eKredycik Logowanie

 UWAGA! Firma eKredycik wyłączyła tymczasowo możliwość korzystania z jej usług.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

ekredycik logowanie


Pożyczka w eKredycik

ekredycik login

Warunki pożyczki w eKredycik

Kwota 2000 zł – 7000 zł
 Termin Od 6 do 30 mies.
 RRSO Od 97.00 % do 264.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 25 do 80 lat


O firmie eKredycik

Ekredycik reprezentuje firma SMS Kredyt Sp. z o.o., której filia znajduje się we Wrocławiu. Jest to przedsiębiorstwo w pełni polskie bez ingerencji innych krajów. Instytucja istnieje od 2007 roku i zbiera pochlebne opinie na swój temat. Firma utrzymuje, iż eKredycik powstał po to, aby w sposób nowoczesny i bardzo szybki przekształcić rynek na taki, w którym otrzymanie pożyczki online będzie maksymalnie łatwe i w pełni uproszczone.

Dane kontaktowe przedsiębiorstwa to infolinia dostępna pod numerem 71 719 33 13 w godzinach od 8:00 – 18:00. Kontaktować można się również przez formularz udostępniony na stronie pożyczkodawcy. Firma oferuje niskie kwoty rozłożone na dość sporą ilość lekkich rat. Chodzą jednak opinie, że jest bardzo droga, o czym ma świadczyć wysokie RRSO. Instytucja jest jednak całkowicie bezpieczna, gdyż została wpisana we wszystkie istotne rejestry gospodarcze.

Oferty pożyczek w eKredycik

Firma eKredycik udostępnia pożyczki zaczynające się od kwoty 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 30 miesięcy. Są to dość niskie sumy ,które możemy przeznaczyć na różne niespodziewane wydatki lub większe zakupy. Nieprzewidziane wydatki mogą nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach, dlatego warto mieć pod ręką sprawdzonego i rzetelnego pożyczkodawcę – takiego jak eKredycik.

Wnioskowanie pożyczki w eKredycik

Samo wnioskowanie o pożyczkę w Ekredycik jest banalnie proste. Standardowo należy wejść na witrynę pożyczkodawcy. Cała strona jest bardzo przejrzysta i starannie skomponowana tak, aby zwrócić uwagę na najbardziej istotne dla konsumenta informacje dotyczące wybranego zobowiązania. Firma kładzie nacisk szczególnie na aspekty prawne i wyszczególnia najważniejsze treści.

Wracając do samego procesu starania się o pożyczkę, trzeba ustalić jej kwotę oraz czas spłaty. Do tego instytucja wyznaczyła specjalne suwaki, przy których możemy dokładnie ustalić, ile chcemy pożyczyć. Zostało to ujęte w taki sposób, iż każdy klient doskonale sobie z tym poradzi. Po wybraniu satysfakcjonujących nas parametrów przechodzimy do wniosku, w którym należy wpisać nasze dane osobowe oraz rodzaj uzyskiwanego dochodu. W następnym kroku zostaje wydana decyzja pozytywna lub negatywna – o czym zostaniemy poinformowaniu przez podany w formularzu numer telefonu lub adres e – mail. Firma przekonuje, iż stara się maksymalnie ułatwić uzyskanie pożyczki.

Finalnie umowę możemy podpisać przy wyborze jednego z wariantów: na spotkaniu z kurierem lub telefonicznie przy rozmowie z konsultantem. Oczywiście to drugie jest znacznie lepszym rozwiązaniem, gdyż szybciej można cieszyć się gotówką na koncie.

Wymagania uzyskania pożyczki w eKredycik

Firma stawia kilka warunków, które należy spełnić, aby móc wnioskować o pożyczkę. Jednym z nich jest wiek. Należy mieć co najmniej 25 lat. Zaś górna granica wieku to 80 lat. Jest to dość kontrowersyjne i dyskusyjne w porównaniu z innymi pożyczkodawcami. Wśród wymogów instytucji jest także stałe miejsce zamieszkania oraz regularne dochody na terenie Polski.

Firma weryfikuje potencjalnego klienta w rejestrach dłużników. Nadmiernie zadłużeni i figurujący  w bazach mają niskie szanse na otrzymanie wsparcia finansowego. Jak przy każdej pożyczce, należy pamiętać o tym, aby pożyczać z głową i starannie wybierać najlepszą instytucję. Aby uniknąć problemów, warto prześledzić najlepsze oferty kilkudziesięciu przedsiębiorstw pozabankowych.

Zalety eKredycik

  • Długi okres spłaty pożyczki
  • Minimum formalności
  • Krótki czas oczekiwania na weryfikację wniosku

Wady eKredycik

  • Brak pierwszej darmowej pożyczki

Kontakt eKredycik

Oficjalna strona ekredycik.pl
 Adres ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
 Telefon 71 719 33 13
 Adres e- mail smskredyt@smskredyt.pl

Opinie o firmie eKredycik

2000,00 zł - 7000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *