DuoCash Logowanie

Logowanie w serwisie jest niedostępne.

duocash logowanie


Pożyczka w DuoCash

duocash zaloguj

Warunki pożyczki w DuoCash

Kwota 2500 zł – 25000 zł
 Termin Od 12 do 60 miesięcy
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 2 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat do 75 lat


O firmie DuoCash

Firma Duocash swoją działalność rozpoczęła 2005 roku w Wielkiej Brytanii, a z jej usług skorzystało już 230 tys. klientów. Jest to instytucja finansowa wspierająca konsumentów, którzy z różnych powodów nie spłacili poprzednich zobowiązań w terminie, dlatego wyjątkowo zadłużony klient otrzyma wsparcie jeśli posiadać będzie gwaranta.

Instytucja w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne o wysokich kwotach, udzielane na jasnych warunkach, a sama procedura składania wniosku to proces łatwy i nieskomplikowany. W przypadku gdy inne firmy pożyczkowe odmawiają pomocy finansowej, wystarczy wraz z gwarantem złożyć wniosek, a w przeciągu 48 godzin pieniądze znajdą się na koncie.

Oferty pożyczek w DuoCash

Firma Duocash udzieli pomocy finansowej, pomimo negatywnej historii kredytowej. Usługa, jaką firma proponuje swoim klientom to pożyczka z gwarantem spłacana w ratach. Minimalnie możemy pożyczyć 2500 zł, maksymalnie 25000 zł. Czas na zwrot pieniędzy to przedział między 12 a 60 miesięcy. W przypadku niewypłacalności klienta spłatę zobowiązania przejmuje gwarant.

Wnioskowanie pożyczki w DuoCash

Dużym atutem firm pozabankowych jest szybki i nieskomplikowany proces wnioskowania o pożyczkę. Już ciągu 24 godzin po zaakceptowaniu umowy przez gwaranta pożyczone pieniądze zostaną przekazane na konto bankowe. Wniosek składa się z dwóch części, jedna dla pożyczkobiorcy, druga dla gwaranta. W pierwszej kolejności wybieramy parametry pożyczki oraz wpisujemy prawdziwe dane osobowe, adresowe i dane na temat zatrudnienia i jaka jest wysokość dochodów. Dodatkowo gwarant musi mieć bardzo dobrą zdolność kredytową i czystą historię finansową.

Po uzupełnieniu wszystkich pól we wniosku wysyłamy wniosek i czekamy na kontakt z konsultantem firmy Duocash. Jest to kolejny krok procesu wnioskowania, konsultant dzwoni w celu ponownego omówienia warunków umowy pożyczkowej, potwierdzić chęć pożyczenia pieniędzy od Duocash i przypomnieć o obowiązkach obu stron, jakie wynikać będą po zawarciu umowy.

Jeżeli po rozmowie z nami konsultant stwierdzi, że spełniamy warunki – pożyczone  pieniądze zostaną przekazane na konto bankowe pożyczkobiorcy maksymalnie do 48 godzin. Firma nie wymaga żadnych zaświadczeń, istnieje jednak możliwość, aby instytucja zażądała wyciągu z konta bankowego lub kopii dowodu osobistego.

Wymagania uzyskania pożyczki w DuoCash

Firma Duocash ofertę pożyczkową kieruje głównie do konsumentów zadłużonych, potrzebujących zastrzyku finansowego, którym inne instytucje pożyczkowe lub kredytowe odmówiły udzielenia pomocy w formie pieniężnej. Za pośrednictwem gwaranta, na podstawie jego zdolności kredytowej, pożyczkobiorca otrzyma pożyczkę. Wymagania, jakie stawia firma, wobec pożyczkobiorcy i gwaranta są podobne: gwarant obowiązkowo powinien mieć czystą historię finansową, spłacone w terminie wszystkie poprzednie zobowiązania, żadnych długów i wpisów w bazach rejestrów dłużników. Ponadto klient zainteresowany pożyczką powinien:

  • Mieć ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 75 lat.
  • Być obywatelem Polski z ważnym dowodem osobistym.
  • Mieć polski adres zamieszkania/zameldowania.
  • Mieć stałe zatrudnienie o odpowiednio wysokich dochodach.
  • Posiadać konto osobiste, aktualny numer telefonu i adres e-mail.

W przypadku jeśli pożyczkobiorca nie będzie spłacał rat według ustalonego wcześniej harmonogramu lub nie spłaci zobowiązania w terminie, pożyczkodawca będzie zobligowany żądać spłaty pożyczki od gwaranta. W pierwszej kolejności będzie wymagał spłaty zobowiązania przez pożyczkobiorcę, otrzyma on wezwania do zapłaty raty lub do oddania zadłużenia w całości. Gdy te działania nie przyniosą rezultatu, firma informuje o tym fakcie gwaranta, aby przejął obowiązek spłaty.

Zalety DuoCash

  • Wysokie kwoty pożyczki
  • Długi termin spłaty zobowiązania
  • Oferta skierowana również do osób zadłużonych

Wady DuoCash

  • Brak darmowej chwilówki

Kontakt DuoCash

Oficjalna strona duocash.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon 222 922 291
 Adres e- mail

Opinie o firmie DuoCash

2500,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *