Euroloan Logowanie

Logowanie w Euroloan przebiega bardzo sprawnie i bez problemów. Aby to uczynić, należy kliknąć niebieski przycisk na stronie głównej, który znajduje się w prawym górnym rogu. A następnie zostaniemy poproszeni o podanie loginu i hasła. Wpisane dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”.

Gotowe!

euroloan logowanie


Pożyczka w Euroloan

euroloan login

Warunki pożyczki w Euroloan

Kwota 300 zł – 40000 zł
 Termin Od 5 do 60 mies.
 RRSO Od 47.15 % do 154.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Euroloan

Euroloan należy do spółki Euroloan Group Finanse – międzynarodowej grupy finansowej, która swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku w Finlandii i Szwecji. Na polskim rynku pojawiła się w 2013 roku. Od tego czasu grono zadowolonych i polecających instytucję klientów stale rośnie. Polska siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Otwarta została również nowa filia w Hiszpanii. Euroloan udostępnia infolinię, na którą mogą dzwonić zainteresowani konsumenci pod numerem telefonu 720 720 730 dostępnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Zaś centrum obsługi klienta od 8:00 do 18:00 pod wskazanym numerem 221 333 111. Pytania można również kierować do firmy na adres e-mail  cok@euroloan.pl.

Euroloan nie jest tradycyjną firmą oferującą pożyczki online. Zapewnia klientom to, czego nie znajdą w żadnej innej instytucji pozabankowej. Pożyczka po fińsku z limitem odnawialnym do 40000 tak krzyczy nagłówek, ze strony pożyczkodawcy.  Klient, składając wniosek w Euroloan, ubiega się o określoną kwotę do wypłaty. Jednak nie będzie musiał skorzystać z określonej sumy naraz. Sam zadecyduje kiedy i ile pieniędzy wypłaci w danym momencie. Jedynym warunkiem tych działań jest wymagane, aby spłacił środki w narzuconym przez instytucję terminie. Firma wymaga od konsumenta spłaty kwot minimalnych. Po prawidłowych wpłatach limit zostaje odnowiony, a klient może dalej cieszyć się środkami na koncie.

Oferty pożyczek w Euroloan

Euroloan proponuje pożyczki od 300 do 40000 zł. Całkiem sporą kwotę można rozłożyć nawet na 60 miesięcy. Jest to oferta limitu odnawialnego. Wszystkie warunki i RRSO można znaleźć na stronie pożyczkodawcy. Wnioskując po opiniach klientów, jest to atrakcyjne i w pełni zadowalające rozwiązanie.

Instytucja deklaruje, iż klient nie jest zobowiązany do wypłaty podpisanej pożyczki i w każdej chwili może zwiększyć limit, a do tego sam określa comiesięczne wypłacane kwoty oraz wartość minimalnej sumy do spłaty. Eurolan udostępnia również pożyczkę ekspresową, w której czas oczekiwania jest znacznie skrócony.

Firma oferuje zmianę spłaty raty, co zostało odnotowane w cenniku, więc jeśli konsument nie posiada całości wymaganej sumy, może przedłużyć termin jej wymagalności.

Wnioskowanie pożyczki w Euroloan

Cały proces przyznawania pożyczki w Euroloan jest bardzo prosty i każdy zainteresowany, powinien bez problemu sobie z nim poradzić. Tak jak w innych instytucjach potrzebne są nasze dane osobowe, które powinniśmy wpisać w wyznaczonych do tego miejscach. Następnie przechodzimy do rejestracji w witrynie pożyczkodawcy i weryfikujemy tożsamość, przelewając 1 zł na wymagany rachunek z własnego konta bankowego.

Po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku pieniądze zostaną niezwłocznie wysłane na podany przez nas numer konta. Firma udostępnia przyjazny portal indywidualnie dla każdego klienta z hasłem i loginem o nazwie myloan.

Wymagania uzyskania pożyczki w Euroloan

Grupa Eurolan wymaga ukończenia 18 lat, w czym górna granica wieku nie została narzucona. Oczywiście należy posiadać rachunek w banku założony na nasze imię i nazwisko. Najważniejszym wymogiem w danej instytucji jest aktualna sytuacja finansowa. Klient powinien posiadać nienaganną historię kredytową, gdyż zostanie sprawdzony w bazach takich jak BIK, BIG, ERIF czy KRD. Z opinii wynika, iż przedsiębiorstwo jest bardzo wymagające pod tym względem i nie toleruje nadmiernie zadłużonych konsumentów.

Zalety Euroloan

  • Od 18 lat
  • Brak górnego limitu wiekowego
  • Długi okres spłaty zobowiązania (do 60 miesięcy)

Wady Euroloan

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Euroloan

Oficjalna strona euroloan.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa
 Telefon 22 12 21 230
 Adres e- mail cok@euroloan.pl

Opinie o firmie Euroloan

300,00 zł - 40 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *