Fastero Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Fastero, należy kliknąć stronie głównej firmy w przycisk z napisem “Zaloguj się”, a następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy nasz adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

fastero logowanie


Pożyczka w Fastero

fastero login

Warunki pożyczki w Fastero

Kwota 100 zł – 3000 zł
 Termin od 15 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 1500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 70 lat


O firmie Fastero

Portal Fastero to własność firmy PolCredit Sp. z o.o. Zaś pożyczkodawcą jest spółka MiluCredit. Ich siedziby znajdują się w Warszawie. Dane kontaktowe to infolinia dostępna pod numerem: 22 228 21 23 oraz adres e-mail: info@fastero.pl.

Serwis specjalizuje się w wyszukiwaniu najlepszych ofert pożyczek online dostępnych na rynku. Stara się nie zawieźć zaufania klienta i trafić nawet w najbardziej wybredne gusta. Firma nie wnika w cel, na który zostaje pobrana wnioskowana kwota. Dlatego konsument może przeznaczyć uzyskane pieniądze, akurat na to co najbardziej potrzebuje – nagłe wydatki związane w łataniem domowego budżetu, pilne zakupy czy nawet wizyta u lekarza.

Oferty pożyczek w Fastero

Firma Fastero oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 3000 zł na okres 15 do 30 dni. Przygotowała też 2 specjalne oferty. Pierwszą z nich jest wsparcie finansowe dla nowego klienta – chwilówka za darmo do 1500 zł. Kolejna pożyczka obarczona już jest kosztami przygotowawczymi i prowizją na maksymalną kwotę 3000 zł.

Wnioskowanie za pierwszym razem o kwotę wyższą niż 1500 zł skutkuje natychmiastowo naliczaniem opłat dodatkowych. Ważne, aby dokładnie przeanalizować koszty pobieranej kwoty.

Wnioskowanie pożyczki w Fastero

Aby wnioskować o przyznanie pożyczki w platformie Fastero, należy skorzystać z kalkulatora na stronie internetowej firmy. Musimy wybrać kwotę, o jaką chcemy wnioskować oraz termin, w którym zamierzamy ją spłacić. Po kliknięciu odpowiednie pole zostajemy przeniesieni do witryny, na której pożyczkodawca wymaga uzupełnienia naszych danych osobowych. Następnie mamy do wyboru jedną z dwóch opcji weryfikacji.

Firma proponuje potwierdzenie za pomocą systemu Kontomatik, przez który można zalogować się do swojego konta bankowego. Przedsiębiorstwo stara się szybko podejmować decyzję co do przyznania środków. Dostaniemy ją na podany w formularzu numer telefonu oraz adres e – mail.

Wymagania uzyskania pożyczki w Fastero

Fastero nie stawia specjalnie wygórowanych wymagań. Potencjalny pożyczkobiorca, powinien mieć skończone 20 lat. Z góry skreślone zostaną osoby także w podeszłym wieku, ponieważ górna granica wieku wynosi 70 lat. Do tego zainteresowany, powinien legitymować się ważnym dowodem osobistym, posiadać obywatelstwo polskie oraz samodzielną zdolność do podejmowania decyzji prawnych.

Standardowym wymogiem jest ważny numer telefonu i konto e – mail. Najważniejszym warunkiem instytucji jest nienaganna historia w biurach informacji kredytowych oraz brak negatywnych wpisów w krajowym rejestrze długów. Klient zostanie sprawdzony w takich bazach jak:

 1. BIK – Biuro Informacji Kredytowej
 2. KRD – Krajowy Rejestr Długów
 3. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor
 4. Rejestr Związku Banków Polskich
 5. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 6. Credit Check
 7. ERIF

Firma z góry informuje, iż jakiekolwiek złe wpisy w danych rejestrach nie będą akceptowane, więc jeśli takie posiadamy, to możemy być pewni, że nasze podanie zostanie odrzucone. W takim wypadku powinniśmy poszukać innego pożyczkodawcy, który jest skłonny udzielić pożyczki.

Jak zawsze pamiętajmy o rozważnym wyborze instytucji i dokładnym czytaniu wszelkich dokumentów.

Zalety Fastero

 • Pierwsza darmowa pożyczka (do 1500 zł)
 • Minimum formalności
 • Możliwość pobrania pieniędzy za pomocą czeku GIRO

Wady Fastero

 • Weryfikacja danych pożyczkobiorcy w bazach dłużników
 • Górna granica wieku 70 lat

Kontakt Fastero

Oficjalna strona fastero.pl
 Adres ul. Pokorna 2/1044, 00-199 Warszawa
 Telefon 22 228 21 23
 Adres e- mail info@fastero.pl

Opinie o firmie Fastero

100,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *