Dziesiątka Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

Aby zalogować się na swoje konto w serwisie dziesiatka.pl, należy wejść na stronę główną firmy i kliknąć przycisk z napisem “Strefa Klienta”. Po przeniesieniu do panelu logowania wpisujemy nasz numer umowy oraz telefon.

dziesiatka logowanie


Pożyczka w Dziesiątka

dziesiatka zaloguj

Warunki pożyczki w Dziesiątka

Kwota 500 zł – 15000 zł
 Termin Od 15 do 104 tygodni
 RRSO Do  1425.93 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Gotówka
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Dziesiątka

Dziesiątka.pl to usługi finansowe specjalizujące się w pożyczkach ratalnych z obsługą domową. Właścicielem serwisu jest Dziesiątka Finanse z siedzibą w Warszawie. Firma prowadzi działalność od 2001 roku. To instytucja pozabankowa z polskim kapitałem – od 1 marca 2018 roku spółka dołączyła do grupy Credit Royal.

Instytucja stawia na najwyższą jakość prowadzonych usług oraz najwyższy standard obsługi klienta. Opiera się na polityce Fair Play polegającej na przejrzystych i prostych zasadach procedur finansowania. Dla stałych konsumentów przewidziane są promocje, konkursy oraz programy lojalnościowe. Firma promuje się na portalu społecznościowym Facebook, a także tworzy artykuły z praktycznymi poradami dostępnymi na stronie serwisu.

Oferty pożyczek w Dziesiątka

Dziesiątka.pl indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Dostosowuje warunki oferty do potrzeb i możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Dodatkowo podczas domowej wizyty konsultanta, która jest całkowicie darmowa, zasady umowy są jasno określane i w razie wątpliwości tłumaczone. Konsument nie musi obawiać się dodatkowych kosztów, natomiast instytucja pozabankowa zyskuje zaufanie wnioskodawców.

Klient może pożyczyć od 500 zł do 15 000 zł na okres od 15 do 104 tygodni. Przykład reprezentatywny:

Pożyczając 500 zł na 15 tygodni, konsument łącznie zapłaci 675 zł. Składa się na to: opłata przygotowawcza 85 zł; prowizja 82,3; oprocentowanie 10%; oprocentowanie stałe 7,70%; odsetki w stosunku dziennym 0,07 zł oraz Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosząca 676,62%.

Wnioskowanie pożyczki w Dziesiątka

Wystarczy wejść na stronę dziesiątka.pl i skorzystać z wirtualnego kalkulatora. Po wybraniu określonej kwoty zobowiązania oraz dogodnego terminu spłaty warto poświęcić chwilę uwagi, na pliku dostępnym pod suwakami o nazwie Zobacz koszt pożyczki. Następnie klient musi wypełnić krótki formularz aplikacyjny i wysłać wniosek poprzez naciśnięcie przycisku Wyślij wniosek. Dopełnienie wymaganych formalności odbywa się podczas wizyty przedstawiciela firmy w domu pożyczkobiorcy. Firma nie wymaga od klienta przelewu weryfikacyjnego na swój rachunek bankowy. Konsultant sam potwierdza tożsamość pożyczkobiorcy.

Termin spotkania zależy od preferencji konsumenta. Jeśli wpłynie decyzja pozytywna, gotówkę można dostać prosto do ręki. Jeżeli zaś wniosek zostanie odrzucony, klienci mają możliwość skorzystania z zobowiązania pod zastaw. O szczegółach tak zwanej pożyczki lombardowej informuje przedstawiciel serwisu Dziesiątka.pl podczas wizyty.

Firma daje możliwość uregulowania długu w dwojaki sposób, poprzez:

 • Wpłaty na konto instytucji pozabankowej
 • Cotygodniowe wizyty konsultanta w domu pożyczkobiorcy

Dziesiątka.pl daje konsumentom znaczną dowolność, oferując możliwość złożenia wniosku nie tylko online, ale też przez rozmowę telefoniczną z konsultantem bądź wiadomość SMS.

Osoba zainteresowana powinna pamiętać, że instytucja pozabankowa sprawdza informacje o wnioskodawcach w bazach dłużników BIG InfoMonitor oraz KRD. Znacznie ułatwia to zadbanie o ochronę danych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Dziesiątka

Pożyczkę może uzyskać każdy, kto:

 • Ukończył 18 lat
 • Posiada polskie obywatelstwo
 • Mieszka na terenie kraju
 • Ma ważny dowód osobisty
 • Posiada aktywny numer telefonu
 • Ma osobiste konto w banku
 • Posiada stałe udokumentowane źródło dochodów, czyli umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta, emerytura, alimenty lub stypendia
 • Nie ma aktywnych zobowiązań w serwisie Dziesiątka.pl
 • Nie posiadają negatywnych wpisów w bazach dłużników BIG InfoMonitor oraz KRD

Firma zachęca do jak najszybszego kontaktowania się doradcami w razie braku pieniędzy na spłatę pożyczki. Jednakże brak terminowego uregulowania długu upoważnia instytucję do wszczęcia postępowania windykacyjnego, naliczania odsetek oraz przekazania danych pożyczkobiorcy Biurom Informacji Gospodarczej.

Zalety Dziesiątka

 • Długi okres spłaty
 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Od 18 lat

Wady Dziesiątka

 • Weryfikacja danych w bazach dłużników


Kontakt Dziesiątka

Oficjalna strona dziesiatka.pl
 Adres ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa
 Telefon 669 555 111
 Adres e- mail biuro@dziesiatka.pl


Opinie o firmie Dziesiątka

500,00 zł - 15 000,00 zł
2.85

Szybkość wydania pożyczki

3.5/5

Przejrzystość warunków

2.0/5

Jakość obsługi

3.0/5

Komentarze

 1. Avatar

  Szybkość wydania pożyczki

  0.5

  Przejrzystość warunków

  0.5

  Jakość obsługi

  0.5

  Witamy, uprzejmie prosimy o kontakt wszystkie osoby poszkodowane przez firmę „Dziesiątka Finanse”.

  Działalność firmy nosi znamiona piramidy finansowej – firma finansuje się ze sprzedaży weksli, są one nabywane przez niczego nieświadomych inwestorów indywidualnych, następnie ich wpłacone środki przepadają bez śladu.

  Sprawą od paru miesięcy zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Warszawie, trwają przesłuchania poszkodowanych oraz świadków.

  Osoby niemogące otrzymać zwrotu swoich pieniędzy z firmy Dziesiątka Finanse proszone są o kontakt za pośrednictwem niniejszego profilu w portalu Facebook lub mailowo pod adresem: dziesiatka.finanse.piramida@onet.eu

  SZCZEGÓŁY:

  Firma Dziesiątka Finanse zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych (Prokuratura bada czy nie zachodzi tu podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy).

  Środki na swoją działalność pozyskuje ze sprzedaży weksli inwestorom indywidualnym, których mami wysokimi stopami zwrotu z inwestycji. Dodatkowo należy zaznaczyć, że wspomniane weksle nie posiadają żadnego mechanizmu zabezpieczającego inwestora – zabezpieczenia oferowane przez firmę są iluzoryczne i de facto nie dają inwestorowi żadnej ochrony.

  Początkowo odsetki są wypłacane na czas – po paru okresach rozliczeniowych odsetki przestają przychodzić na konto, firma nie odpowiada na telefony oraz maile, nie ma z nimi żadnego kontaktu, a po pieniądzach ślad ginie.

  Wszystko wskazuje na to, że firma podzieli los innych przedsiębiorstw działających na podobnych zasadach i podobnie jak Dziesiątka Finanse noszących znamiona piramidy finansowej (np. firmy GetBack).

  Jako grupa osób poszkodowanych przez firmę Dziesiątka Finanse szykujemy pozew zbiorowy przeciwko firmie.

  Prosimy o kontakt kolejne poszkodowane osoby – przekażemy więcej informacji odnośnie sygnatury akt w Prokuraturze, kontaktu do Prokuratora zajmującego się sprawą itp.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *