Finansowy Ekspres Logowanie

Finansowy Ekspres nie daje możliwości zakładania konta oraz logowania.

finansowy ekspres logowanie

Pożyczka w Finansowy Ekspres

finansowy ekspres login

Warunki pożyczki w Finansowy Ekspres

Kwota 100 zł – 15000 zł
 Termin Od 12 do 48 mies.
 RRSO 166.1%
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat


O firmie Finansowy Ekspres

Finansowy Ekspres to serwis, który udziela pożyczek ratalnych. Firmę reprezentuje Spark DigitUP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Zaś na stronie została udostępniona infolinia, która pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Jest to biuro obsługi klienta z numerem +48 507-333-268. Przedsiębiorstwo maksymalnie stara się zminimalizować formalności i skrócić czas oczekiwania na pożyczkę. Z informacji wynika, iż czas, w którym zostanie podjęta decyzja, nie wynosi więcej niż 15 minut.

Firma udziela wsparcia finansowego w kwotach od 100 do 15000 zł do rozłożenia na 48 rat. Działania firmy dążą do zadowolenia i korzyści klienta. Grono obsłużonych należycie jednostek stale rośnie, a opinie są bardzo dobre. Instytucja jest też  zasadnicza i posiada swoje twarde warunki. Nie udziela pożyczek konsumentom, którzy widnieją w bazach dłużników. Jedynie akceptuje niewielkie opóźnienia w spłatach i to także nie w każdym przypadku. W trakcie rozmowy z doradcą zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości, a klient będzie mógł zadawać nurtujące go pytania.

Oferty pożyczek w Finansowy Ekspres

Portal Finansowy Ekspres oferuje pożyczki ratalne w kwotach od 100 do 15000 zł. Wybraną sumę można rozłożyć na 48 rat, a symulator znajdujący się na stronie pozwala na obliczenie w przybliżonej sumie comiesięcznej płatności.

W skład kosztów pożyczki wchodzi opłata przygotowawcza (którą zapłacimy jednorazowo), opłata administracyjna (pobierana co miesiąc) oraz roczna stopa oprocentowania (stała 10 %). W tym opłata przygotowawcza zostanie obliczona i podzielona na ilość wybranych rat. Pożyczkodawca wprowadził to udogodnienie, aby konsument nie ponosił dodatkowych kosztów oraz nie odczuł nadmiernego obciążenia domowego budżetu.

Firma umożliwia podjęcie dodatkowej kwoty jeśli dany klient spłacił połowę swojego zobowiązania. Instytucja nie przewiduje podjęcia pierwszej pożyczki za darmo. Jest to znaczącym minusem jednak nie na tyle, żeby rezygnować z usług tej marki.

Wnioskowanie pożyczki w Finansowy Ekspres

Wnioskowanie o pożyczkę w serwisie jest bardzo proste i przejrzyste. W witrynie instytucji zaznaczamy potrzebną kwotę, o jaką będziemy się starać razem z liczbą rat do spłaty. Do tego firma wymaga oznaczenia opcji czy posiadamy dobrą historię kredytową, czy złą.

Następnie przechodzimy do formularza, który pojawi się na stronie. Wypełniamy potrzebne pola, czyli imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zostaniemy też poproszeni o zatwierdzenie wymaganej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz weryfikację w bazach i rejestrach dłużników. Następnie należy zaczekać na telefon od doradcy pracującego w firmie, z którym wspólnie zostanie omówiona sytuację finansową klienta oraz dokładne warunki udzielanej pożyczki. Potrzebne będą nasze dane osobowe oraz dokumenty dotyczące uzyskiwanego dochodu, oraz pracodawcy.

Decyzja zostanie podjęta w ciągu 15 minut, a pieniądze zostaną przelane na konto bankowe lub przez pocztę polską (Czek GIRO).

Wymagania uzyskania pożyczki w Finansowy Ekspres

Aby otrzymać pożyczkę w Finansowy Ekspres, pożyczkobiorca powinien mieć nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 80. Posiadać ważny i niezniszczony dowód osobisty, polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania. Wymagany jest również udokumentowany dochód, jaki otrzymuje.

Brak wpisów w rejestrach dłużników takich jak: INFO BIG MONITOR, KRD czy ERIF – w przeciwnym wypadku wniosek zostanie odrzucony. Warto dokładnie przeanalizować naszą sytuację finansową i dopiero wtedy skonsultować się z wybraną instytucją.

Zalety Finansowy Ekspres

  • Możliwość pożyczenia kolejnych pieniędzy po częściowej spłacie pierwszego zobowiązania
  • Od 18 lat
  • Minimum formalności
  • Długi okres spłaty pożyczki
  • Wysoka maksymalna kwota

Wady Finansowy Ekspres

  • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Finansowy Ekspres

Oficjalna strona finansowyekspres.pl
 Adres Pl. Wolnica 13/10, 31-060 Kraków.
 Telefon 507 333 268
 Adres e- mail kontakt@finansowyekspres.pl

Opinie o firmie Finansowy Ekspres

100,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *