eBrokerPartner Logowanie

Logowanie w eBrokerPartner

eBrokerPartner umożliwia zarabiane przez Internet bez prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wystarczy mieć ukończone 18 lat, mieszkać na terenie Polski i prowadzić własną stronę internetową w postaci bloga, fan page’a lub portalu tematycznego.

Osoba zainteresowana programem partnerskim zaoferowanym przez eBrokerPartner musi wejść na stronę serwisu (ebrokerpartner.pl) i dokonać rejestracji konta. Po kliknięciu przycisku Zarejestruj się i odbierz 50 zł, użytkownik zostanie automatycznie przeniesiony do formularza online. Pierwszym krokiem jest wybór profilu:

 • Osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej
 • Firma/Przedsiębiorca – w tym spółki handlowe, między innymi jawne, partnerskie, komandytowe czy akcyjne

Następnie trzeba podać dane konta, takie jak:

 • Nazwa partnera – login, który będzie jednocześnie reprezentował stronę www użytkownika. Ważne zatem, by starannie dobrać nazwę. Po rejestracji nie ma możliwości jej zmiany
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Adres strony www – w puste pole należy wpisać adres portalu internetowego (bloga, forum bądź fan page’a), którego użytkownik jest właścicielem. Za pośrednictwem własnej strony www osoba zainteresowana będzie mogła reklamować produkty dostępne w programie partnerskim eBroker.

Ostatni etap wymaga uzupełnienia formularza o dane osobowe, adresowe i dane do wypłaty wynagrodzenia, czyli imię, nazwisko, numer ewidencyjny PESEL, numer telefonu, ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, województwo, numer rachunku oraz nazwa banku.

Po zaakceptowaniu regulaminu i polityki prywatności serwisu eBrokerPartner użytkownikowi pozostaje zweryfikować utworzone konto, klikając w link otrzymany za pośrednictwem adresu e-mail. Pełna aktywacja następuje po dokładnym sprawdzeniu danych potencjalnego kontrahenta. Zazwyczaj proces weryfikacyjny trwa do dwóch dni roboczych.

Warto wiedzieć, że nieposiadanie własnej strony internetowej nie jest przeszkodą. Po rejestracji użytkownik otrzymuje własny pasaż handlowy z szerokim wachlarzem produktów.

zaloguj sie speedkredyt

Logowanie w serwisie eBrokerPartner jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć czerwony przycisk na stronie głównej z napisem “Zaloguj”. Następnie należy podać adres e – mail oraz hasło.

ebrokerpartner login


Warunki w eBrokerPartner

ebrokerpartner zaloguj sie

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Bonusy 50 zł
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych i firm
Reklamacje Rozpatrywane do 30 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o firmie eBrokerPartner

eBrokerPartner powstał w 2008 roku jako Mediasoft Polska (grupa eBroker). Portal oferuje program partnerski polegający na promowaniu produktów finansowych i poza finansowych, między innymi lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, jazdy próbne czy oferty telefonii oraz telewizji. Właścicielem serwisu internetowego jest spółka Rankomat z siedzibą w Warszawie.

Każdy uczestnik programu partnerskiego otrzymuje dostęp do niezbędnych narzędzi uskuteczniających prowadzenie własnej „kampanii reklamowej”. Ponadto użytkownik ma możliwość wglądu do nowoczesnego systemu aktualnych rankingów produktów finansowych. Niewątpliwą zaletą jest tak zwany pasaż handlowy skupiający wszystkie dostępne produkty w jednym miejscu. Kontrahent może przystosować go do swoich potrzeb i możliwości.

Oferta eBrokerPartner

Nowy partner otrzymuje od grupy eBroker 50 zł na start. Jedynym warunkiem jest wypłata zarobionych pieniędzy w ciągu miesiąca w wysokości minimum 250 zł. Istnieją dwa sposoby zarabiania – bez poleconych lub z poleconymi partnerami.

Bez poleconych partnerów

Wystarczy promować wnioski na własnej stronie internetowej lub za pośrednictwem pasażu handlowego. W ten sposób zostają pozyskiwani potencjalni klienci. Od każdego prawidłowo wypełnionego wniosku użytkownik dostaje prowizję.

Z poleconymi partnerami

Serwis generuje dedykowany link reklamujący program partnerski. Członek serwisu ma za zadanie zbudowanie sieci sub partnerów poprzez promowanie eBrokerPartner. Za każdy poprawnie złożony wniosek użytkownik może zyskać co miesiąc do 10% od przychodu poleconego.

Kontrahent dostaje narzędzia promocyjne ułatwiające propagowanie dostępnych ofert:

 • Banner – grafika komputerowa, którą umieszcza się na stronie internetowej (dla właścicieli portali tematycznych, blogów czy fan page’y)
 • Ranking – narzędzie pozwalające stworzyć ranking dostępnych w eBroker produktów. Dodatkowo pełni funkcję porównawczą, czyli zestawia ze sobą wszystkie oferty
 • Plik XML – umożliwia zintegrowanie ofert ze stroną internetową użytkownika
 • Pasaż handlowy – na którym znajdują się wszystkie dostępne produkty eBroker
 • Poradnik dla początkujących – dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z promowaniem produktów finansowych i poza finansowych

 

Zalety eBrokerPartner

 • Polska sieć afiliacyjna
 • Stabilna pozycja na rynku
 • Sprawnie działający support
 • Bonus 50 zł na start (bonus zostaje odblokowany po zarobieniu 250 zł)
 • Znana marka na tle innych firm (np. leadstar)

 

Wady eBrokerPartner

 • Niska prowizja

 

załóż konto ebroker


Kontakt eBrokerPartner

Oficjalna strona ebrokerpartner.pl
 Adres ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@ebrokerpartner.pl


Opinie o firmie eBrokerPartner

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *