Feniko Logowanie

 

Logowanie w Feniko jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć fioletowy przycisk z napisem “Logowanie”. Po przekierowaniu do panelu logowania musimy podać adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

feniko logowanie


Pożyczka w Feniko

feniko login

Warunki pożyczki w Feniko

Kwota 300 zł – 1000 zł
 Termin od 7 dni do 6 miesięcy
 RRSO Od 272.39 % do 4346457.48 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Feniko

Feniko jest prostą w swoich działaniach instytucją finansową. Zakres usług jest wąski, a sama strona internetowa jest skomponowana w taki sposób, aby każdy bez problemu mógł z niej skorzystać. Firma Feniko cieszy się na rynku pożyczek finansowych świetnymi opiniami. Uważana jest za prostą, lecz bardzo treściwą. Siedziba instytucji znajduje się w Tychach, a pożyczkodawca udostępnia infolinię dla klienta. Jej numer to 604 95 00 95. Biuro obsługi klienta jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00. Adres e-mail to kontakt@feniko.pl. Pytania można również zadawać poprzez umieszczony na stronie formularz kontaktowy.

Instytucja nie sprawdza, na co konsument przeznacza wnioskowaną kwotę. Można dobrowolnie spożytkować pieniądze, przeznaczając je na dowolny cel. Sama w sobie reklamuje się też jako elastyczna z indywidualnym podejściem do klienta.

Osoby zadłużone mają także szansę na otrzymanie potrzebnej sumy. Możliwe jest, iż pożyczkodawca wyda pozytywną opinię po przeanalizowanie naszej sytuacji finansowej oraz oceni czy kolejne zobowiązanie nie będzie nadmiernym obciążeniem dla naszego domowego budżetu.

Oferty pożyczek w Feniko

Oferta pożyczki  w Feniko jest tylko jedna. Prosto i klarownie została przedstawiona w witrynie pożyczkodawcy. Potencjalny klient może wnioskować od 300 do 1000 zł na okres maksymalny 6 miesięcy. Od razu zostaje wyliczona i podana kwota zwrotna, która nie jest nadmiernie wygórowana.

Z uwagi na zbyt niską proponowaną sumę wielu konsumentów odrzuca skorzystanie z tej oferty, ale są jednak osoby, które potrzebują lekkiego podreperowania domowych finansów i właśnie tak skomponowana propozycja jest skierowana dla tego typu klienta.

Wnioskowanie pożyczki w Feniko

Wnioskowanie o pożyczkę w firmie Feniko jest bardzo prosta. Wystarczy wejść w witrynę instytucji i za pomocą suwaka wybrać odpowiednią kwotę i ustalić interesujący nas termin. Następnie do wypełnienia zostaje krótki wniosek, w którym musimy podać nasze dane osobowe i inne wymagane informacje, na podstawie których pożyczkodawca będzie mógł wydać decyzję pozytywną lub negatywną.

Zostaniemy zobligowani do podania numeru telefonu oraz adresu e – mail, na który zostanie wysłany kod autoryzacyjny. Firma utrzymuje, iż sama weryfikacja i ocena zdolności kredytowej następuje do 24 godzin. Kolejny krokiem jest zawarcie umowy poprzez przelew weryfikacyjny w kwocie 1 gr z naszego osobistego konta bankowego. Po przejściu wszystkich etapów nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się pieniędzmi, które zostaną wypłacone na nasze konto.

Wymagania uzyskania pożyczki w Feniko

O uzyskanie pożyczki w Feniko mogą się starać osoby pełnoletnie. Należy również posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz obywatelstwo polskie. Najważniejszym i kluczowym wymogiem instytucji jest posiadanie stałego dochodu. Nie ważne czy klient jest emerytem, rencistą czy studentem. Jeśli pożyczkobiorca posiada stabilne zatrudnienie, ma szansę na pozytywną decyzję u tego pożyczkodawcy. Należy jednak pamiętać, że firma weryfikuje podane informacje. Sprawdza klienta, dzwoniąc lub odwiedzając pracodawcę. Oprócz tego potrzebujemy numeru telefonu, adresu e-mail i osobistego konta w banku. Firma nie sprawdza konsumenta w BIK, natomiast ma wgląd w inne rejestry dłużników.

Zalety Feniko

  • Brak górnego limitu wiekowego
  • Od 18 lat
  • Minimum formalności
  • Długi okres spłaty zobowiązania (do 6 miesięcy)

Wady Feniko

  • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników

Kontakt Feniko

Oficjalna strona feniko.pl
 Adres ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy
 Telefon 604 95 00 95
 Adres e- mail kontakt@feniko.pl

Opinie o firmie Feniko

300,00 zł - 1000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *