Euroexpert Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Euroexpert, należy wejść na stronę główną i kliknąć przycisk “Moje konto”. Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz login oraz hasło.

euroexpert logowanie


Pożyczka w Euroexpert

euroexpert zaloguj

Warunki pożyczki w Euroexpert

Kwota 500 zł – 5000 zł
 Termin Od 3 do 12 mies.
 RRSO Od 171.91 % do 534.69 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 3 godziny
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 25 do 79 lat


O firmie Euroexpert

Firma Euroexpert to prawdziwy ekspert od usług pozabankowych. Zarejestrowana w Bydgoszczy od 2014 roku spółka, oferuje pożyczki ratalne w niedużych kwotach, do spłaty na bardzo dobrych warunkach z opcją dogodnych miesięcznych rat.

Strona internetowa firmy stworzona jest w sposób profesjonalny, wszystkie niezbędne informacje przedstawione czytelnie, a odnalezienie najważniejszych danych nie powinno być problemem. Poza kalkulatorem pożyczkowym serwis prezentuje podstawowe informacje na temat konkretnej oferty pożyczkowej oraz kolejne etapy wnioskowania.

Pożyczki w Euroexpert są w 100% online. Ponad 80 tysięcy  konsumentów skorzystało z usług firmy i grono tych zadowolonych ciągle rośnie.

Oferty pożyczek w Euroexpert

Ze względu na to, że firma posiada w ofercie typowe pożyczki ratalne, warunki umowy dla każdego z pożyczkobiorców są jednakowe i nie ma znaczenia, który raz klient wnioskuje o wsparcie finansowe. Minimalnie na początek otrzymamy  500 zł, a każdy kolejny wniosek o pożyczkę to 100 zł więcej.

Stały klient może uzyskać od firmy nawet do 5000 zł. Minimalny okres spłaty w Euroexpert to 3 miesiące a maksymalny 12 miesięcy. Okres zaciągniętej pożyczki w przeliczeniu na miesiące sugestywnie odpowiada liczbie rat, na jaką dzielone jest zobowiązanie.

Każda pożyczka jest płatna i zawiera dodatkowe opłaty i prowizje, które są automatycznie do niej doliczane.

Wnioskowanie pożyczki w Euroexpert

Złożenie wniosku o pożyczkę w firmie Euroexpert jest procedurą prostą, ponieważ wystarczy wykonać kilka nieskomplikowanych czynności.

W pierwszej kolejności na stronie internetowej firmy pierwszym suwakiem wybieramy kwotę, jaką jesteśmy zainteresowani, drugim — czas spłaty, mając na względzie nasze możliwości finansowe. Jednocześnie, na dole strony, pojawią się koszty, które trzeba spłacić łącznie z pożyczką. Po kliknięciu „Biorę pożyczkę” przechodzimy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, w którym w pierwszej kolejności wpisujemy podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, nazwisko panieńskie matki, adres e – mail, numer pesel i hasło do logowania do konta klienta. Następnie: stan cywilny, datę urodzenia, numer telefonu, serię i numer dowodu osobistego oraz datę do kiedy jest ważny.

Kolejny krok to podanie danych adresowych (miejscowość, kod pocztowy, ulica i numer domu). Jeśli adres do korespondencji jest inny niż adres meldunkowy, to również obowiązkowo wpisujemy go do formularza. Kolejny krok to podanie informacji o zatrudnieniu, wysokości zarobków i miesięcznych wydatków oraz jaki jest nasz status mieszkaniowy i czy posiadamy samochód.

Firma Euroexpert pyta również, czy posiadamy długi lub egzekucje komornicze. W ostatnich rubrykach umieszczamy numer konta bankowego i  zaznaczamy zgody o przetwarzaniu danych osobowych. Decyzję pożyczkową otrzymamy w ciągu kilku godzin na podany wcześniej adres e – mail.

Wymagania uzyskania pożyczki w Euroexpert

Wszystkie potrzebne informacje, na temat wymagań, jakie stawia przed nami firma Euroexpert, znaleźć możemy na stronie internetowej firmy w zakładce „Pytania i odpowiedzi”. Kolejno wyszczególnione są cechy, jakie spełniać powinien potencjalny klient firmy. Będą to:

  • Wiek składającego wniosek to przedział między 25 a 79 lat.
  • Stały dochód bez zajęć komorniczych.
  • Obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym.
  • Adres e – mail i konto osobiste w banku z dostępem do bankowości elektronicznej.

Dla firmy Euroexpert bardzo ważnym aspektem jest posiadanie przez pożyczkobiorcę dobrej zdolności kredytowej i brak zadłużeń w innych instytucjach finansowych. Rutynowo firma sprawdza, czy dane wnioskodawcy nie znajdują się w bazie BIK i BIG – pozwoli to firmie na uniknięcie współpracy z niesumiennie spłacającym zadłużenie konsumentem.

Zalety Euroexpert

  • Długi okres spłaty
  • Minimum formalności
  • Prosta strona internetowa

Wady Euroexpert

  • Wysoka dolna granica wieku (od 25 lat)
  • Weryfikacja danych w bazach dłużników

Kontakt Euroexpert

Oficjalna strona wnioski.euroexpert.org.pl
 Adres ul. Królowej Jadwigi 19/4, 85-231 Bydgoszcz
 Telefon 52 511 95 00
 Adres e- mail bok@euroexpert.org.pl

Opinie o firmie Euroexpert

500,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *