Dobry Kredyt Logowanie

Firma nie daje możliwości założenia konta na swojej stronie.

dobry kredyt logowanie


Pożyczka w Dobry Kredyt

dobry kredyt login

Warunki pożyczki w Dobry Kredyt

Kwota 1000 zł – 230000 zł
 Termin od 90 dni do 120 miesięcy
 RRSO 10.70 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Dobry Kredyt

Dobry Kredyt to firma należąca do AJA MEDIA sp. z o.o. Jest to przedsiębiorstwo, które zbiera dane osobowe klientów posiadających konto w serwisie internetowym i kolejno przekazuje je do współpracujących przedsiębiorstw i instytucji finansowych w celu znalezienia najlepszej, indywidualnie dopasowanej oferty pożyczkowej.

Portal Dobry Kredyt zapewnia bezpieczeństwo podawanych przy wypełnianiu wniosku danych osobowych. Oferty dostępne poprzez firmę gwarantują kwotę aż do 230 000 złotych przy okresie spłaty nawet do 120 miesięcy. Instytucja po złożeniu wniosku oferuje darmowy telefon od konsultanta, który przedstawi korzystne oferty oraz pomoże klientowi wybrać tą najlepszą.

Oferty pożyczek w Dobry Kredyt

Dobry Kredyt oferuje pomoc w ubieganiu się o pożyczkę bądź kredyt. Jak wynika z informacji podanych na stronie internetowej, kwota kredytu może wynosić od  1000 nawet do 230 000 złotych.

Aby skorzystać z pomocy portalu, należ podać personalne dane – imię i nazwisko, osobisty numer telefonu oraz numer PESEL i adres e-mail. Serwis gwarantuje okres spłaty pożyczki od 90 dni do 120 miesięcy. Koszty dodatkowe kredytu to RRSO równe 10,70%, odsetki oraz prowizja. Firma chwali się również szybkim czasem przedstawienia oferty klientowi  i wnioskowaniu pożyczki.

Przedsiębiorstwo deklaruje zaprezentowanie klientowi najkorzystniejszych ofert dostępnych w ramach współpracy przedsiębiorstwa z wieloma bankami działającymi na rynku polskim. Listę partnerskich firm można znaleźć na stronie internetowej https://leadmax.pl/lista-podmiotow. Wszystkie informacje szczegółowe są podawane klientowi po założeniu konta, podczas telefonicznej rozmowy z pracownikiem firmy.

Wnioskowanie pożyczki w Dobry Kredyt

Wnioskowanie pożyczki w firmie Dobry Kredyt jest prostym procesem, który odbywa się jedynie częściowo przy użyciu systemu internetowego dobrykredyt.co.pl. Po otwarciu strony internetowej należy wypełnić krótki formularz wniosku znajdujący się pod zakładką „Wniosek” w menu, na górze strony. W formularzu należy podać jedynie imię, nazwisko, numer PESEL oraz osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Dodatkowo należy zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne pod formularzem wniosku. Następnie należy wysłać wniosek, klikając przycisk „Sprawdź”.

Firma gwarantuje rozpatrzenie wniosku w ciągu 24 godzin. W tym czasie należy spodziewać się telefonu od pracownika instytucji, który przedstawi podczas rozmowy najkorzystniejsze, wybrane dla klienta oferty kredytu. Kolejne kroki, które należy wykonać, zostaną szczegółowo wyjaśnione przez konsultanta przedsiębiorstwa. Jest to oferta idealna dla klientów, którzy nie mają szerokiej wiedzy na temat ubiegania się o kredyt czy nie wiedzą jak porównywać korzyści oferty, RRSO oraz inne parametry ważne przy ubieganiu się o pożyczkę.

Należy pamiętać, że ubieganie się o pożyczkę lub kredyt przez firmę DobryKredyt  jest możliwie jedynie przy spełnieniu wymagań podstawowych. Nie jest to możliwe dla klientów znajdujących się w krajowym rejestrze dłużników oraz osób z negatywną historią kredytową.

Wymagania uzyskania pożyczki w Dobry Kredyt

Ponieważ Dobry Kredyt jest platformą pośredniczącą i przedstawia oferty wielu przedsiębiorstw finansowych, wymagania uzyskania pożyczki nie są sprecyzowane. Firma przedstawia jednak ogólne warunki konieczne do spełnienia w przypadku ubiegania się o pożyczkę. Są to:

 • Wiek od 18
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Ważny dowód osobisty
 • Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Polski
 • Stałe dochody miesięczne, które umożliwiają spłatę pożyczki
 • Status konsumenta w zgodzie z prawem polskim
 • Osobiste konto bankowe, z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
 • Osobisty numer telefonu komórkowego
 • Własny adres e – mail

Zalety Dobry Kredyt

 • Bardzo wysoka możliwa kwota (do 230 000 zł)
 • Długi termin spłaty (do 120 miesięcy)
 • Minimum formalności

Wady Dobry Kredyt

 • Pośrednik

Kontakt Dobry Kredyt

Oficjalna strona dobrykredyt.co.pl
 Adres ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9, 40-019 Katowice
 Telefon
 Adres e- mail info@leadmax.pl

Opinie o firmie Dobry Kredyt

1000,00 zł - 230 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *