eToro Logowanie

Rejestracja w eToro

Aby przystąpić do społeczności Etoro, należy wejść na oficjalną stronę tej firmy i wypełnić formularz rejestracyjny. Można go znaleźć po kliknięciu Join Now. By stworzyć nowe konto, należy podać nazwę użytkownika, swój adres e-mail oraz wprowadzić własne hasło. Następnie należy kliknąć Create Account. Wymagana jest zgoda na politykę prywatności firmy oraz akceptacja regulaminu. Informacje tam zawarte należy dokładnie przeczytać, gdyż trading kryptowalutami zawsze wiąże się z ryzykiem.

Platforma Etoro przewiduje możliwość utworzenia konta poprzez podłączenie konta Facebook lub Google. Jest to duża zaleta oraz oszczędność czasu dla użytkowników. Proces rejestracji jest darmowy.

Logowanie w eToro

Aby zalogować się do swojego konta w Etoro, należy podać wcześniej wprowadzane informacje – adres e-mail lub nazwę użytkownika oraz hasło. W zależności od wybranego rodzaju konta można zalogować się przy użyciu konta Facebook lub Google.

By przejść do swojego osobistego profilu, należy kliknąć Sign in. Posiadanie konta jest wolne od wszelkich opłat. Minimalną kwotą do wpłaty, jaka jest wymagana przez system to 50$. Jest to baza finansowa pod pierwsze transakcje. Dopiero po uiszczeniu tego depozytu możliwe jest rozpoczęcie inwestycji na giełdach online.

etoro logowanie


Warunki w eToro

etoro logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 50 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto

Oferowane instrumenty finansowe, zwłaszcza z dźwignią, niosą ryzyko strat przekraczających zainwestowany kapitał.


Informacje o eToro

Firma Etoro specjalizuje się w umożliwianiu swoim klientom handel online oraz wymianę walut wirtualnych. W tym zakresie jest jedną z największych i najlepiej prosperujących firm działających na świecie. Etoro zapewnia dostęp do giełd, na których inwestorzy mogą skupować i sprzedawać kryptowaluty. Firma powstała w 2007 roku i z każdym następnym rokiem rozwija się w oparciu o najnowsze technologie.

W przeciągu 13 lat do Etoro wprowadzono rozmaite opcje, które sprawiają, że każdy z inwestorów znajdzie coś dla siebie. Oprogramowanie dostępne jest ma każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu. W wersji dla smartfonów istnieje do pobrania aplikacja mobilna Etoro. Aktualnie, społeczność Etoro liczy ponad 10 milionów użytkowników ze 140 państw.

Oferta eToro

Firma Etoro oferuje wiele możliwości handlu online i wymiany kryptowalut. Wśród instrumentów dostępnych dla inwestorów można znaleźć między innymi:

 • Bitcoin
 • Ripple
 • Amazon Shares
 • Apple Shares
 • Gold
 • NSDQ 100 Index

Na stronie internetowej znaleźć można pełną ofertę rynków, narzędzi inwestycyjnych i platform dostępnych dla klientów. Co więcej, w ofercie można znaleźć tzw. inwestycje długoterminowe wolne od prowizji (0% prowizji od akcji). Można utworzyć tego typu rachunek bezpośrednio w aplikacji.

Etoro przewiduje dwie opcje tradingu: automatycznie i manualnie. Poprzez kompleksową automatyzację, użytkownicy mogą oszczędzić swój czas i operować tylko jednym przyciskiem na platformie. Oprogramowanie bazujące na specjalistycznych algorytmach wykonuje całą pracę za człowieka. Sprzyja to osobom niedoświadczonym na tego typu platformach tradingowych. Dla wytrawnych inwestorów dostępna jest opcja manualnego zawierania transakcji. Mogą oni sami, w oparciu o swoją intuicję dokonywać przedsięwzięć. Nowicjusze mogą skorzystać z zaplecza edukacyjnego na stronie internetowej. W zakładce Education znaleźć można podcasty, tutoriale wideo, recenzje i fachowe artykuły oraz nowoczesne analizy stanu rynkowego w danym momencie.

Firma wprowadziła wirtualną szkołę tradingową, w której inwestorzy moją ćwiczyć swoje umiejętności handlowe. Do ich dyspozycji pozostają profesjonalni brokerzy o dużym doświadczeniu. Ponadto, w każdej chwili można skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez formularz dostępny w sekcji Help Center. Warto zwrócić uwagę na bardzo prosty i łatwy w obsłudze interfejs i estetyczną oprawę graficzną, co jest bardzo pożądaną cechą na platformach brokerskich.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety eToro

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Założenie konta całkowicie przez internet, czyli online

Wady eToro

 • Brak instrumentów dłużnych w ofercie

Kontakt eToro

Oficjalna strona etoro.com/pl/
 Adres 24th floor, One Canada Square Canary Wharf London, E14 5AB
 Telefon +44 02038687213
 Adres e- mail

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *