Finansowe Posiłki Logowanie

Serwis nie daje możliwości zakładania konta, dlatego opcja logowania również jest niedostępna.

finansowe posilki logowanie


Pożyczka w Finansowe Posiłki

finansowe posilki login

Warunki pożyczki w Finansowe Posiłki

Kwota 200 zł – 2000 zł
 Termin od 10 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 19 do 73 lat


O firmie Finansowe Posiłki

Finansowe Posiłki jest jedną z przodujących firm pożyczkowych w Polsce. Marka należy do spółki Aventus Group Sp. z o.o., do której należą również: Pożyczka Plus oraz SMART Pożyczka. Firma prowadzi swoje działania również w:

  • Czechach
  • Litwie
  • Łotwie

Nagrodzona została certyfikatami: Rzetelna Firma, Firma Wiarygodna Finansowo oraz Instytucja Pożyczkowa Roku 2016. Cechuje ją profesjonalne podejście do klienta, łatwa i szybka weryfikacja wniosków o pożyczki oraz błyskawiczne przelewy gotówki. Swoją ofertę kieruje do osób, które potrzebują w danym momencie szybkich pieniędzy na niespodziewany wydatek i są w stanie oddać zaciągniętą pożyczkę w ciągu miesiąca.

Serwis internetowy Finansowe Posiłki służy wyłącznie do gromadzenia danych klientów, nie prowadzi pośrednictwa kredytowego.

Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku na ulicy Kard. Stanisława Wyszyńskiego 2B.

Oferty pożyczek w Finansowe Posiłki

Finansowe Posiłki oferuje pożyczki krótkoterminowe tzw. chwilówki. Pierwsza pożyczka jest darmowa. Klient ma do dyspozycji kwotę od 200 zł do 2000 zł, a okres spłaty zadłużenia to: 10,15, 20,25 lub 30 dni. Warunkiem, jaki trzeba spełnić, aby pierwsza pożyczka była darmowa, jest spłata zobowiązania w wybranym przez klienta terminie. W innym przypadku zostaną doliczone koszty.

Każdą kolejną pożyczkę można zaciągnąć na tę samą kwotę i z tym samym okresem spłaty, a firma jedynie doliczy prowizję (10% w skali roku).

Wnioskowanie pożyczki w Finansowe Posiłki

Na stronie internetowej firmy, klient może skorzystać z kalkulatora pożyczkowego, aby ustalić kwotę pożyczki. Następnie,  wypełnić formularz rejestracyjny i wniosek. W formularzu klient podaje: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. We wniosku pożyczkobiorca musi uzupełnić informacje oraz wpisać dane adresowe i przedstawić swoją sytuację finansową. Tożsamość wnioskodawcy jest weryfikowana na dwa sposoby. Pierwszym jest zrobiony przez klienta przelew w wysokości 1 grosza, drugim jest weryfikacja tożsamości klienta za pomocą aplikacji Instantor, która potwierdza dane właściciela konta oraz czy posiada zdolność kredytową.

Jeśli wnioskujący posiada konto w bankach: PKO BP, Alior Bank, Pekao SA, Santander Bank Polska, Milenium Bank otrzyma pożyczoną gotówkę w kilka minut. Informacje  czy pożyczka została przyznana, klient otrzyma SMS-em lub w wiadomości e – mail.

Wymagania uzyskania pożyczki w Finansowe Posiłki

Warunkiem do otrzymania pożyczki jest: wiek 21-73 lata, posiadanie polskiego obywatelstwa, ważny dowód osobisty, stałe zamieszkanie na terytorium Polski, polskie konto bankowe, aktualny adres e – mail i numer telefonu komórkowego. Pożyczkodawca nie udzieli wsparcia finansowego, jeśli klient nie posiada zdolności kredytowej oraz widnieje w rejestrze dłużników.

Jak większość firm udzielających pożyczek, firma sprawdza wiarygodność swoich klientów, więc ważne jest nieposiadanie żadnych zaległości w spłatach rat ani zadłużeń. Firma korzysta z rejestrów bazy danych takich jak: Biuro Informacji Kredytowej (KRD), Krajowy Rejestr Długów (KRD), BIG InfoMonitor, Rejestr Dłużników ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, platforma GetSCORE.

Pożyczkodawca wymaga również terminowej spłaty rat. Jeśli klient ma problemy z ich uregulowaniem, zobowiązany jest do kontaktu z pracownikami firmy, aby ustalić nowe warunki spłaty zadłużenia. Niedostosowanie się do warunków umowy i brak spłaty kredytu pociągnie za sobą przykre konsekwencje. Pożyczkodawca będzie miał prawo do: naliczenia dodatkowych kosztów w formie odsetek karnych (14% w skali roku), wysyłania monitów, odsprzedania należności firmie windykacyjnej, skierowania sprawy do sądu i oddania sprawy komorników.

Zalety Finansowe Posiłki

  • Pierwsza darmowa pożyczka (do 2000 zł)
  • Minimum formalności
  • Przejrzysta strona internetowa
  • Możliwość spłaty zobowiązania przed terminem

Wady Finansowe Posiłki

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrze dłużników

Kontakt Finansowe Posiłki

Oficjalna strona finansoweposilki.pl
 Adres Ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
 Telefon 85 871 00 49
 Adres e- mail finansoweposilki@aventusgroup.pl

Opinie o firmie Finansowe Posiłki

200,00 zł - 2000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *