Extraportfel Logowanie

 

Logowanie w extraportfel.pl jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wystarczy na stronie głównej w prawym górnym rogu w strefie klienta wpisać swój adres e – mail i hasło podane podczas rejestracji i kliknąć napis “Wejdź”.

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani.

extraportfel logowanie


Pożyczka w Extraportfel

extraportfel login

Warunki pożyczki w Extraportfel

Kwota 100 zł – 6000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie Extraportfel

Extraportfel to marka znana na polskim rynku od kilku lat, stworzona przez właściciela serwisów pożyczkowych LendOn i Efino. Firma gwarantuje pełną ochronę danych osobowych pożyczkobiorców. Usługi pożyczkowe dostępne są 24 godziny na dobę poprzez stronę internetową pożyczkodawcy. Aby otrzymać pożyczkę w firmie nie potrzeba żadnych zaświadczeń o zarobkach czy potwierdzenia zatrudnienia. Wystarczy kilka chwil wolnego czasu oraz aktualny dowód osobisty. Jest to doskonała oferta dla osób znajdujących się  w niespodziewanie trudnej sytuacji finansowej, szczególnie dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą wziąć pożyczki w banku.

Dla tych osób, które terminowo spłacą pożyczoną kwotę, instytucja proponuje dogodne zniżki bądź też przedłużenie terminu spłaty na kolejną pożyczkę.

Przeglądając ofertę reklamową firmy, można odnieść wrażenie, że kieruje ona swoje usługi pożyczkowe przede wszystkim do kobiet. Jednak to nie oznacza, że również mężczyźni nie mogą korzystać z tej platformy pożyczkowej. Extraportfel to dobre rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiego przypływu gotówki, na dogodnych warunkach. Każdy pożyczkobiorca na pewno doceni to, że dzięki tej platformie pożyczkowej można szybko i wygodnie skorzystać z pomocy finansowej, nie ruszając się z domu.

Oferty pożyczek w Extraportfel

Extraportfel proponuje pożyczkę w wysokości od 100 do 6000 zł. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 45 dni. Natomiast biorąc pożyczkę po raz pierwszy, można liczyć na otrzymanie kwoty do 3000 zł, również na okres 45 dni. W takim wypadku nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

Okres 45 dni to bardzo korzystny termin spłaty pożyczki. Niezależnie od tego, czy pożyczkobiorca jest stałym klientem serwisu pożyczkowego, czy też korzysta z niego po raz pierwszy, ma zawsze tyle samo czasu na spłatę swojego zadłużenia.

Wnioskowanie pożyczki w Extraportfel

Wnioskowanie o pożyczkę w serwisie Extraportfel jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.extraportfel.pl. Następnie należy wybrać kwotę pożyczki, o jaką wnioskujemy oraz deklarowany przez nas okres jej spłaty. Trzeba także wypełnić wniosek pożyczkowy, w którym konieczne będzie podanie naszych danych osobowych zawartych w dowodzie osobistym. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie naszych danych osobowych za pomocą usługi Instantor, bądź też poprzez przelanie 1 gr na konto pożyczkodawcy.

Po dokonaniu tego należy oczekiwać przelewu pożyczki, co nie powinno potrwać dłużej niż kilkanaście minut. Usługa Instantor jest rozwiązaniem mającym na celu ułatwienie weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy oraz sprawdzenie jego zdolności kredytowej.

Wymagania uzyskania pożyczki w Extraportfel

Aby móc ubiegać się o pożyczkę poprzez platformę pożyczkową Extraportfel wystarczy być obywatelem Polski, w wieku pomiędzy 21 a 75 lat oraz mieć aktualny dowód osobisty. Tylko takie warunki są podane na stronie internetowej www.extraportfel.pl. Dlatego też o uzyskanie pożyczki w tej platformie pożyczkowej może starać się praktycznie każda osoba posiadająca źródło dochodu. Jest to ważne, ponieważ zanim pożyczkobiorca weźmie pożyczkę, powinien zastanowić się, czy będzie w stanie ją spłacić.

Jeżeli jednak klient podejmie decyzję o wzięciu pożyczki, a potem stwierdzi, że nie może spłacić swojego zadłużenia, instytucja proponuje usługę refinansowania pożyczki. Oznacza to, że zadłużenie spłaca firma pożyczkowa współpracująca z firmą Extraportfel, po czym pożyczkobiorca ma szansę wyznaczenia nowego terminu spłaty tejże pożyczki. To dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala uniknąć dodatkowych kosztów w postaci odsetek za nieterminową spłatę długu.

Zalety Extraportfel

 • Minimum formalności
 • Długi okres spłaty (do 45 dni)
 • Nie wymagają oficjalnego zatrudnienia
 • Dwa możliwości potwierdzenia swojej tożsamości (przelew weryfikacyjny lub aplikacja Instantor)

Wady Extraportfel

 • Skierowane głównie do kobiet
 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników

Kontakt Extraportfel

Oficjalna strona extraportfel.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 134, Warszawa 02-305
 Telefon 22 388 66 66
 Adres e- mail info@extraportfel.pl

Opinie o firmie ExtraPortfel

100,00 zł - 6000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Byłam w sytuacji beznadziejnej (pod względem finansowym). Extraportfel mi uratował tyłek. Dzięki

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *