Filarum Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Filarum, wystarczy wejść na stronę główną oraz w prawym górnym rogu wpisać swój adres e – mail oraz hasło. Wpisane dane należy potwierdzić zielonym przyciskiem z napisem “Zaloguj”.

filarum logowanie


Pożyczka w Filarum

filarum login

Warunki pożyczki w Filarum

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 76 lat


O firmie Filarum

Filarum.pl jest jedną z najbardziej znanych firm udzielających pożyczek krótkoterminowych tzw. chwilówek. Działalność swoją rozpoczęła w 2013 roku i jako jedna z niewielu firm pożyczkowych reklamuje swoje oferty w największych polskich stacjach telewizyjnych.

Marka Filarum należy do spółki Rapid Finance Sp.z o.o, która jest również właścicielem marki SohoCredit. Dzięki atrakcyjnej ofercie – darmowej pierwszej pożyczce do 1000 zł, Filarum.pl zyskuje coraz więcej klientów. Firma zdobyła uznanie konsumentów i otrzymała Laur Klienta za rok 2014 i 2015.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie na ulicy Postępu 18A.

Oferty pożyczek w Filarum

Każdy pożyczkobiorca, który wnioskuje pierwszy raz o pożyczkę, otrzyma ją całkowicie za darmo a kwoty, jakie może uzyskać, wahają się w przedziale od 100 do 1000 zł. Czas spłaty kredytu mieści się w okresie od 1 do 30 dni. – Uwaga! Obecnie oferta jest nieaktualna! Stali klienci mogą liczyć na pożyczki w większych kwotach, sięgających do 5000 zł, o które mogą już wnioskować przy drugim i kolejnym razem.

Okres spłaty zobowiązania jest stały i wynosi nie więcej niż 30 dni. Oprocentowanie takiej pożyczki jest stałe i wynosi 10% w skali roku, natomiast prowizja zależna jest od kwoty i terminu spłaty danej pożyczki. W firmie nie ma możliwości przedłużenia okresu spłaty długu, dlatego wskazane jest ścisłe przestrzegania terminu spłaty pożyczki. Pożyczkobiorca jednak może  złożyć wniosek o rozłożenie chwilówki na raty. Istnieje taka możliwość po wcześniejszym kontakcie z konsultantem Filarum.pl.

Wnioskowanie pożyczki w Filarum

Łatwo i bezproblemowo można zawnioskować o pożyczkę, rejestrując się i wypełniając wniosek na stronie firmy. Każdy pożyczkobiorca musi założyć profil klienta, wypełniając formularz. W formularzu należy wpisać dane osobowe, adres zameldowania, e-mail i hasło, które będą potrzebne podczas każdego logowania do strefy klienta. W razie, gdy klient zapomni hasło, firma przesyła nowe, tymczasowe (e-mail lub SMS) do późniejszej jego zmiany przez pożyczkobiorcę.

Konieczny jest także przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza na jedno z kont należących do firmy. Są to: PKO BP, Alior Bank, Pekao SA, Santander Bank Polska, mBank, oraz Millennium Bank. Jeśli okaże się, że pożyczkobiorca posiada konto w innym banku niż firma Filarum.pl, przelew weryfikacyjny jak i  wpłata samej pożyczki może potrwać kilka godzin lub nawet dłużej. Jak większość instytucji pożyczkowych Filarum.pl  kontroluje swojego klienta w różnych rejestrach, aby sprawdzić, czy dana osoba wnioskująca o pożyczkę nie posiada żadnych zadłużeń. Są to: Krajowy Rejestr Długów (KRD), BIG InfoMonitor, Rejestr Dłużników ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej oraz Biuro Informacji Kredytowej.

Wnioski są rozpatrywane bardzo szybko i gdy tylko wnioskodawca pomyślnie przejdzie weryfikację (kontakt telefoniczny z konsultantem), to decyzję o przyznaniu pieniędzy pożyczkobiorca otrzyma SMS-em.

Gotówka niezwłocznie zostanie wypłacona na rachunek bankowy klienta.

Wymagania uzyskania pożyczki w Filarum

Aby uzyskać pożyczkę w Filarum.pl, trzeba przede wszystkim być osobą pełnoletnią, wiek pożyczkobiorcy powinien się wahać pomiędzy 20 a 76 rokiem życia. Klient musi posiadać obywatelstwo polskie, ważny dokument potwierdzający tożsamość (polski dowód osobisty) oraz zamieszkanie na terenie Polski. Ważne, aby osoba ta miała dobrą historię kredytową i brak zaległości w firmie Filarum.pl.

Wymagane jest również posiadanie konta bankowego z dostępem do bankowości elektronicznej, aktualny polski numer telefonu komórkowego oraz adres e – mail.

Zalety Filarum

  • Minimum formalności
  • Pierwsza pożyczka za darmo (do 1000 zł)
  • Czat online na stronie firmy
  • Możliwość wzięcia kolejnych pożyczek przez telefon
  • Przejrzysta oferta

Wady Filarum

  • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki w porównaniu do ofert innych firm pożyczkowych (do 1000 zł)
  • Mała liczba kont bankowych (6)

Kontakt Filarum

Oficjalna strona filarum.pl
 Adres ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa
 Telefon 222 66 80 80
 Adres e- mail info@filarum.pl

Opinie o firmie Filarum

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *