eXcentral Logowanie

Rejestracja w eXcentral

Aby utworzyć konto w serwisie firmy giełdowej, eXcentral należy kliknąć Zarejestruj się, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny swoimi prawdziwi danymi osobowymi. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, kraj zamieszania, preferowana walutę oraz utworzyć hasło do nowego konta i kliknąć Zarejestruj się. Rejestracja dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich. Ten właśnie warunek ukończenia 18. roku życia należy potwierdzić w trakcie uzupełniania formularza.

Wymagana jest akceptacja zasad regulaminu i polityki prywatności firmy oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Regulamin działalności firmy należy uważnie przeczytać, gdyż handel w internecie nieodłącznie wiąże się z ryzykiem. Jest to rekomendowanie szczególnie nowym, niedoświadczonym klientom w branży handlu online. Proces rejestracji nowego konta wolny jest od wszelkich opłat.

Logowanie w eXcentral

Aby zalogować się do swojego konta, należy wybrać zakładkę Zaloguj się i uzupełnić pola swoim adresem e-mail oraz hasłem. W celu zakończenia procesu tworzenia nowego konta użytkownika należy wpłacić kwotę depozytową, która jest wymagana dla finalizowania pierwszych transakcji.

eXcentral oferuje swoim klientom aż trzy typy rachunków handlowych, które różnią się kwotą minimalną depozytu i co za tym idzie, udogodnieniami i dodatkowymi funkcjami handlowymi dla klientów:

 • Konto klasyczne
 • Konto srebrne
 • Konto złote

eXcentral logowanie


Warunki w eXcentral

eXcentral logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o eXcentral

eXcentral informuje na swojej stronie, jest to coś więcej niż zwykły broker CFD. Przedmiot zainteresowania firmy stanowią przede wszystkim kryptowaluty. Głównym celem działania platformy jest umożliwienie klientom dostępu do globalnego, rynku finansowego zrzeszającego klientów z całego świata. Witryna firmy eXcentral opiera się na najnowszej światowej technologii, która stanowi najistotniejszy element procesu inwestowania i finansów. Bazuje na skomplikowanych, nowoczesnych algorytmach, które w znacznej mierze ułatwiają proces transakcyjny.

Do tego, firma stawia na nieustanny rozwój i postęp technologiczny, co sprzyja nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Strona internetowa jest niezwykle przystępna i łatwa w obsłudze ze względu na przyjazny interfejs i estetyczną szatę graficzną. Zainteresowani użytkownicy mogą zapoznać się z podstawą prawną działania na oficjalnej stronie internetowej, gdzie w stosownej zakładce znajdują się informacje o aktach prawnych.

Oferta eXcentral

Firma oferuje swoim użytkownikom ponad szeroką gamę instrumentów handlowych. Jeśli chodzi o platformy transakcyjne, to klienci skorzystać mogą z poniższych:

 • eXcentral MetaTrader 4
 • eXcentral WebTrader
 • Platforma mobilna dostosowana do systemów operacyjnych Android oraz iOS

Na szczególną uwagę zasługuje właśnie platforma mobilna, która dostosowana jest do urządzeń mobilnych z dostępem do internetu, co oznacza możliwość handlu z niemal każdego zakątku świata. Zaletą eXcentral bez wątpienia jest to, że klienci mogą cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem podczas prowadzenia inwestycji na globalnym rynku finansowym. Pieniądze zarobione na giełdzie można przelać w dowolnej chwili na osobisty rachunek bankowy – jest to prosta i szybka procedura, a eXcentral oferuje co najmniej kilka sposobów wpłaty i wypłaty środków.

Co istotne, eXcentral oferuje działający przez całą dobę przez 5 dni w tygodniu Dział Obsługi Klienta, który gotowy jest rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania użytkowników, a przy tym funkcjonuje całodobowy czat online w witrynie. Dodatkowo na stronie internetowej początkujący inwestorzy mogą skorzystać z bezpłatnej bazy edukacyjnej oraz bloga, które zawierają materiały i artykuły informacyjne w zakresie obsługi i funkcjonowania giełdy internetowej.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety eXcentral

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady eXcentral

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt eXcentral

Oficjalna strona eu.excentral.com/pl
 Adres Agiou Athanasiou, 66 TOUMAZIS LINOPETRA 4102, Limassol, Cypr
 Telefon +357 24 024022
 Adres e- mail support@excentral-eu.com

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy eXcentral to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w eXcentral?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o eXcentral

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *