Fellow Finance Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Fellow Finance, należy kliknąć zielony przycisk z napisem “Zaloguj”, który znajduje się na stronie głównej firmy. Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie musimy podać nasz adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

fellow finance logowanie


Pożyczka w Fellow Finance

fellow finance login

Warunki pożyczki w Fellow Finance

Kwota 1000 zł – 15000 zł
 Termin Od 4 do 32 mies.
 RRSO 144.55 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat

wniosek o kredyt


O firmie Fellow Finance

Fellow Finance to organizacja skupiająca w jednym miejscu pożyczkodawców i pożyczkobiorców. Znacząco różni się od innych instytucji pozabankowych. Firma działa od 2013 roku i cieszy się sporą popularnością. Swoim klientom ma bardzo wiele do zaoferowania, dlatego warto przyjrzeć jej się bliżej.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a udostępniony kontakt to infolinia działająca pod numerem 22 397 51 15. Niestety pracująca w bardzo krótkim czasie, a mianowicie od 11:00 do 15:00 i tylko od poniedziałku do piątku. Pytania można też kierować na adres e – mail: bok@fellowfinance.pl.

Strona internetowa jest bardzo prosta, dlatego, aby potencjalny klient mógł w swobodny sposób skorzystać z usług instytucji. Wyszczególnione zostały poszczególne sektory dla pożyczkobiorców oraz inwestorów.

Firma utrzymuje, iż każdego klienta traktuje w sposób wyjątkowy i podchodzi do niego bardzo indywidualnie. Stara się zaspokoić najbardziej wymagające i wybredne jednostki.

Oferty pożyczek w Fellow Finance

W platformie Fellow Finance można wnioskować nawet o 15000 zł rozłożone na 32 miesiące. Zaś kwota minimalna wynosi 1000 zł. W sposób swobodny można korzystać z suwaka na stronie firmowej i sprawdzić automatycznie wyliczone koszty wybranej pożyczki.

Firma przedstawia bardzo korzystną ofertę bez ukrytych kosztów oraz ze stałym oprocentowaniem.

Wnioskowanie pożyczki w Fellow Finance

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste, jednak pośrednik z góry informuje, iż decyzja może zostać podjęta w kilka minut lub nawet kilka dni. W celu otrzymania upragnionej oferty należy wejść na stronę instytucji i skorzystać z przedstawionego suwaka, a następnie wybrać interesującą nas kwotę oraz czas spłaty. Sam formularz jest bardzo prosty, należy jednak dokładnie i sumiennie odpowiedzieć na zadawane pytania, aby ułatwić cały proces. Wymagana jest także weryfikacja, którą wykonujemy za pomocą Kontomatik.

Kiedy już zostaną spełnione przedstawione żądania, pośrednik umieszcza wniosek w sektorze dla inwestorów. Z przedstawionych ofert konsument będzie mógł wybrać najlepszą. Po podjęciu decyzji opartej na obopólnej korzyści pieniądze zostaną niezwłocznie przelane na konto pożyczkobiorcy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Fellow Finance

Aby uzyskać pożyczkę, należy mieć co najmniej 20 lat i nie więcej jak 75. Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, ważny oraz niezniszczony dowód osobisty. Być obywatelem Polski i osiągać dochody na terenie kraju.

Naturalnym wymogiem jest posiadanie konta w banku, jednak tu pośrednik narzuca nam, aby być w jego posiadaniu co najmniej 3 miesiące. Kolejne wymagania to numer telefonu, adres e – mail i na końcu poprawny profil na platformie firmowej. Serwis sprawdza potencjalnych klientów w takich bazach jak: BIK, KRD czy ERIF, a także w wielu innych. Na tej podstawie ocenia naszą zdolność kredytową, co również znajduje się w wymaganiach tej instytucji.

Negatywne wpisy czy opóźnienia w spłatach wykluczają przyznanie dobrej oferty, czy nawet pozytywnej decyzji.

Zalety Fellow Finance

  • Możliwość przesunięcia terminu spłaty zobowiązania
  • Szeroka gama ofert
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Wysoka kwota pożyczki
  • Długi czas spłaty zobowiązania

Wady Fellow Finance

  • Pośrednik

Kontakt Fellow Finance

Oficjalna strona fellowfinance.pl
 Adres ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa
 Telefon 22 397 51 15
 Adres e- mail bok@fellowfinance.pl

Opinie o firmie Fellow Finance

1000,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *