Cyfrowy Polsat Logowanie

Logowanie w Cyfrowy Polsat

Klient, aby móc dowolnie rozporządzać swoimi umowami, musi wejść na stronę Cyfrowy Polsat i przejść do logowania. Portal umożliwia zalogowanie się na dwa sposoby: poprzez kliknięcie przycisku Zaloguj do ICOK znajdujący się w prawym, górnym rogu witryny lub poprzez naciśnięcie zakładki Strefa KlientaLogowanie do ICOK. Konsument w obu przypadkach zostanie automatycznie przeniesiony do Strefy Abonenta. Następnie wystarczy, że w puste pola wpisze nazwę użytkownika oraz hasło. Loginem może być adres e-mail, numer karty dekodera, numer telefonu bądź numer TV Mobilna.

ICOK to Internetowe Centrum Obsługi Klienta, korzystanie z funkcji aplikacji online wymaga rejestracji.

cyfrowy polsat logowanie


Multimedia w Cyfrowy Polsat

cyfrowy polsat logo

Warunki w Cyfrowy Polsat

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat jest jedną z najbardziej popularnych platform satelitarnych. Udostępnia około 200 kanałów polskojęzycznych – w tym kilkadziesiąt w jakości HD. Firma oferuje usługi takie jak PPV, VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa, TV Mobilna i szerokopasmowy internet w bezprzewodowych technologiach LTE i HSPA+.

Do platformy Cyfrowego Polsatu należą: IPLA, HBO GO, FilmBox Life, Polkomtel, operator sieci komórkowej PLUS czy dostawca internetu w technologi LTE. Siedziba instytucji mieści się w Warszawie, a jej początki sięgają roku 1992.

Firma prowadzi działalność marketingową na portalu społecznościowych Facebook. W 2015 roku firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney. Uzyskała miano „Best Managed Companies in Central & Eastern Europe 2015”, zajmując 8 miejsce w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oferty w Cyfrowy Polsat

Domowy Program Oszczędnościowy SmartDom to 9 produktów i usług dla każdego klienta. Oprócz podstawowych świadczeń: telefonii komórkowej Plus, internetu LTE, telewizji satelitarnej, oferuje energię elektryczną, usługi bankowe, ubezpieczeniowe i z zakresu bezpieczeństwa nieruchomości oraz urządzeń telekomunikacyjnych czy sprzętu RTV i AGD. Konsument, wybierając określone produkty, w ramach programu SmartDom – pod warunkiem spełnienia wymagań – może zaoszczędzić około 1000 zł rocznie.

Telewizja

Cyfrowy Polsat daje abonentom wybór spośród ponad 175 kanałów, w tym około 70 w jakości HD. Dostępna jest szeroka tematyka ogólna, filmowa, serialowa, lifestylowa, edukacyjna, dla dzieci i młodzieży oraz informacyjna. Ponad 90 kanałów i materiałów dodatkowych można oglądać na laptopie, smartfonie i tablecie w serwisie Cyfrowy Polsat Go. W zależności od wybranego pakietu koszt wynosi do 100 zł miesięcznie. To usługa, od której potencjalny klient, ma możliwość rozpoczęcie budowy Domowego Programu Oszczędnościowego w ramach SmartDom.

Internet LTE

Instytucja oferuje Internet LTE Plus oraz LTE Plus Advanced z szybkością do 300 Mb/s. Umowa obejmuje podstawowe pakiety danych, a także opcję korzystania z internetu nawet po ich wyczerpaniu – warunkiem jest korzystanie z technologii LTE. W prezencie – w zależności od dobranego abonamentu – ochrona internetu przez 1 miesiąc i 3 pakiety IPLA przez 2 miesiące z możliwością dodatkowego rozszerzenia o Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA. Koszt usługi do 90 zł miesięcznie.

Telefonia komórkowa

Sieć Plus proponuje klientom, między innymi: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich, do 72 GB internetu, pakiet IPLA Sport Premium, HBO GO bądź serwis TIDAL z dostępem do 60 milionów utworów polskich i zagranicznych artystów. Przy zmianie z karty lub MIX w Plusie na abonament konsument korzysta bezpłatnie z usług firmy przez 3 miesiące. Sieć umożliwia dobranie do 4 osób do korzystania z jednego rachunku – koszt do 225 zł miesięcznie.

Zalety Cyfrowy Polsat

 • Szeroki wachlarz ofert multimedialnych
 • Stabilna firma
 • Duża liczba oddziałów firmy

Wady Cyfrowy Polsat

 • Słaby support

Kontakt Cyfrowy Polsat

Oficjalna strona cyfrowypolsat.pl
 Adres ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@cyfrowypolsat.pl

Opinie o firmie Cyfrowy Polsat

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  4.5

  Witam..
  Mam fajną wiadomość.. Dzisiaj zamontowałem i aktywowałem Cyfrowy Polsat tj. EvoBox /IP.. Szybki montaż i pakieciki chodzą jak należy, b. dobra jakość obrazu HD… Jestem mega zadowolony.. Szybka i konkretną odpowiedź konsultantki… Bravo wy

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *