Ekspres Kasa Logowanie

 

Logowanie na stronie firmowej Ekspres Kasa jest bardzo łatwe. W prawym górnym rogu należy podać swój PESEL oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji, a następnie klikając “Zaloguj się” zostaniemy automatycznie zalogowani.

ekspres kasa logowanie


Pożyczka w Ekspres Kasa

ekspres kasa login

Warunki pożyczki w Ekspres Kasa

Kwota 1000 zł – 15000 zł
 Termin Od 6 do 48 mies.
 RRSO od 47.00 % do 262.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie Ekspres Kasa

Ekspres Kasa to firma finansowa należąca do spółki Ferratum Bank. To największa w Polsce instytucja oferująca usługi pożyczkowe, w dodatku działająca w 20 krajach.  Firma zarejestrowana jest na Malcie. Ferratum Bank to nie tylko nazwa – firma posiada status banku. Ekspres Kasa reklamuje się jako firma pożyczkowa przyjazna pożyczkobiorcom i gwarantuje profesjonalną obsługę.

W 2013 r. serwis pożyczkowy otrzymał wyróżnienie jako „Firma przyjazna Klientowi”. Dodatkowo firma na swojej stronie internetowej www.ekspreskasa.pl zamieściła wiele cennych rad dotyczących zarządzania domowym budżetem.

Oferty pożyczek w Ekspres Kasa

Ekspres Kasa proponuje pożyczkę w kwocie do 10 000 zł dla osób, które po raz pierwszy korzystają z pomocy finansowej w tej firmie pożyczkowej. Przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę limit kwotowy zwiększa się do 15 000 zł. Spłata pożyczki jest możliwa w terminie od 6 do 48 miesięcy.

Jeżeli pożyczkobiorca nie poradzi sobie ze spłatą zobowiązania w terminie przewidzianym w umowie, może dokonać przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Musi jednak pamiętać o tym, że może przedłużyć ten termin jedynie o taki sam okres, na jaki wziął swoją pożyczkę. To oznacza, że osoba, która pożyczyła pieniądze na okres 15 dni, może ją przedłużyć jedynie o 15 dni. To dość kłopotliwe, szczególnie jeśli pożyczkobiorca potrzebuje więcej czasu. Koszt takiego przedłużenia zależy od kwoty pożyczki.

Należność wynikającą z przedłużenia terminu spłaty pożyczki należy uiścić maksymalnie do 5 dni po przekroczeniu terminu spłaty, przewidzianego w umowie pożyczki. Jeżeli jednak pożyczkobiorca nie spłaci zobowiązania w terminie ani nie dokona przedłużenia terminu spłaty, zostaną mu naliczone karne odsetki w wysokości 10 %.

Poza tym firma w takiej sytuacji wysyła płatne wezwania do zapłaty. Każde takie wezwanie to koszt w wysokości od 30 do 50 zł, co sprawia, że niespłacone zadłużenie może się poważnie zwiększyć o koszty dodatkowe. Pożyczkobiorca, chcący uniknąć takiej nieprzyjemnej sytuacji, a nie mający środków na spłacenie zadłużenia w terminie powinien się zwrócić do firmy w celu ustalenia nowego planu spłaty pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w Ekspres Kasa

Aby wnioskować o pożyczkę, osoba zainteresowana powinna wejść na stronę www.ekspreskasa.pl, wybrać potrzebną kwotę przy użyciu specjalnego suwaka, a następnie skorzystać z kalkulatora pożyczki ratalnej, który pomoże pożyczkobiorcy wybrać najdogodniejsze dla siebie warunki spłaty zobowiązania. Po dokonaniu tego należy wypełnić wniosek pożyczkowy, dokonać weryfikacji swojego rachunku bankowego, po czym pozostaje jedynie czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Weryfikacja rachunku bankowego pożyczkobiorcy jest standardową metodą stosowaną przez firmy pożyczkowe. Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku, należy przygotować: dowód osobisty i numer konta bankowego. Podczas wypełnienia wniosku, konieczne będzie również podanie swoich danych osobowych oraz numer telefonu komórkowego.

O tym, jaka będzie decyzja firmy, pożyczkobiorca zostanie powiadomiony sms – em. Po złożeniu wniosku o pożyczkę wybrane osoby mogą zostać poproszone o przesłanie skanu dowodu osobistego. Jeśli pożyczkobiorca otrzyma zgodę na wzięcie pożyczki, wtedy w niedługim czasie zostanie mu przesłany pocztą specjalny harmonogram spłaty pożyczki. Jest to duże ułatwienie dla pożyczkobiorcy, gdy ma konkretnie wyznaczone daty spłaty całego zobowiązania.

Wymagania uzyskania pożyczki w Ekspres Kasa

Jedyne wymagania stawiane przez firmę Ekspres Kasa są następujące:

  1. Pożyczkobiorca musi być w wieku pomiędzy 21 a 70 lat
  2. Pożyczkobiorca nie może być odnotowany jako dłużnik w KRF ani w ERIF.

Zalety Ekspres Kasa

  • Minimum formalności
  • Stabilna europejska firma
  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki (do 15 000 zł)

Wady Ekspres Kasa

  • Weryfikacja w rejestrach dłużników

Kontakt Ekspres Kasa

Oficjalna strona ekspreskasa.pl
 Adres 120, The Strand, Gzira GZR 1027, Malta
 Telefon (71) 716 22 22
 Adres e- mail ekspreskasa@ekspreskasa.pl

Opinie o firmie Ekspres Kasa

1000,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *