Faktoria Logowanie

Logowanie w Faktoria

Klient, aby skorzystać z usług firmy Faktoria, musi wejść na oficjalną stronę faktoria.pl i kliknąć przycisk Zaloguj się widniejący w prawym, górnym rogu witryny. Konsument automatycznie zostaje przeniesiony do strony logowania, gdzie wystarczy wpisać w puste pola identyfikator w postaci adresu e-mail oraz hasło wymyślone podczas rejestracji w systemie.

W przypadku zapomnienia hasła, Faktoria udostępnia możliwość ustawienia nowego za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej. Na podany adres e-mail zostaje wysłany specjalny link aktywacyjny.

zaloguj sie speedkredyt

faktoria logowanie


Faktoring w Faktoria

faktoria logo

Warunki w Faktoria

Historia kredytowa
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania oferty Maksymalnie kilka dni
Obsługa klienta w domu Nie
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Dni robocze, 9:00 – 17:00
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie
 Wiek od 18 lat


O firmie Faktoria

Faktoria Sp. z.o.o. specjalizuje się w faktoringu, czyli w tak zwanym finansowaniu faktur. Firma należy do Nest Banku. Działa na rynku od połowy 2017 roku. Dzięki wsparciu infrastruktury bankowej oraz grupy kontrahentów zyskuje uznanie klientów. To jedno z pierwszych przedsiębiorstw, które zaprojektowało swoją ofertę na drodze warsztatów współtworzenia realizowanych za pomocą konsumentów. Uczestniczą w nim bezpośredni odbiorcy, tacy jak mikro przedsiębiorcy z różnych regionów Polski oraz indywidualni klienci.

Misją spółki jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorców w celu zapewnienia im płynności finansowej. Oferowane produkty mają rozwiązywać zaistniałe problemy oraz pomagać w osiągnięciu zamierzonych zysków.

Kontakt z firmą odbywa się za pośrednictwem telefonu komórkowego bądź elektronicznej skrzynki pocztowej – w zależności od preferencji klienta.

Faktoria z wielką chęcią dzieli się wiedzą swoich pracowników. Upublicznia porady dla przedsiębiorców na oficjalnej stronie portalu. Artykuły dotyczą, między innymi:

 • Faktoring – wszystko, co powinieneś wiedzieć
 • Faktoring międzynarodowy – jak działa i z czym się wiąże?
 • Skuteczny networking w budowaniu relacji biznesowych
 • Źródła finansowania przedsiębiorstw
 • Księgowanie faktoringu. Jak księgować faktoring różnego typu?

Oferta w Faktoria

Faktoria oferuje wiele produktów finansowych. Usługę faktoringu charakteryzuje szybkość i ogólną dostępnością przy minimum formalności. Obejmuje między innymi:

 • Finansowane sprzedaży
 • Finansowanie zakupów
 • Bezpieczny kontrahent – weryfikacja
 • Faktura na raz

Faktoring niepełny

Opiera się na pojedynczych fakturach. Instytucja natychmiastowo finansuje zobowiązania z długim terminem płatności danego przedsiębiorstwa. Uzyskanie faktoringu niepełnego składa się z kilku kroków. Na początek należy wystosować wniosek online za pośrednictwem strony internetowej lub zadzwonić na infolinię. Kolejno następuje proces weryfikacyjny. Wymagane informacje to dane firmy, skan dowodu osobistego i wyciąg z konta bankowego za ostatnie 6 miesięcy.

Faktoria wymaga wykonania przelewu autoryzacyjnego o wartości 1 złotego. Otrzymaną kwotę przedsiębiorca zwraca po uzyskaniu wymaganych środków finansowych od kontrahenta. Instytucja umożliwia uzyskanie dodatkowego okresu finansowania lub płatności ratalnej w przypadku problemów ze spłatą. Umowa wiążąca jest bezterminowa z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Faktoring pełny

Minimalna kwota to 30 tysięcy. Limit faktoringowy wynosi 100 tysięcy złotych. Konieczne jest wskazanie odbiorców faktur – firma zobowiązuje się do poinformowania kontrahentów o zmianie konta bankowego oraz cesji wierzytelności. Dostęp do usługi wiąże się z postępowaniem tożsamym, wymienionym w ramach faktoringu niepełnego.

Finansowanie zakupów – faktoring odwrotny

Limit finansowy wynosi od 30 do 250 tysięcy złotych. Usługa polega na finansowaniu faktur, które przedsiębiorstwo dostaje od dostawców. Skorzystanie z oferty wiąże się z podaniem danych dostawców i przedstawienia wymaganego wyciągu z konta za ostatnie 6 miesięcy.

Opiekun czasu

Dodatkowa usługa umożliwiająca konsultację z osobistym asystentem. Wskazuje on jak zarządzać swoim czasem, by znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i służbowym. W ramach oferty klient otrzymuje:

 • Listę wydarzeń sportowych i kulturalnych
 • Warsztaty rozwojowe
 • Przypominajkę o rocznicach oraz ważnych datach
 • Organizację wakacji, wypadów rekreacyjnych czy biletów

Zalety Faktoria

 • Ciekawa oferta dla firm
 • Sprawne biuro obsługi klienta
 • Stabilna firma

Wady Faktoria

 • Na dzień dzisiejszy mało znana oferta

 

wniosek o kredyt


Kontakt Faktoria

Oficjalna strona faktoria.pl
 Adres ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@faktoria.pl


Opinie o firmie Faktoria

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *