Crypto Genius Logowanie

Rejestracja w Crypto Genius

Proces rejestracyjny ma platformie Crypto Genius, charakteryzuje się prostotą i bezpieczeństwem. Świadczą o tym posiadane przez serwis certyfikaty Secure Sockets Layer (SSL). Wszelkie informacje wysyłane pomiędzy przeglądarką internetową a Crypto Genius są szyfrowane, zapewniając poufność oraz integralność transmisji danych.

Formularz rejestracyjny znajduje się, na oficjalnej stronie thecrypto-genius.net/pl. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail

Następnie na elektroniczną skrzynkę pocztową system przesyła wiadomość, z linkiem aktywacyjnym.  Kolejno należy wybrać kraj zamieszkania i stworzyć hasło zabezpieczające. Ważne, aby hasło było niepowtarzalne i trudne do odgadnięcia. Powinno składać się z dużych oraz małych liter, a także cyfr.

Logowanie w Crypto Genius

Prawidłowa rejestracja umożliwia zalogowanie się do konta. Crypto Genius wymaga podania adresu e-mail i wymyślonego przez siebie hasła. Aby rozpocząć inwestowanie, trzeba uprzednio wpłacić depozyt o minimalnej wartości 250 dolarów amerykańskich. Serwis udostępnia szeroki zakres metod płatności, między innymi:

 • Visa
 • MasterCard
 • Maestro
 • Tradycyjne przelewy bankowe
 • Waluty cyfrowe
 • Skrill
 • WebMoney
 • Neteller

Sposoby wpłaty zależą od przypisanego brokera zewnętrznego (broker wybierany jest przez system na podstawie miejsca zamieszkania). Przed tradingiem klient powinien zapoznać się z platformą za pośrednictwem wersji demonstracyjnej. Służy ona do celów instruktażowych. Konto demo posiada wszelkie funkcjonalności dostępne w ramach standardowego profilu użytkownika. Konsument operuje wyłącznie wirtualnymi walutami cyfrowymi niemającymi wpływu na realne środki finansowe.

zaloguj sie speedkredyt

crypto genius logowanie


  Warunki w Crypto Genius

crypto genius logo

Założenie kontaDarmowe
Prowadzenie kontaDarmowe
Minimalna wpłata250 USD
Język polskiTak
Możliwość usunięcia kontaTak
Rodzaje kontKonto dla osób fizycznych
ReklamacjeRozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownikaTak
 Czas pracy firmyCałodobowo
DokumentyDowód osobisty
Program partnerskiTak
Oficjalne zatrudnienieNie
 WiekOd 18 lat

załóż konto


Informacje o firmie Crypto Genius

Crypto Genius to robot tradingowy. Działanie platformy opiera się na matematycznym algorytmie. Kryptobot analizuje przez 24 godziny na dobę rynek walut cyfrowych, by zaprezentować użytkownikowi potencjalnie zyskowne transakcje.

Serwis umożliwia handel kryptowalutami, na przykład Bitcoinem. Użytkownik zarabia na kontraktach różnic kursowych (CFD). Kontrakt zawierany jest pomiędzy dwiema stronami – dostawcą i inwestorem. Sprzedający musi zapłacić różnicę między aktualną wartością określonych aktywów i ich wartością w dniu ustalania kontraktu. Jeżeli różnica jest ujemna, to daną wartość spłaca kupujący. CFD korzysta z dźwigni finansowej, tak zwanego lewara.

Oferta Crypto Genius

Firma oferuje inwestorom obstawianie zakładów za pośrednictwem kontraktów różnic kursowych. Użytkownik zakłada jedną z dwóch możliwych opcji – albo wartość waluty cyfrowej na rynku spadnie, albo wzrośnie. Przykład reprezentatywny:

Inwestując 1000 dolarów amerykańskich we wzrost określonej kryptowaluty, klient może zarobić 300 dolarów amerykańskich – jeśli przewidywania okażą się słuszne.

Crypto Genius to robot w pełni zautomatyzowany, dlatego codzienny trading nie zajmuje wiele czasu. Do zadań klienta należy otwieranie i zamykanie sesji transakcyjnych oraz ustawianie parametrów dotyczących indywidualnych wymagań – czyli między innymi akceptowalny poziom ryzyka. Warto na bieżąco kontrolować postępowania bota, aby w razie potrzeby odpowiednio zareagować. Najlepiej uprzednio zapoznać się z dynamiką rynku walut cyfrowych i dostępnymi funkcjami w oprogramowaniu.

Należy pamiętać o regularnym wypłacaniu lub reinwestowaniu zebranych środków finansowych. Wypłata profitów odbywa się za pomocą formularza na stronie internetowej firmy. W przypadku problemów bądź pytań nasuwających się podczas korzystania z serwisu trzeba niezwłocznie skontaktować się poprzez wiadomość e-mail z Biurem Obsługi Klienta.

Będąc niedoświadczonym inwestorem, wskazane jest – przed jakąkolwiek próbą tradingową – skorzystanie z pomocy specjalistów. Na rynku inwestycyjnym działają poniższe podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Crypto Genius

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Crypto Genius

 • Mało znana marka w Polsce jak np. Bitbay

załóż konto


Kontakt Crypto Genius

Oficjalna stronathecrypto-genius.net/pl
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Crypto Genius

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *