Efiraty Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w efiraty.pl, należy kliknąć przycisk “Zaloguj się na swoje konto” a następnie zostaniemy przekierowani do panelu,  gdzie musimy podać nasz adres e – mail oraz hasło.

efiraty logowanie


Pożyczka w Efiraty

efiraty login

Warunki pożyczki w Efiraty

Kwota 1000 zł – 20000 zł
 Termin Od 3 do 48 mies.
 RRSO Od 48.56 % do 321.76 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku Kilka godzin
 Szybkość nadania kredytu 2 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 24 lat


O firmie Efiraty

Efiraty to młoda firma pozabankowa działająca od 2018. Pochodzi z Wrocławia i należy do spółki akcyjnej Efimea. Firma skupia się na udzielaniu pożyczek ratalnych, które od wielu lat są idealnym wyborem dla wielu konsumentów i atrakcyjnym konkurentem dla klasycznych kredytów gotówkowych.

Z oferty Efiraty skorzystają klienci poszukujący dużych kwot rozłożonych na odległe terminy spłaty. Firma zapewnia, że cały proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i szybki z gwarancją działania według zasad sprzedaży produktów kredytowych.

Oferty pożyczek w Efiraty

Firma deklaruje, że usługi swoje kieruje do konsumentów szukających długoterminowych zobowiązań ratalnych, dlatego też nie posiada w swojej ofercie pożyczek darmowych – nowi czy stali klienci obciążeni są jednolitą taryfą opłat. Pomimo takich działań, pożyczkodawca stara się zadowolić klienta, udzielając pożyczek na atrakcyjnych warunkach i z elastycznymi terminami spłaty na długie miesiące, a nawet lata.

Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 20.000 zł z możliwością spłaty pożyczki aż do 48 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Efiraty

Firma Efiraty może pochwalić się nowoczesną stroną internetową, prosto i przejrzyście opisana procedura wnioskowania zachęca konsumentów do skorzystania z oferty firmy pozabankowej. Minusem można uznać fakt braku menu strony. Klienci niemający nigdy do czynienia z firmą pożyczkową, będą zmuszeni do szukania informacji poza stroną Efiraty.

Brak na stronie firmy zagadnień o wymaganych dokumentach lub odpowiedzi na regularnie zadawane pytania, mogą zniechęcić potencjalnych wnioskodawców. Brakuje również informacji o numerze telefonu do kontaktu z biurem obsługi klienta. Warto jednak skorzystać z oferty firmy i złożyć wniosek, ponieważ można uzyskać pożyczkę na atrakcyjnych warunkach. Aby to zrobić, na głównej stronie internetowej firmy, za pomocą kalkulatora pożyczkowego należy ustawić parametry: kwotę i termin spłaty. W kolejnym etapie w formularzu rejestracyjnym należy wpisać imię i nazwisko, adres e – mail i numer telefonu oraz wiadomość o chęci złożenia wniosku o pożyczkę.

Następuje weryfikacja pod kątem zdolności kredytowej, firma sprawdza, czy dane pożyczkobiorcy widnieją w bazach rejestrów: Biura Informacji Kredytowej (BIK), BIG InfoMonitor, Krajowego Biura Informacji Gospodarczej (KBIG) oraz w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG). Konieczne jest również zweryfikowanie tożsamości klienta pod względem możliwości finansowych – za pomocą aplikacji Instantor firma sprawdza historię wpływów na rachunek bankowy wnioskodawcy. Decyzja o przyznaniu pożyczki wydawana jest w ciągu kilku godzin,  natomiast pieniądze zostają przelane do 48 godzin.

Pożyczka online w Efiraty może zostać przeznaczona na dowolny cel, pożyczkodawca nie wymaga podania powodu składania wniosku. Wystarczy dochód 500 zł miesięcznie, aby otrzymać pożyczkę. Posiadanie już innego zobowiązania do spłaty nie skreśla pożyczkobiorcę z możliwości wnioskowania.

Wymagania uzyskania pożyczki w Efiraty

Kryteria uzyskania pożyczek w firmie Efiraty nie zostały dokładnie określone. Przyjąć więc można, że obowiązywać będą standardowe wymagania i zasady otrzymania pożyczki, jakie istnieją w branży firm pozabankowych. Warunki, jakie trzeba spełniać, aby wniosek nie został odrzucony to:

 • Ukończone minimum 24 lata i pełna zdolność do czynności prawnych
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i adresu zamieszkania.
 • Ważny dowód osobisty.
 • Posiadanie konta bankowego z dostępem do bankowości elektronicznej.
 • Aktywny numer komórkowy i adres e-mail.
 • Stałe źródło dochodu.

Firma podkreśla, że nie wymaga od wnioskujących żadnych dodatkowych dokumentów ani zaświadczeń. Cała procedura przebiega wyłącznie online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zalety Efiraty

 • Brak górnej granicy wieku
 • Minimum formalności
 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Wysokie kwoty pożyczki

Wady Efiraty

 • Brak darmowej pożyczki
 • Krótki okres działalności
 • Od 24 lat

Kontakt Efiraty

Oficjalna strona efiraty.pl
 Adres ul. Wolbromska 18/1B, 53-148 Wrocław
 Telefon
 Adres e- mail cok@efiraty.pl

Opinie o firmie Efiraty

1000,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *