Ferratum Money Logowanie

 

Na stronie głównej firmy Ferratum Money, należy kliknąć żółty przycisk z napisem “Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu. Następnie zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie musimy podać swój PESEL oraz hasło, które podaliśmy podczas rejestracji.

Ostatnim krokiem będzie kliknięcie poniżej formularza przycisku “Zaloguj się”.

ferratum logowanie


Pożyczka w Ferratum Money

ferratum pozyczki

Warunki pożyczki w Ferratum Money

Kwota 1000 zł – 15 000 zł
 Termin Od 6 do 48 mies.
 RRSO Od 47.00 % do 262.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 21 lat


O firmie Ferratum Money

Ferratum to platforma pożyczkowa zarejestrowana na Malcie, oferująca pomoc finansową dla pożyczkobiorców z ponad 25 krajów na całym świecie. Loan Magazine przyznał tej instytucji specjalny certyfikat nadający tytuł Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Ferratum Money należy do spółki Ferratum Group. Jest to najpopularniejsza firma pożyczkowa na terenie całej Europy. Oferuje korzystne pożyczki na dogodnych warunkach. Firma na swojej stronie internetowej www.ferratum.pl zapewnia pożyczkobiorcom usługi finansowe na wysokim poziomie. Szybkość w działaniu, ograniczona ilość formalności – to tylko niektóre z zalet, którymi dysponuje firma.

Oferty pożyczek w Ferratum Money

Ferratum Money proponuje osobom, które nie korzystały wcześniej z usług finansowych tej firmy kwotę do 10 000 zł. Natomiast dla pożyczkobiorców, którzy już korzystali z oferty pożyczkowej firmy, dogodnym rozwiązaniem jest możliwość wzięcia pożyczki w kwocie do 15 000 zł. Można rozłożyć spłatę pożyczki nawet na 48 rat, płatnych raz w miesiącu. Platforma pożyczkowa Ferratum deklaruje brak ukrytych kosztów oraz jasne zasady uzyskania pożyczki.

Osoba zainteresowana pożyczeniem pieniędzy, może być pewna, że zostanie poinformowana o wszystkim, co ważne na każdym etapie otrzymania pożyczki. Konsultanci firmy Ferratum Money, umożliwią uzyskanie pożyczki w trakcie krótkiej rozmowy telefonicznej, pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości, a także w momencie, gdy pożyczkobiorca zacznie mieć problemy ze spłatą swojego zobowiązania, doradzą co w takiej sytuacji zrobić, dlatego najlepiej zwrócić się do nich, kiedy tylko pojawią się jakieś przeszkody uniemożliwiające nam spłatę pożyczki.

Za każde opóźnienie w spłacie pożyczki w ustalonym w umowie terminie, zostaną doliczone pożyczkobiorcy karne odsetki za nieterminową spłatę zadłużenia. Jest to standardowa procedura większości instytucji finansowych stosowana w takich przypadkach.

Aby ułatwić pożyczkobiorcom spłatę pożyczki, firma zastosowała kilka innowacyjnych metod. Pierwsza z nich to możliwość spłaty zadłużenia w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem firmy. W celu spłaty pożyczki należy udostępnić pożyczkodawcy dane pochodzące z karty kredytowej bądź debetowej pożyczkobiorcy.

Istnieje również możliwość spłaty zadłużenia poprzez zalogowanie się na osobiste konto pożyczkobiorcy, znajdujące się na stronie internetowej www.ferratum.pl, lub też poprzez indywidualny link do spłaty, który wysyłany jest sms – em na życzenie pożyczkobiorcy.

Wnioskowanie pożyczki w Ferratum Money

Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy kilka minut. Wcześniej można przygotować dowód osobisty oraz numer konta bankowego. Przede wszystkim na początku, należy wypełnić wniosek pożyczkowy, znajdujący się na stronie internetowej www.ferratum.pl, a następnie zweryfikować swój rachunek bankowy za pomocą innowacyjnego systemu Instantor. System pobiera z konta bankowego pożyczkobiorcy,  informacje na temat historii płatności a na tej podstawie obliczana jest zdolność kredytowa osoby ubiegającej się pożyczkę w Ferratum Money. Pobrane dane służą jedynie do weryfikacji i nie są nigdzie zachowywane. Pracy systemu Instantor nie musi nikt kontrolować, dlatego pożyczkobiorcy nie muszą się martwić o to, że ich dane nie są bezpieczne.

Firma deklaruje całkowitą ochronę danych osobowych pożyczkobiorców. Dzięki systemowi nie trzeba już stosować przelewu weryfikacyjnego na konto bankowe pożyczkodawcy. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ w tym przypadku weryfikacja trwa o wiele krócej, a sama procedura otrzymania pożyczki również jest szybsza.

Wymagania uzyskania pożyczki w Ferratum Money

Ferratum Money stawia pożyczkobiorcom następujące warunki uzyskania pożyczki:

 1. Potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać polskie obywatelstwo oraz mieszkać na terenie Polski
 2. Musi mieć pełną zdolność czynności prawnych
 3. Nie może posiadać żadnego zadłużenia w innej instytucji finansowej
 4. Nie może być wpisany do Krajowego Rejestru Dłużników
 5. Nie może mieć mniej niż 21 lat.

Zalety Ferratum Money

 • Minimum formalności
 • Brak górnego limitu wiekowego
 • Możliwość weryfikacji danych za pomocą Instantor
 • Wysokie kwoty pożyczki (do 15000 zł)

Wady Ferratum Money

 • Weryfikacja klienta w BIG oraz KRD
 • Wysokie odsetki w przypadku opóźnień w spłacie

Kontakt Ferratum Money

Oficjalna strona ferratum.pl
 Adres 120, The Strand, Gzira GZR 1027, Malta
 Telefon 71 716 22 22
 Adres e- mail info@ferratum.pl

Opinie o firmie Ferratum Money

1000,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *