Daiglob Logowanie

Firma nie posiada opcji założenia konta, a co za tym idzie, nie ma możliwości logowania.

daiglob logowanie


Pożyczka w Daiglob

daiglob zaloguj sie

Warunki pożyczki w Daiglob

Kwota 500 zł – 2000 zł (Pożyczka w domu)
 Termin 15 lub 30 dni (Pożyczka w domu)
 RRSO Od 819.92 % do 916.77 % (Pożyczka w domu)
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu do 5 godzin
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 lat


O firmie Daiglob

Daiglob to polskie przedsiębiorstwo oferujące usługi pożyczkowe. Firma działa od 2014 roku. Siedziba instytucji pozabankowej mieści się w Bydgoszczy. Celem spółki jest pomoc osobom, które nie mogą uzyskać kredytu w banku. Proponują pożyczki na prostych zasadach bez zbędnych formalności. Daiglob stawia na wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów i managerów. Instytucję pozabankową reguluje i nadzoruje Komisja Nadzoru Finansowego.

Firma prowadzi działalność na terenie całej Polski. W zakładce Placówki klient może odnaleźć oddział instytucji w miejscu swojego zamieszkania.

Oferty pożyczek w Daiglob

Oferta Daiglob jest podzielona na trzy różne programy. Odróżniają się od siebie na przykład czasem, na jaki można uzyskać zobowiązanie oraz sposobem jego udzielenia.

Pożyczka do domu – konsument może pożyczyć od 500 zł do maksymalnie 2000 zł na okres 15 lub 30 dni.

Pożyczka na konto – dostępna jest tylko jedna, stała suma oraz termin spłaty. Klient, biorąc 3000 zł, zobowiązuje się uregulować dług w ciągu pół roku, czyli 6 miesięcy.

Pożyczka w placówce – pożyczka udzielana stacjonarnie nie różni się od oferty domowej. Wnioskodawca otrzymuje ją na taką samą wartość i termin spłaty, czyli 500 zł do 2000 zł na okres 15 lub 30 dni.

Reprezentatywny przykład:

Pożyczając 1000 zł na 30 dni, konsument zapłaci łącznie 1190 zł. Składają się na to oprocentowanie stałe 10% oraz Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 730,15% i odsetki 10%.

Osoba zainteresowana powinna pamiętać, że instytucja pozabankowa sprawdza informacje o swoich wnioskodawcach w bazach dłużników BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz BIG (Biura Informacji Gospodarczej w tym KRD, BIG InfoMonitor i ERIF). Historia spłaty dotychczasowych zobowiązań dotyczy tylko pożyczek udzielanych przez internet. Klienci ubiegający się o dodatkowe środki pieniężne w placówce lub w domu są wyłączeni z tej procedury.

Wnioskowanie pożyczki w Daiglob

Wnioskowanie pożyczki składa się z kilku etapów. Konsument przede wszystkim musi wybrać interesującą go ofertę: pożyczka do domu, na konto lub w placówce. Następnie za pomocą uproszczonego, wirtualnego kalkulatora należy ustalić określoną kwotę oraz dogodny termin spłaty zobowiązania. Warto zatrzymać się jeszcze przy informacjach dotyczących między innymi całkowitych kosztów pożyczki i RRSO. Kolejno trzeba wpisać podstawowe dane we wstępnym formularzu rejestracyjnym, takie jak imię, adres e – mail, numer telefonu i kod pocztowy. Klient ma wybór, jeśli chodzi o formę kontaktu. Pożyczkodawca przesyła do wnioskodawcy kod, który wpisuje się w przeglądarkę. Ostatni etap to oczekiwanie na decyzję firmy – wydawana do 24 godzin. Pieniądze przesyłane są w zależności od wybranej opcji zawarcia umowy: 5 godzin, jeśli konsument wybrał agenta bądź placówkę. W przypadku wypłaty na konto czas oczekiwania wynosi około 2 godzin.

Wymagania uzyskania pożyczki w Daiglob

Z pożyczki w Daiglob może skorzystać każdy, kto spełnia poniższe wymagania:

 • Jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej
 • Mieszka na terenie kraju
 • Posiada stały udokumentowany dochód, w tym umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta, emerytura lub z tytułu najmu
 • W razie braku udokumentowanego dochodu – posiada rzeczy ruchome, które mogą stać się zabezpieczeniem zobowiązania
 • Uzyskał pozytywną ocenę zdolności kredytowej
 • Ukończył 20 lat
 • Legitymuje się aktualnym, polskim dowodem osobistym
 • Posiada ważny numer telefonu komórkowego i adres e-mail

W razie opóźnień bądź braku spłaty pożyczki firma zastrzega sobie możliwość naliczania odsetek karnych, prowadzenia czynności upominawczych (monity ponaglające, wiadomości SMS oraz wiadomości przesyłane na adres e – mail), windykacyjnych lub dochodzenia należności drogą sądową. Wszelkimi kosztami obarczony zostaje klient.

Zalety Daiglob

 • 3 oferty pożyczek
 • Rozbudowana strona internetowa
 • Dobry i szybki kontakt z biurem obsługi klienta

Wady Daiglob

 • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników

Kontakt Daiglob

Oficjalna strona daiglob.eu
 Adres ul. Podmiejska 8, 85-453 Bydgoszcz
 Telefon 729 112 112
 Adres e- mail biuro@daiglob.pl

Opinie o firmie Daiglob

500,00 zł - 2000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *