Daily Credit Logowanie

 

Logowanie w serwisie Daily Credit jest bardzo proste. Na stronie głównej, należy kliknąć żółty przycisk z napisem “Logowanie” oraz wpisujemy nasz adres e – mail  lub nazwę użytkownika wraz z hasłem.

daily credit logowanie


Pożyczka w Daily Credit

daily credit zaloguj sie

Warunki pożyczki w Daily Credit

Kwota 300 zł – 10000 zł
 Termin od 15 dni do 30 miesięcy
 RRSO Od 97.669 % do 6049.752 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie Daily Credit

Daily Credit to polska instytucja pozabankowa specjalizująca się w błyskawicznych pożyczkach gotówkowych. Celem firmy jest dostarczenie klientom szerokiego pakietu usług finansowych na prostych i przejrzystych zasadach. Siedziba instytucji mieści się w Suwałkach. Firma współpracuje z bankiem Santander Bank Polska.

Daily Credit jest zaufaną i wiarygodną marką, świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych klientów. Dotyczą przede wszystkim miłej oraz doświadczonej obsługi, jasnych warunków zaciągania zobowiązania, a także szybkiego przelewu pieniędzy. Ponadto od kwietnia 2018 roku firma została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego.

Oferty pożyczek w Daily Credit

Daily Credit oferuje błyskawiczne pożyczki o wartości od 300 zł do 10 000 zł na okres 15,30 dni (tak zwane chwilówki) lub zobowiązania ratalne na tę samą kwotę z wydłużonym okresem spłaty, od 2 do 30 miesięcy. Stali, lojalni klienci regulujący swoje długi w terminie mogą liczyć na wyższe kwoty.

 • Pierwsza pożyczka – kwota maksymalna 3000 zł
 • Druga pożyczka – 4000 zł
 • Trzecia pożyczka – 5000 zł
 • Czwarta pożyczka – 7000 zł
 • Piąta pożyczka i kolejne – 10 000 zł

Przykład reprezentatywny:

Pożyczając 1000 zł na 12 miesięcy, klient zobowiązuje się zapłacić łącznie 1605 zł. Składają się na to prowizja 550 zł, odsetki 55 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 10% oraz Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosząca 159,50%.

Pożyczki w Daily Credit nie należą do najtańszych, jednakże zjednują sobie konsumentów elastycznością w wyborze terminu oraz wysokości spłaty. Firma zapewnia, że ceni wysoki standard obsługi klienta, dlatego o jego komfort dba dyspozycyjna kadra wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Instytucja zachęca do kontaktu poprzez e – mail lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00.

Daily Credit sprawdza informacje o swoich wnioskodawcach w bazach dłużników Biurach Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz w Związku Banków Polskich. Weryfikacja ma na celu uniknięcie zadłużenia potencjalnego klienta. Pozwala także zadbać o ochronę danych osobowych.

Wnioskowanie pożyczki w Daily Credit

Wystarczy wejść na stronę serwisu dailycredit.pl i skorzystać z wirtualnego kalkulatora – wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki. Jeśli klient korzysta z usług finansowych instytucji pozabankowej po raz pierwszy, musi dokonać rejestracji. Formularz jest dość szczegółowy, ale nie warto zrażać się ogromem informacji, każde kolejne zobowiązanie nie wymaga przechodzenia jeszcze raz tego samego procesu. Należy podać między innymi takie dane jak:

 1. Nazwa użytkownika
 2. Hasło
 3. Imię
 4. Nazwisko
 5. Numer ewidencyjny PESEL
 6. Seria i numer dowodu
 7. Adres e-mail
 8. Numer telefonu komórkowego
 9. Numer rachunku bankowego
 10. Dane adresowe
 11. Dane korespondencyjne
 12. Źródło dochodu

Klient rejestruje konto poprzez link aktywacyjny wysłany na adres e – mail i w ten sposób składa także wniosek pożyczkowy. Następnie należy dokonać przelewu weryfikującego na symboliczną kwotę o wartości 1 zł. Ostatnim etapem jest dodanie przez konsumenta pliku z udokumentowanym dochodem w panelu klienta. Pieniądze – w przypadku pozytywnej decyzji – wysyłane są w ciągu 1 dnia roboczego.

Wymagania uzyskania pożyczki w Daily Credit

Każdy, kto spełnia poniższe wymagania, może starać się o uzyskanie pożyczki:

 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Mieszkanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
 • Posiadanie stałych udokumentowanych miesięcznych dochodów z tytułu umowy o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, własna działalność gospodarcza lub gospodarstwo rolne
 • Ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 75 lat
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail
 • Osobisty rachunek bankowy
 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • Brak negatywnych wpisów w rejestrach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor i Związku Banków Polskich

W przypadku opóźnienia bądź braku spłaty zobowiązania firma ma możliwość naliczania odsetek karnych, przekazania danych osobowych klienta do BIG InfoMonitor, czynności upominawczych, windykacyjnych, a także dochodzenia należności drogą sądową. Wszelkimi wynikającymi z powyższych działań kosztami obarczany jest nierzetelny wnioskodawca.

Zalety Daily Credit

 • Długi okres spłaty
 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Od 18 lat

Wady Daily Credit

 • Weryfikacja danych w bazach dłużników

Kontakt Daily Credit

Oficjalna strona dailycredit.pl
 Adres ul. Kościuszki 47C, 16-400 Suwałki
 Telefon 607 603 356
 Adres e- mail info@dailycredit.pl

Opinie o firmie Daily Credit

300,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *