Duet Kasa Logowanie

Firma nie daje możliwości zakładania osobistego konta na platformie pożyczkowej, dlatego nie ma opcji logowania.

duet kasa logowanie


Pożyczka w Duet Kasa

duet kasa login

Warunki pożyczki w Duet Kasa

Kwota 2500 zł – 25000 zł
 Termin Od 12 do 60 mies.
 RRSO 97.3 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie Duet Kasa

Duet Kasa to firma pożyczkowa z usług, której mogą skorzystać konsumenci z negatywnym BIK-iem i zadłużeniami komorniczymi. Nazywana „Pożyczką dla zadłużonych” wspiera osoby z problemami finansowymi, których dane widnieją w bazach rejestrów dłużników.

Firma oferuje pożyczki z gwarantem. Osoby, którym inne firmy pozabankowe odmówiły udzielenia pożyczki, z powodu negatywnej historii kredytowej z Duet Kasa otrzymanie gotówki jest możliwe. Warunkiem jedynie jest posiadanie gwaranta, z dobrą zdolnością i historią kredytową.

Oferty pożyczek w Duet Kasa

Posiadanie gwaranta przez pożyczkobiorcę daje możliwość otrzymania pożyczki dla zadłużonych. Kwota minimalna, o jaką może ubiegać się zadłużony klient to 2500 zł a maksymalnie aż do 25.000 zł. W zależności od potrzeb pożyczkobiorcy i możliwości finansowych termin spłaty można ustalić na 12,24,36 lub 48 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Duet Kasa

Proces ubiegania się o pożyczkę w Duet Kasa jest prosty i bezproblemowy. Na stronie głównej firmy wnioskujący wpisuje kwotę i czas spłaty pożyczki. Otrzymuje jednocześnie powiadomienie, w jakiej wysokości zostaną naliczone koszty i prowizje. W następnej kolejności klient wypełnia krótki formularz, wpisując swoje dane: imię i nazwisko, numer telefonu i adres e – mail.

Na podany w formularzu numer telefonu z pożyczkobiorcą kontaktuje się konsultant firmy, który wysyła dodatkowo na podany wcześniej adres e – mail link, który musi wypełnić i podpisać. Link z wnioskiem do wypełnienia otrzymuje również gwarant. Oboje wpisują następujące dane: imię i nazwisko, numer PESEL i numer dowodu osobistego, pełne dane adresowe, rodzaj wykonywanej pracy i wysokość otrzymanego wynagrodzenia, numer konta bankowego, numer telefonu i adres e – mail.

Po złożeniu wniosków następuje weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy i gwaranta. Konsultant firmy kontaktuje się z obojgiem w celu potwierdzenia procedury wnioskowania o pożyczkę. Jeżeli rozmowa przebiegnie poprawnie, gotówka w kilka minut zostanie przelana na konto bankowe gwaranta. Działanie to ma  zapobiec oszustwom i jest procedurą bezpieczną i sprawdzoną. Gwarant przekazuje gotówkę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Może również przekazać w formie czeku lub osobiście

Wymagania uzyskania pożyczki w Duet Kasa

Duet Kasa udziela wsparcia finansowego osobom pełnoletnim (wiek 18 -75 lat) legitymującym się ważnym dowodem osobistym. Posiadającym polski adres zamieszkania. Pożyczkobiorca musi być osobą fizyczną ze stałym zatrudnieniem i kontem w banku.

Firma stawia wymagania również przed gwarantem. Gwarant to osoba pełnoletnia ze stałym dochodem i czystą historią kredytową. To posiadacz konta bankowego, telefonu i poczty elektronicznej. Sytuacja finansowa gwaranta powinna być stabilna, bez długów i niespłaconych zobowiązań. Atutem będzie posiadanie przez gwaranta nieruchomości na terenie Polski.

Gwarant jest osobą, która zobowiązuje się do spłaty pożyczki w przypadku, gdy pożyczkobiorca przestaje ją spłacać, bankrutuje lub umiera. Jeżeli któraś z tych sytuacji będzie miała miejsce, dla gwaranta zostaje ustalony specjalny plan z nowymi warunkami. Jednak na początku, pożyczkodawca użyje wszelkich środków, aby odzyskać pożyczoną gotówkę od pożyczkobiorcy.

W sytuacji gdy zobowiązanie przez klienta nie zostaje spłacone w terminie, gwarant jest o tym fakcie informowany. W pierwszej kolejności jednak do pożyczkobiorcy zostają wysłane monity i ponaglenia do zapłaty. Jeśli firmie nie uda się odzyskać pożyczonej gotówki, gwarant będzie zobowiązany spłacić pożyczkę łącznie z jej kosztami.

Decyzję o przyjęciu roli gwaranta powinno się dokładnie przemyśleć. Pomimo zaufania do pożyczkobiorcy, zdarzyć się może, że nie będzie on w stanie spłacić długu. Dlatego taka osoba musi być pewna, że posiada odpowiednie warunki do spłacenia pożyczki za dłużnika.

Zalety Duet Kasa

  • Możliwość otrzymania pożyczki osobom z zadłużeniami
  • Długi okres spłaty zobowiązania (do 60 miesięcy)
  • Wysoka kwota pożyczki (do 25000 zł)
  • Cała procedura przez internet

Wady Duet Kasa

  • Konieczność posiadania gwaranta

Kontakt Duet Kasa

Oficjalna strona duetkasa.pl
 Adres ul. Raciborska 35A, 44-200 Rybnik
 Telefon 699 822 755
 Adres e- mail kontakt@adepto.pl

Opinie o firmie Duet Kasa

2500,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *