 21 lat


O firmie Finbo

Firma Finbo to kolejne przedsiębiorstwo na polskim rynku, specjalizujące się w pożyczkach krótkoterminowych, czyli tak zwanych chwilówkach. Założone w 2016 roku, w krótkim czasie zjednało sobie wielu klientów.

Instytucja wyróżnia się możliwością wysokiej kwoty pożyczki, aż do 10 tys. zł. Dzięki współpracy z popularnymi bankami, takimi jak PKO Bank Polski/Inteligo, Pekao SA, Santander BZ WBK, mBank, ING Bankiem Polskim, Alior Bankiem, Getin Bank, Millennium Bank, Bank BPH.

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są przez konsultantów w ciągu kilku minut, a pieniądze szybko i bezproblemowo trafiają na konto klienta.

Oferty pożyczek w Finbo

Finbo oferuje pożyczki krótkoterminowe z koniecznością spłaty w ciągu 30 dni. Do otrzymania pożyczki niepotrzebne jest poręczenie ani potwierdzenie dochodów od pracodawcy. Firma oferuje pożyczki od 200 zł aż do 12 tys. zł. Pierwsza  pożyczka jest limitowana, do 3 tys. zł. Nowi klienci mogą jednak liczyć na promocyjne warunki przy pierwszej pożyczce – brak kosztów pożyczki, odsetek czy RRSO.

Klienci wnioskujący po raz kolejny mogą otrzymać pożyczkę w kwocie aż do 12 tys. złotych. Oferty firmy z pewnością zadowolą wymagania każdego klienta. Po wypełnieniu wniosku klient proszony jest o wykonanie przelewu na symboliczną kwotę 1 grosza w celu weryfikacji tożsamości. Pozytywny przebieg transakcji decyduje o przyznaniu pożyczki.

W przypadku braku możliwości spłaty zobowiązania w terminie firma oferuje możliwość refinansowania pożyczki  od 7 do aż 30 dni.

Wnioskowanie pożyczki w Finbo

Przy pierwszym wniosku o pożyczkę, należy wpierw zarejestrować się w całodobowo dostępnym  serwisie firmy Finbo. Rejestracja indywidualnego konta wymaga podania danych osobowych i potwierdzenia kodem autoryzacyjnym wysłanym w SMS – ie na wskazany numer telefonu.

Po zarejestrowaniu należy kliknąć „Weź pożyczkę” na stronie internetowej firmy. Pierwszym etapem wnioskowania pożyczki jest ustalenie za pomocą specjalnych suwaków, kwoty pożyczki. Należy odpowiednio do wysokości i okresu spłaty wprowadzić ustawienia, zapoznając się przy tym z kosztami pożyczki odpowiadającymi wybranej kwocie. Po wprowadzeniu ustawień należy przejść dalej, klikając przycisk „złóż wniosek” i uzupełnić dane osobowe, takie jak: miejsce zamieszkania, miejsce pracy, miesięczne dochody oraz wydatki.

Następnie należy zweryfikować tożsamość, przelewając z własnego konta bankowego 1 grosz na podane konto firmy Finbo. Numer konta można znaleźć na stronie internetowej Finbo, pod zakładką „Konto”.  W tytule przelewu powinno znaleźć się zdanie „Potwierdzam Warunki umowy pożyczki Finbo” oraz osobisty numer PESEL wnioskodawcy. Informacja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku wysyłana jest drogą e-mailową, bądź przy pomocy SMS-a, po upływie kilkunastu minut od zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

W przypadku przyznania pożyczki przelew zostanie zrealizowany natychmiastowo. Jeśli konto podane przez wnioskodawcę jest w jednym z banków, w których firma Finbo również posiada konto, pieniądze z pożyczki zostaną wypłacone w ciągu kilku minut.

Wymagania uzyskania pożyczki w Finbo

Tak jak i w innych przedsiębiorstwach pozabankowych, pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę krótkoterminową wiąże się ze spełnieniem następujących podstawowych warunków:

 • Wiek od 21 lat
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • Miejsce zamieszkania oraz zameldowanie w Polsce
 • Posiadanie własnego konta bankowego
 • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
 • Podanie własnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail

Zalety Finbo

 • Minimum formalności
 • Sprawne biuro obsługi klienta
 • Przejrzysta oferta

Wady Finbo

 • Jedyna możliwość weryfikacji danych (przelew weryfikacyjny)

Kontakt Finbo

Oficjalna strona finbo.pl
 Adres ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
 Telefon 22 266 81 70
 Adres e- mail info@finbo.pl

Opinie o firmie Finbo

200,00 zł - 12 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  2

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  5

  Miałam mały problem z Finbo, ale na szczęście został szybko załatwiony, dlatego chwalę sobie bardzo obsługę klienta (dwa razy wysłany przeze mnie przelew). Co do warunków pożyczki to są one jak najbardziej przejrzyste. Jestem rozczarowana jedynie długością czekania na pieniądze.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *