Finansowo Logowanie

 

Logowanie w serwisie finansowo.pl przebiega bardzo szybko. Wystarczy kliknąć napis “Logowanie”, który znajduje się w prawym górnym rogu na stronie głównej firmy.

Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie podajemy adres e-mail i hasło, które wpisaliśmy podczas rejestracji konta. Zatwierdzamy nasze dane, klikając “Zaloguj”.

Gotowe!

finansowo logowanie


Pożyczka w Finansowo

finansowo login

Warunki pożyczki w Finansowo

Kwota 50 zł – 30000 zł
 Termin od 7 do 1080 dni
 RRSO 730.00%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Finansowo

Finansowo.pl jest jednym z pomysłodawców tzw. pożyczek społecznościowych, których główną najważniejszą cechą są działania związane z  kredytem pomiędzy osobami fizycznymi. Pośrednictwo banków nie jest do tego procesu potrzebne. Każdy, kto zarejestruje się w serwisie, może być pożyczkobiorcą albo pożyczkodawcą, dlatego ilość i jakoś oferowanych kredytów ma bardzo szeroką skalę.

Serwis Finansowo.pl jest pośrednikiem między klientem a pożyczkodawcą (osobą prywatną). Pożyczkodawca pełni rolę banku lub innej firmy pożyczkowej, decyduje o tym, kto powinien zostać jego klientem. W serwisie każdy pożyczkodawca ma dostęp do wszystkich informacji dotyczących jego inwestycji m.in. jaka jest opłacalność pożyczek oraz jaki otrzyma łączny zysk ze swoich inwestycji. Każda osoba, która inwestuje w serwisie, powinna jednak pamiętać, że takie działania niosą ryzyko niespłaconych pożyczek i utratą pieniędzy.

Oferty pożyczek w Finansowo

Finansowo.pl oferuje swoim klientom sporą ilość pożyczek do wyboru. Można tu znaleźć ofertę już od 50 zł do nawet 30.000 zł, w formie pożyczki spłacanych w ratach. Okres spłaty kredytu mieści się głównie w granicach od 30 do 90 dni. Dla Pożyczkodawców jest to dobra okazja, aby otrzymać atrakcyjne wynagrodzenie, które jest możliwe po wyeliminowaniu i zredukowaniu pośredników.

Pożyczanie swoich środków finansowych, daje możliwość uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki. Jest to rodzaj inwestycji. Pożyczkobiorca sam ustala i decyduje jaką gotówkę potrzebuje. Od początku wie, jaki będzie całkowity koszt pożyczki, który jest niezmienny przez cały okres jej trwania.

Wnioskowanie pożyczki w Finansowo

Zainteresowany pożyczką klient, musi zarejestrować się w serwisie Finansowo.pl i tam dokonuje wymaganych weryfikacji. Następnie musi złożyć wniosek pożyczkowy, w którym określa warunki pożyczki i wynagrodzenie, jakie może zaoferować pożyczkodawcy.

Spośród ofert złożonych przez pożyczkodawców, klient wybiera odpowiednią dla siebie i pokrywa koszty finalizacji wniosku (2% od wartości pożyczki). Pieniądze są przelewane przez pożyczkodawcę bezpośrednio na rachunek

Wymagania uzyskania pożyczki w Finansowo

Każdy Pożyczkodawca, może stworzyć ofertę pożyczki według własnych zasad. Każda z tych pożyczek, może być ofertą, która bardziej lub mniej będzie zwracała uwagę na to, jaką zdolność kredytową ma dany klient. Najważniejszym jednak i jedynym  obowiązkowym rejestrem jest Centralna Ewidencja Dłużników Ryzykownych (CEDR). Jeśli wynik weryfikacji okaże się negatywny, pożyczkobiorca nie ma możliwości założenia konta.

Osoby, które oferują pożyczki, mają prawo wymagać od swoich klientów dokumentów, które przedstawiają m.in. w jakim są wieku, gdzie i w jaki sposób są zatrudnieni i w jakiej wysokości otrzymują dochody. Pożyczkobiorca musi również posiadać dowód tożsamości i zaświadczenie, gdzie posiada adres zameldowania.

Końcowym działaniem pożyczkodawcy jest weryfikacja klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz w Biurze Informacji Gospodarczej. Sprawdza również, czy klient nie jest wpisany do Związków Banków Polskich. Dzięki serwisowi Finansowo.pl pożyczkodawca nie musi weryfikować swojego klienta w zewnętrznych rejestrach. Serwis udostępnia całą historię pożyczek każdego zainteresowanego pożyczką klienta. Jeśli zaś chodzi o stopę procentową, to dla każdej pożyczki jest ona ustalana indywidualnie przez każdego pożyczkodawcę.

Zalety Finansowo

  • Ciekawa usługa pożyczkowa
  • Prosta w obsłudze strona internetowa
  • Duży wybór ofert
  • Pewna i stabilna firma istniejąca od 2006 r.

Wady Finansowo

  • Weryfikacja klienta w rejestrach dłużników
  • Długi proces ubiegania się o pożyczkę

Kontakt Finansowo

Oficjalna strona finansowo.pl
 Adres ul. Inżynierska 8, 03-410 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail iod@finansowo.pl

Opinie o firmie Finansowo

5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *